gogo76

Už som dlhšie nesledoval film s drogovou tématikou, naposledy asi Sicario, ale toto je vydarený film. Obsadenie skvelé, Meno B. Cranston som veľmi nepoznal, jeho seriál Perníkový tatko som nevidel. Po tomto si ho budem pamätať . J. Leguizamo to je klasika, jednoducho stávka na istotu. Má na tieto role všetky predpoklady, Tvár, pichľavé oči, rodený latino a jazyk mexicano, ten týpek hravo zapadne medzi bandu mafiánov a drogových dealerov. Film má mnoho napínavých scén, pretože hlavní hrdinovia nasadzujú svoj krk každý deň, a nikto netuší, ktorý môže byť ten posledný. Príbeh dobre dopĺňa i rodinná linka hlavného predstaviteľa i mladá "falošná nevesta" v podaní D. Kruger. Skutočná postava Roberta Mazura vraj bola na premiére filmu a vyjadril veľkú spokojnosť. Ja tiež. 80%. ()

kaylin

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně. ()

LexBarker

Slušně odvedená práce, jen se mě v podobných případech nedaří ztotožnit se s hlavními hrdiny... Z lidí, kteří se vetřou k vám do rodiny, berete je jako své nejbližší přátele, se nakonec vyklubou odporní fízlové, kterým nejde o nic jiného, než vás strčit do basy. Jinak jde o napínavý příběh s dobrými herci, kde se mně obzvlášť líbil Benjamin Bratt coby elegantní Roberto Alcaino. ()

mm13

Infiltrátor? Skôr Terminátor. Teda aspoň čo sa oceľových nervov hlavnej postavy týka. Myslím, že skutočnosť bola o poznanie iná, ale ako krajne nepohodlný výlet do sveta operácií v utajení to bolo dostatočne strhujúce na to, aby som tie štyri vypálil. Zvlášť pri takomto obsadení, ktorému okrem sympaťáka Cranstona vládne Diane Kruger. Tá definitívne potvrdzuje svoj talent, chcelo by to zasypať ju dramaticky vďačnými úlohami. ()

Nach

Kvalitní žánrovka se vším, co od tohoto žánru chcete vidět. Zde s lákavým bonbónkem "podle skutečných událostí". Bryan Cranston je výborný (jako ostatně ve většině svých rolí). Drogový kartel a celé podsvětí je vykresleno s důrazem jak na zločineckou, tak i lidskou stránku. Vývoj postav je zde poutavě zobrazen a na to, že má film dvě hodiny, tak uteče celkem rychle. Prostě dobrá jednohubka, kterou si možná někdy rád pustím. :) 75% ()

• Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)
  • Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)