SidneyP

Nikdy jsem u žádného TV pořadu nevydržel sedět s takovým zaujetím jako tady. Dívat se na lidi, co několikrát za sebou spadnou do bláta, nebo je sejme nějakej kolotoč, je fakt sranda. 75%. ()

aslavey

Johnové švédská příjmení, jejich skvělý a vtipný dabing, elektronická tužka, čtvrtá "zimní" série a obří koule. ()

kacirek_

Občas mě to přijde hodně vtipné - třeba když jednomu takovýmu velkýmu černochovi zamotal hlavu moták tak, že šel úplně na opačnou stranu než měl a pak ještě asi tak 5 min. ho nohy vůbec neposlouchaly:-) a někdy nezbývá než před někým smeknout, páč zvládá přeskakovat a všechno možný s grácií.... ()

animario

"Vítejte v zóně Drtivé porážky!" řekl elastický Fred a dostal tečku zametačem. Na poli podobně laděných soutěží patří Wipeout k těm nejzábavnějším,byť je to pořád dokola. Krkolomný překážky a hlavně vtipný,trefný komentáře vyloudí vždycky úsměv od ucha k bradě. Na víkendová rána ideální zábava. ()

chleba24

Není to pořad, který bych sledoval každý den, ale když v Tv nic není, tak je to pro mě jasná volba. Akční, zábavný, napínavý a hlavně.. OBŘÍ KOULE!! :-D ()

Karmyn

Na tohle se dá koukat pořád. Skvělé držkopády a hlavně ten perfektní komentář u všeho a ty přezdívky :D ()

gemi

Povedená parafráze na Takešiho hrad. Překážky jsou zde o něco větší, bahno hustší, voda hlubší, padá se z větší výšky, taky je tu o něco méně japončíků a (bohužel) žádný Takeši:-) ()

FireTight

Americká verze Ninja Faktoru, která přímé srovnání se svým Japonským otcem nemůže ustát... Soutěž, kde jde hlavně o replaye nárazů, držkopádů, "vtipných" hlášek obou komentátorů a opět (stejně jako v Fear Factoru) podivné soutěžící. Navíc, když člověk z nějaké překážky spadne, může začít znova, no fuj! :p ()

Oonika

Chvilku to je sranda... Ale pak je to pořád to samé dokola no... I když někteří soutěžící dokáží taky překvapit :) ()

Homer.p

Tak toto je nářez. Všem doporučiji díl ze druhé série, kde spolu soutěží páry. Tuším, že se jedná asi o 8. díl této série. Je zde jistý Michael Garcia a to je opravdu masakr. Po tomto shlednutí zde bude jistě hodnocení kolem 95-ti procent. Jo a Jill je super. ()

hrumsrt

Že na televizi Barrandov existují dobrá, ba vynikající pořady ? Ano, jeden se najde. Právě Drtivá porážka vysoko vyčnívá nad vším ostatním, co ona relace nabízí. Naprosto úžasná dvojice moderátorů, povedené přezdívky... ()