Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

teckax

Příjemné překvapení, že se na to dalo koukat a místy jsem se slušně bavila. Bohužel mě osobně přijde koncept superhrdinů docela debilní. Deadpool je asi trošku jiný, Ryan jako Wade neskutečně sexy, některé hlášky byly pro mě naprosto geniální a trefné...jiné ale zase infantilní na úrovni patnáctiletého děcka... rozporuplné pocity, ale na tu hrůzu to nakonec nebylo vůbec špatné. No a muzika....dalo se předpokládat, že u Marvelovky bude skvělá a taky byla. ()

Nastix

Je to jiný odvážný a Raynolds si to navždy přivlastnil. Deadpool hláškuje o 106 a mě to baví. Ano je tam pár hluchých míst a občas trošku trapný ale většinu filmu jsem se královsky bavil a o to tvůrcům šlo takže už aby byla dvojka. ()

Stinger78

Naprostá šílenost, ale v pozitivním slova smyslu. Pan Pool si hláškuje v každé možné chvíli, i v momentě, kdy se svou kočkou leží dobití jak cigánské hračky naznačuje, že by dal styk a tak všelijak podobně. Já se bavil od startu až do konce. ()

DarkViper

Takhle role sedla Ryan Reynoldsovi jak prdel na hrnec. Před tím mě rozesmál tak možná v hele kámo kdo tu vaří, ale Green Lantern byl provar... Je to vtipný, nezabrzdí to, prostě slupnout jak malinu a neváhat moc dlouho, jestli jo nebo ne. ()

Hootik

Všichni jsme urputně a s napětím čekali na Marvelovku s ratingem R a je to tady, a dostali jsme co jsme si přáli a ještě více. Ryanovi Reynoldsovi sedna role jak zadnice na hrnec, je to role na kterou čekal a určitě je jeho životní. Tenhle film buď musí člověk milovat nebo nenávidět, rozepisovat se tady o superlativech tohoto filmu je zbytečné, tohle je za mě jasných ***** a teďka už jenom čekat na pokračování s větším rozpočtem. ()

Skylwalker42

Zcela souhlasím s názorem, že nejlepší film dle komiksu od dob Kick Assu (prvního dílu samozřejmě). Deadpool se s ničím nesere. Jeho narážky na X-meny jsou boží. Žádné přehršlé digitální akce, při kterých se zboří polovina města. Charisma Reynoldse zcela utáhne celý snímek i kdyby jen celou dobu proseděl vedle své slepé spolubydlící a jen by osobitě filozofoval :-) ()

xsilence8x

Vskutku dojemná love story, skoro jako z pohádky.. doplněná/rušená trapnými vtipy a chováním Deadpoola. Není to dobrý ani jako akční, tak ani romantický film. Když to sesumírujeme, získáme průměr. ()

TrueArthur

Z ničoho nič nám na plátna našich kín pristál výborný film Deadpool od režiséra Timma Millera. Ryan Reynolds (Deadpool) svoju postavu zvláda veľmi dobre a komediálny žáner filmov mu proste sedí. Ostatné postavy sú taktiež slušne zahrané. Avšak čo tu zohráva hlavnú rolu je humor. Ktorý funguje od začiatku až po koniec filmu, a našlo sa veľa momentov kedy som sa s radosťou zasmial. Efekty a akčné scény sú tiež na dobrej úrovni. To všetko z filmu robí dobrú komédiu ktorú odporúčam každému. ()

P@\/EL

Dobrý akční film, který zaujme zejména množstvím povedeně trefných hlášek hlavního superhrdiny. Jinak se jedná o běžnou fantasy podívanou plnou akce, speciálních vizuálních a zvukových efektů, kterých je u nespočtu dnešních filmů k vidění spoustu, což možná trochu upozaďuje dějovou linku, herecké výkony a celkovou osobitost filmů. ()

Michal118

Moc to není podobné stylu Marvelu, spíše bych to tipoval na akční komedii. Při filmu jsem se opravdu bavil a ani nebylo moc poznat, že je to z dílny Marvelu. Reynolds má sakra dobrej humor 😀 ()

Bull2

Tadá.... nejlepší komiskový film co existuje. Ryan Reynolds si napravil reputaci a ukázal, že má pravdu. A notnou dávku odvahy se do toho pustit. Díky bohu, že vytrval. ()

Skyw4lker7

Jedno z najlepších komiksových spracovaní aké som kedy videl! Toto bol asi prvý film a myslím si ,že aj posledný na ktorom som sa v kine rehotal ,že až mi slzy tiekli a ani chvíľu som sa nenudil. Dokonca ma Ryan Reynolds a.k.a "Deepy" bavil viac keď hláškoval a akčné scény som bral ako oddych pre moju bránicu :D. Hláškami nabitá akčná jazda patrí medzi moje obľúbené filmy vôbec.😂✌🤺🤸‍♂🔝 ()

jeany23 odpad!

Nemám ve zvyku odcházet od filmu, ale tohle se fakt nedalo. Po 20 minutách vypnuto. Nezábavné, rádobyvtipné. Zbytečné násilí, spousta krve, vulgární hlášky...to tvoří úspěch dnešního filmu ?? Ne, děkuji, nemám zájem. Už aby ta otravná vlna komiksových filmů skončila, je to jen výplach mozků pro puberťáky a duševně nezralé. Grc. ()

pp

Nový žánr: akční romantická komedie. Po dlouhé době megazábavný film bez hlubší myšlenky, připomněl mi Kick-Ass. Nejlepší ze všech X-Menů, protože jako jediný si dělá legraci sám ze sebe a nebere se smrtelně vážně. Hodnocení zaokrouhluji nahoru, protože na ČSFD je z nějakého důvodu podceněný. ()

Bragi66

Tímto doporučuji užívání termínu "crazy-comics film" (případně krejzykomixfilm). Deadpool je podle mého velmi svěží dílo této kategorie (crazy-comics film) s plným nasazením cynického humoru a hlášek zdobících sérii dobře udělaných akcí, ale které se obejdou bez zbytečně drastického hnusáctví a bez epileptického klipového střihu. ()

Bogrant

Deadpool je proste iný. Už len to spracovanie úvodných titulkov naznačilo, akým smerom sa to asi bude uberať. Nedá sa to brať vážne. Je to bláznivé, strelené, hláškujúce, krvavé, vulgárne, ale skvele to zapadá do kontextu a drží si to svoju vlastnú tvár, ktorej sa nebojí dať dokonca na frak. A to Deadpool nerobí len sebe a svojím protivníkom, ale aj svojím parťákom s X-Menovského univerza. Jediné, čo mi na ňom prekážalo, bola už tá nadmieru vysoká kadencia hlášok, ktoré mi občas pripadali až príliš cez čiaru únosnosti. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě