Terminator Genisys

• USA Terminator Genisys (více)

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

Diskuze

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Alcan: Tak to si věříš, v dnešní době když někdo řekne ,,tohle je poslední díl'' tak to znamená že min. ještě 2 pokračování natočí, samozřejmě mam na mysli mladý režiséry, ne bohy jako Eastwood, Leone, Coppola atd., zkrátka furt musej točit, slovo závěrečný díl jim nic neřiká

Alcan

Alcan (hodnocení, recenze)

Doufám, že to tímhle dílem skončí.. už je to jak saw.. ten měl raději skončit 3.dílem.

Webb (hodnocení, recenze)

Rocky62: Bohužel máš pravdu a také se na pětku netěším.

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Kdyby se pátého dílu ujal Cameron tak bych se na to i těšil, ale po shlédnutí T:S už je mi další díl ukradený, myslím si že to nic převratného rozhodně nebude

tom88

tom88 (hodnocení, recenze)

Tie laserove pistole by som aj ja chcel konecne vidiet, ale inak bude mi to stacit aj v 6ke, len aby to bolo. Predsa Cameronove vízie nenechaju len tak. .........Inak kedy by sa malo zacat makat na 5ke ??

Expendable (hodnocení, recenze)

Pár drobných nápadů tam bylo, ale né nic extra až na Marcuse Wrighra ze kterého udělali polovičního Terminátora s ničím víc nepřišel,Švarcík na konci filmu byl viditelně zpočítačovaný a po 15 sekundách dostal ránu z brokovnice a byl z něj zase plecháš, akce byla slušná,ale to bylo tak vše.Když už se točí T5 tak doufám, že se tam objeví 1. laserové pistole a stroj času.

MajklM...

MajklM... (hodnocení, recenze)

Příběh TS měl pár dobrých nápadů,pár horších nápadů a několik velmi slabích dění ve scénáři kdy jsem si připadal, že bych mohl začít taky psát.. Pokud ale divák není úplný morous má šanci si vychutnat slušnou akční jízdu, super efekty a výborné vizuální stvárnění světa po soudném dni. Podceňovaný a zatracovaný McG byl tou SILNĚJŠÍ stránkou TS! McG a T5 proč ne.

tom88

tom88 (hodnocení, recenze)

No pome nech už je to tu, len trocha zmeny pred a za kamerou by neuskodilo.

Expendable (hodnocení, recenze)

Jestli je to novej film tak at se to jmenuje třba jako novej fenomén od Asyliumu Treminators.

West

West (hodnocení, recenze)

No já jen říkám že to furt porovnávat s prvníma dvěma dílama je jen váš boj, já to beru jako novej film se stejným dějem.. Tak se na to nedívejte , lepší už to nebude.. :D

Expendable (hodnocení, recenze)

Ve dvojce měli všichni spadnout do žhavý oceli s Arnoldem a žádný další díly by se pak netočily.

Webb (hodnocení, recenze)

arachneuss: Myslím že není moc podstatné jaký je konec druhého dílu jelikož by se to moc nezměnilo a vycucávky z prstu by stejně přišli (právě kvůli penězům).

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

nee trojka se neměla vůbec točit , potože je úplně dějově stejná jak dvojka a čtverka to už bylo jinačí kafe.

Rocky62 (hodnocení, recenze)

dj.west: proč by si to měl někdo nechávat pro sebe? ty diskuze jsou tu od toho aby tu uživatelé vyjadřovali svoje názory či připomínky a můj názor je že s pokračováním Terminátora nasouhlasím, spíše mi přijde že to režiséři točí protože je to v modě neustále v něčem pokračovat, třetí díl měl být podle mě poslední.

West

West (hodnocení, recenze)

Já nechápu proč tady někdo porovnává první dva díly což jsou samozřejmě bezkonkurenční s novodobými , to je přeci jasný že to nebude stejný , vše se mění , já to beru jako novou serii , jde především o příběh a jakým směrem se to udává.. Jasně cameron to netočí , starej arnold už v tom hrát nebude, ale příběh jde dál a pokud to nebude naprostej propadám a to mě ta 4ka překvapila, bude 5ka určitě nadupanější.. a když to někdo nechápe nebo ho to nezajímá, tak at si to nechá pro sebe.. nazdar

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Já to taky nepochopil, asi jsem divnej ale z jedný čárky sem fakt nevytušil co tim chtěl říct :D

Expendable (hodnocení, recenze)

Webb:Naprosto s tebou souhlasím, mě se to líbilo do T2 a T3 mi už přišla dost bezmyšlenkovitá a strašně přeefektovaná, oni musí zkazit všechno i starý dobrý Star Trek, udělali z toho naprostou sračku, ale většině lidí se to líbí.

Webb (hodnocení, recenze)

Ono už i trojka se nemohla myslet vážně. Je to pořád dokola ta samá ohraná písnička kdy sračkonoši prostě musí kazit výborné základy. Už mi je to docela fuk, ať si natočí klidně 100 pokračování. Nebude to Terminátor. Jediné co budou mít společného je název, nic víc.

sir-dave

sir-dave (hodnocení, recenze)

Souhlas s redix. Čtverka měla krom arnolda s prvními dvěma díly více společného než trojka. Jestli vznikne pětka, tak se budu dost těšit.

Redix

Redix (hodnocení, recenze)

No akce není všechno ale bylo jasný že to bude jenom akce, samozřejmě ten film navazuje na předchozí díly i je v něm spousta odkazů ale v první řadě je to akce.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

jednička,dvojka,trojka byla furt stejná vždy bojovaly dvě postavy v tom filmu proti sobě a 4 byla konečne odlišná :-)

Redix

Redix (hodnocení, recenze)

No já osobně když srovnám T3 s T4 tak T4 luxusně vede protože ten film je prostě sci-fi akce od první minuty a v podstatě jsem na to i čekal. T3 byla ubohá parodie která se neměla nikdy natočit.

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka