Strhující film ze života narkomanů. Příběh lásky a pádu do propasti, která nemá dno. Zároveň příběh otce, který zachraňuje svoji dceru z náručí "sladké smrti". (oficiální text distributora)

Hansolo35 odpad!

Asi nejhorsi co Dusan Rapos natocil. Vedle tohoto drsnackeho braku je i jeho kterakoli Fontana pomalu zrala na Oscara. A to jsou Fontany naprosto priserne skvary. ()

Blind307

...tento film ma "dostal"...vzhľadom na slovenské (rozumej hrozné) podmienky na filmovanie je to super dielo...Vejmelkova, Kramár to zvládli výborne...malo to príbeh...a verím, že to mnoho stredoškolákov ovplyvnilo...mňa utvrdilo, že v živote sú isté tabu prospešné...hudba Cohena a 2Pac malo svoju energiu...mám doma aj originál DVD po ktoré som si zašiel priamo do štúdia, kde ešte mali zopár kusov v šuflíku...chlapík čo mi ho predal ani netušil za koľko ho vlastne mali v Tescu predávať...v letáku ho mali uvedený, ale v BA ho nikde nedodali čo viem od známeho ktorý tam robil v tom čase...chlapík volal šéfke, aby zistil cenu...možno do predaja nikdy nešiel čo neviem...ale tento skvost mám doma a nedám na neho dopustiť...nebol to lacný príbeh a la Trainspoting...u každého z nás existuje tzv. "zlý" film na ktoré máme slabosť takže neodsudzovať :D... ()

TOMIK007

Konečně film o něčem a o někom. Pěkně odvyprávěný a i ten konec syrovej, ale nehappyendní. Takový syrový a surový ze života. Na dobu kdy byl film natočenej velice slušnej. Dnes je trochu úsměvnej. Je už jiná doba, ale drogy jsou FUJ pořád. ()

andy60

Podle mě se jedná o nejlepší Rapošův film. Na rozdíl od všech Fontán pro Zuzanu, které působily jako náhodně poskládané epizody, má Suzanne jistý koncept a dramatické vyústění. I herci se snaží a jestli to někomu připadá jako zvednutý ukazovák či hloupé mentorování, nemyslím, že by to bylo v tomto směru na škodu. ()