Terminator Genisys

• USA Terminator Genisys (více)

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

hele to, jak se John v té nemocni u toho přístroje rozkládal, všimli jste si toho, že jde o evoluci člověka

na příspěvěk reagoval Johnny_SVK

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ako myslis. Poznam dost ludi, ktory ju povazuju za nepodarok.

Ja som mal dost velky problem ju dopozerat. Hrozna nuda, ktora neprinasa absolutne nic nove a prepojenie novych a starych dielov vôbec nefunguje.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Lacike

Ale blbost Laco :-) Třetí díl měl nejtěžší úkol propojit první dva díly se starou trilogií a zvládl to na výbornou. Jsi si u sebe tím vkusem opravdu jistý? Nebo to bude tím, že jsi nefanoušek SW, protože skoro každej fanoušek SW ti řekne, že epizoda 3 patří k tomu nejpodařenějšímu co kdy v sérii vzniklo.

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

frajcz

Ja som SW fanusik, ale SW3 povazujem za najnudnejsi diel a jediny podpriemerny.

Cely diel je totalne sterilny a Anakinov prerod je nelogicky megatrapas

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak ani film nebol taký komediálny ako tu predvádzaš, občas nejaká odlahčená hláška alebo scéna. Inak normálny film. Ako trojka. Tam tiež boli vtipné momenty. Vlastne aj v dvojke sú.

frajcz

To si čakal dosť blbo. Videl si trailer? Tam bolo jasné v akom sa to bude niesť duchu. A presne v takom sa to nieslo.

na příspěvěk reagoval frajcz

ywo666

Já to nesrovnávám s dvojkou.. vím že natočit něco alespoň trochu podobné T2 je prakticky nemožné ale čekal jsem že to bude alespoň trochu vážnější. A drsnější.

na příspěvěk reagoval ywo666

frajcz

Ak to porovnávaš s dvojkou tak potom tvoja blbosť. Ale mne to nepríde o moc horšie ako trojka. Škoda len toho PG-13. V Rku mohli mať niektoré scény väčšiu údernosť. Hold PG-13 a kompromisný štýl je mor 90% drahých filmov.

na příspěvěk reagoval frajcz

vegetol.mp

Jar Jara nemám rád ale po dvou slabších dílech SW přišla výtečná trojka u který si snad každý fanoušek i nefanoušek liboval. Za to u "Téčka" to jdou s kvalitou dolů už od trojky.

na příspěvěk reagoval Lacike

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

frajcz

Zajímavý. Terminátor ti přijde zmršenej, ale že např. do Star Wars nasrali debilní postavu Jar Jara Bingse, která ty nový díly degradovala na poudačku pro děti z první třídy, ti zdá se vyhovuje:) Genisys je co se týče humoru v postatě ve stylu trojky, takže se divím, že tak vyšiluješ.

na příspěvěk reagoval ywo666, frajcz, MEGAJOHN

frajcz (hodnocení, recenze)

Proč kurva z původního Terminátora teda akčního thrilleru udělali pomalu rodinnou komedii? Salvation sice s původním Terminátorem nemělo nic moc společnýho ale alespoň to nebyla komedie.. plivanec na sérii a doufám že T6 nikdy nevznikne! A Cameron to ještě podpořil, no fuj! :-(

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To už me zni lip sakra ;) Ono me je fuk jestli to vydělá. Beru to z hlediska toho ze každej film už muže byt v uvozovkách jejich poslední a tak si ho prostě preju :) A je tak nějak předem jasný že asi nevydělá. :)

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Ja jsem fanda tech hercu, ale kdyz se cpou do roli, na ktere uz proste nemaji vek, tak jim nebudu tleskat a slepe fanaticky bastit kazdou roli byt bude sebenesmyslnejsi a nerealnejsi nez ty drivejsi.

ywo666

No proto :-) Já samozřejmě rád "starší pány" ještě v pár akčních úlohách uvidím. Otázkou je co opravdu vznikne a co zůstane jenom na papíře.

na příspěvěk reagoval DEXTER099

ywo666

Myslel jsem to tak co je reálně možný, že bude natočeno a co zůstane jenom zbožným snem. Kurva fakt se dneska vůbec nechápeme, nebo mi to všichni děláte schválně? :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

Miguel Sapochnik opouští Rod draka