Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

Wawer

Je to pecka. Vše, co jste kdy chtěli od Marvelu dostat, ale nedostávalo se vám toho. Deadpool je narván nekorektním humorem, odkazy na všechny možné filmy, dělá si srandu sám ze sebe, z X-menů, z Transformerů, ze Samuela L. Jacksona a vlastně i ze samotných diváků. Je to zábavná jízda od úvodních titulků do potitulkové scény. Takhle jsem se v kině zasmál naposledy asi u Borata. Jistě dají se tam najít mouchy, ale to i v Temným rytíři. Podruhé už to není ono, teď už bych tomu 5* nedal, ale to takové guilty pleasure, takže hodnocení ponechám ()

melloun

Naštěstí to není dlouhé, na akci se nemuselo čekat půl filmu a má to prostě koule. Okej je to brutální a hodně pubertální humor, ale stejně jsem se tomu zasmál. ()

rexino

Najviac sa mi páči, ako má tento film udávaných 5 žánrov (Akční / Fantasy / Sci-Fi / Thriller / Dobrodružný) aj keď je to najvtipnejší film za posledný čas a prekonáva každú americkú komédiu za posledné roky, čo som videl(ja som na žáner komédia už takmer pomaly zanevrel). R-kový rating pomohol náramne a konečne sme dostali naozaj perfektnú komiksovku. Ja dávam 5 nielen za to aký bol film fantastický, ako som sa v kine nasmial, a ani za to, že marveláci konečne pochopili že nemajú veľkého záporaka a nesnažili sa ho vytvoriť, ale preto lebo Reynoldsovo(a nie len jeho) zapálenie pre tento film bolo nesmierne cítiť celý film. ()

Chundys

DeadPool je přesně takový, jaký má být :-). Nebere si vůbec servítky :-), Je to vtipný, akční, sprostý, hustý a vtipný :-), já vím vtipný jsem řekl dvakrát, ale je to opravdu tak. Do mého ranku se řadí DeadPool na první místa. Na Batmana nebude mít nikdy nikdo, ale z Marvelovek je asi na prvním místě, má humor, charisma a je sprostej, takže i Wolvíka předběhl. A pardon Profesore (Charlesi) :-). ()

gulista

Hoci ide o zábavu už od perfektných úvodných titulkov, a rola Deadpoola je pre Ryana Reynoldsa ako stvorená, kďe vďaka R ide o brutálnu jazdu plnú krvi, hlášok a narážok, po dlhšej dobe však prezreje. Surprise, this is a different kind of superhero story. 70% ()

drozdy1

Deadpool je bezesporu pecka,která nezná hranic a skvělě funguje. V kině jsem se bavil, skoro každou minutu smál a celý film si užíval, ale jakmile došlo k tomu u čeho se u akčních filmů nejvíce těšíme - akce - se v tomto filmu moc nepovedla. Můžu třeba odkázat na bitku v autě, ve které jsem měl problém se vyznat a nebyl jsem sám. Příběh v pohodě, ale nic co by Vás zvedlo ze sedačky ( a tím trpí většina superhrdinských filmů ) , záporák průměrný, nevýrazný a hlavně nevyužitý. Ale i tak jsem nad spoustou pochybných věcí mávnul rukou ( ač to moc často nedělám ) a nechal se unášet skvělou nahláškovanou komedií, ale akční film jsem hledal marně ( film má dvě akční scény na začátku a na konci a v té první akcí by se vyznal jen Megaton, zbytek je jen takové ,, aby se neřeklo "). První komiksová roku se povedla, nicméně nenaplnila mé očekávání k dokonalosti, a proto doufám že je tento rok náplní alespoň BvS nebo Civil war. Hodnocení: 83%. ()

warrenur

Blazniva blbinka, stojaca na vtipnych hlaskach, robiaca si srandu i zo seba, aj zo zanroveho klise. Prijemne ma oslovila a celkom som sa bavil. Napriek tomu mala svoje hluche, ci neoriginalne miesta a akcia podla mna za moc nestala. Netusim, ci kvoli rozpoctu. Predpokladam, ze na tento zaner idu zvacsa stedre dolariky.. Za mna tych 65, ked beriem "v potaz", ze Reynolds bol vacsinu casu v oblecku a maske, kedze ho moc nemusim a Morenka, ktora uputala moje oko uz v prvej serii Homelandu, bola na zjedenie. Teenage X-girlka a par zbytocnych charakterov tiez splnilo svoju rolu. Odporucam. Je to cerstvy vanok do komixoveho "blizajzu" poslednych cca 8ich rokov. ()

Tereeeza

Parodie na, za mě, důstojnější komiksové hrdiny. V poslední době trend úspěšných filmů, trend, který mě míjí. Pokud mám věřit a fandit určitému universu, ať se krucinál bere vážně. Miluju Avengers, miluju X-meny, taky vtipkují a já se bavím, ale tady to byla přehlídka víceméně pubertálního humoru, který mě nikdy nebral. Ale smála jsem se taky, jen míň, bavil mě taxikář, Sinéad, narážky na řadu filmů (96 hodin, 127 hodin a další) a potitulkovka, plus boření čtvrté, možná až šestnácté, stěny. Prostě čekám víc, chci větší akci (obě dvě si ze sebe opět dělaly srandu) a asi méně humoru (nebo aspoň tohoto). A možná i působivější cíl, to jako vážně šel téměř celou dobu pouze za lékem, který z něho udělá opět nejvíce sexy muže planety? ()

Flagg

Takhle to má vypadat! Místo nudných a sterilních komiksů, které teď studia chrlí jako na běžícím pásu (a obávám se, že s příchodem Batman vs Superman to bude jen horší), je tu od prvního dílu Kick-Ass konečně další věc, co má koule! Velký palec nahoru tvůrcům a Ryanu Reynoldsovi. Z toho filmu je cítit, jak se musel celý štáb při natáčení bavit, a na to já vždy rád slyším. U výsledku jsem se bavil i já, a to tak že královsky. "I've never said this, but don't swallow." ()

johnymdoe

Věděl jsem, na co jdu do kina. Věděl jsem, že dostanu dávku humoru a to dávku, která by asi nebyla pro každého. Věděl jsem, ale stejně nebyl připraven, protože při jedné či dvou scénách sem až brečel smíchy a padal skoro na zem. Čert vem některé až příliš sprosté, nebo některé až příliš drsné scény...ba naopak, díky za ně, protože tohle přesně filmům posledních let hodně chybí. Chybí jim ten nadhled, to nebát se, že když nebude mít film PG13, tak nic nevydělá. Ryan Reynolds jako Deadpool je neuvěřitelný, rozsekává záporáky meči stejně, jako diváky svým sarkasmem a ironií. Občasné promlouvání do kamery, vedlejší postavy, Stan Lee...vše funguje. Scénář bez chyby, efekty a lokace bezvadné, a soundtrack...ten k tomu opět tak krásně padl jako u málokterého filmu :-) Ryan ale vévodí, ten dělá film to čím je...doufám, že bude druhý díl a vzhledem k dosavadním tržbám tomu i věřím. ()

Matli

Na rozdíl od jiných filmů, to co bylo v traileru byl hodně slabej odvar. Čekal jsem, že bude pan Pool sprostě hláškovat, ale to co tvůrci předvádějí nemá chybu. Hafo vtipných scének a hlášek, pár scén u kterých mi i tekly slzy smíchy a to se nedá říct u žádné komedie loňského roku. Každopádně po Marvelovské stránce je to lepší průměr ze světa X-menů, ale ten zbytek to dohnal na 93%. Soundtrack taky nemá chybu. ()

El-Barto

Napsáno s citem, nadhledem a fanouškovkým zapálením. Natočeno bez peněz, důvěry, ale se srdíčkem. Je to krvavý, vtipný, svižný, se skvělou choreografií akčních scén, sympatickým hlavním "hrdinou" a úžasnou Morenou Baccarin. Ten nečekanej nával kino tržeb tomu moc přeju, málokterej jinej film si to tolik zaslouží. ()

avitakova

Ach jo, tak sem se na to těšila podle traileru a ono to sakra bylo ještě lepší než jsem si myslela?! Vážně jsem z toho úplně nadšená. Svým způsobem se to vážně od klasických Marvelovek lisí, ale fakt skvělým způsobem. Vtipy, co tam byly řečeny byly fakt super...jo jako třeba to s tim avokádem. Ryan Reynolds mě fakt hodně mile překvapil. Seděl mi snad úplně vším na tuhle roli, jak vzhledem, tak hlasem a tim jak se do ní vžil, tak to mě fakt překvapilo. O speciálních efektech ani nemusím mluvit, to má Marvel zmáknuté na jedničku s hvězdičkou, ale ta hudba? Bože, další skvělá věc na tom filmu. Asi fakt vážně nemám co vytnout. Jasných 100% za mě. A teda ještě dodám, že jak úvodní, tak zavěrečné titulky jsou zase fakt skvěle udělaný! ()

Kick077

Velmi povedený komixový film, ve kterém si uměj udělat srandu nejenom ze sebe. Je to vyloženě oddechová záležitost, kde si má člověk jenom sednout, koukat a poslouchat. Hlavně nemyslet a nečekat na nějakou intelektuální zábavu. Je to prostě taková show na kterou se kvůli efektům a zvuku rozhodně vyplatí vyrazit do kina. ()

Endavour

Donucen kamarády, přesvědčen o dalším "vanitas vanitatum" zážitku...asi takhle nějak jsem vstupoval do kinosálu. Ukázalo se však, že Deadpool je celkem slušná akční taškařice nešetřící kvalitními akčními scénami. Hlavního protagonistu bych charakterizoval jako sexistického, plného vtipných hlášek mizeru. Film nabízí zajímavý a dynamický děj (což se však dá u takového filmu předpokládat). Co mi však trochu vadilo, byla poněkud častá, možná i zbytečná retrospektiva, která plynulosti děje někdy dosti překážela. Že bych se však u tohoto červeného dareby sršícího vtipem nudil, to rozhodně ne. Zkrátka něčím mě - tvrdošíjného antikomiskáka tento snímek oslovil. Dávám 75% ()

TaanStari

Ugh... strašně free, cool a in, tvaří se, že sere na všechno, přitom se snaží zavděčit všem. Kdyby mi bylo 15, věřím, že by to pro mě byla modla. Což je u eRkového filmu k pláči. No, lepší, než většina ostatních komiksáren, ale pořád zklamání. ()

Eratashi

Jen kvůli té jeho prdelce v červeném elastu :-P Pozor, neříkejte o něm, že je hrdina. To byste ho urazili >.< Vtipné, legraci si dělá i z filmařů, akční. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě