Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

Thomeek

1* za hromadu proteinu, které musel Logan sežrat. 1* za bitku na Shinkanzenu 1* za masáž srdce ála Hawkeye a japonského Ironmana. Málo akce, hodně keců a emocí. ()

jafuska

Film, který mě absolutně nezaujal, nevím, x men jsem neviděla, možná pár minut 1 dílu,a je mi jasné, že tyto žánry prostě nemusím, navíc tento film, je tak strašně nudný, a zbytečné akční scény, pro mě nic co by mě mělo něčím zaujmout ()

vipeerr

Nesrovnatelné s předchozím dílem. Jackmana miluju, Wolverina jakbysmet, ale co to je za příběh? Takový komixový fanoušek nejsem aby jsem si to byl schopný zařadit někam do příběhu, ale jakožto jen filmovému fajnšmekrovi mi to přijde jako totalní disaster movie ! No a že ho nakonec přemůže nějaký robot to už mě zvedalo ze židle. Hlavně po tom co v jednom díle X-Menů utrhnul hlavu 20 metrovému robotovi hned na úvod, a z plamenů vycházel s doutníkem. Serou si do huby! Pro mě 60% s odřenýma ušima.. ()

ratpile

S přehledem nejhorší X-Men film, který nefunguje v rámci universa, v rámci hlavní postavy ani v rámci stand-alone akčňáku. Slušný začátek se zarostlým Rosomákem naprosto rozbilo otravně standardní tempo vyprávění a neskutečně pitomý závěr s robotem samurajem (lol). ()

Barghest

Občas se sice zadaří nějaký povedený vtípek (kyčelní náhrada) nebo působivá akce (rvačka na šinkansenu), ale jinak je to celé až nadprůměrně průměrné. Asijská kultura je mi blízká asi jako zkažený sýr diamantovým dolům v Africe, obzvláště ve filmu s takhle propracovanými a sympatickými postavami. Co sakra Wolvie vidí na tom šikmookém žehlicím prknu? A co se Silver Samuraie týče, ten nebyl využit, leč trestuhodně zneužit. Přidejme k tomu deus ex machina, logické nedostatky, stupidní dialogy, patos a klišé a vychází z toho pro Mangolda nepříliš lichotivý závěr. Hugh mu zachránil zadek, neboť je jediným, co stojí za pozornost a jen kvůli němu nepůjdu s hodnocením ještě níž. ()

Syna.1990

Wolverine zůstal daleko pod očekáváním. Ve srovnání s X-Men Origins: Wolverine je tento film propadák, akce bídná, postavy i děj spíše průměr, takže v celém filmu jsem v podstatě nenašel nic, co by mě nějak zaujalo a proto pouhé 3 hvězdy. ()

Zdeenja

Jednoznačně nejhorší ze všech „x-menovských" filmů. Akce je tu sice celkem dost a bojové scény nejsou vůbec špatně natočené (zejména ta vlaková docela bavila), nicméně děj je poněkud nezáživný a závěrečný „zvrat" je k smíchu. Na konci se průměrný akční snímek s lehce komickými prvky proměnil v úplnou frašku (pozn. občasné scény s Jean Grey potěšily). ()

kirmakX6on

Xmeni jsou klasika, která si celkem drží nastavenou laťku, kolem níž kvalita jednotlivých dílů fluktuuje jen nevýrazně. Tento díl je lehce podprůměrný, není ale nejhorší a určitě je nutností pro každého fanouška Xmenů i mutantů obecně. Teď už konkrétně k nedostatkům - ve filmu mi chybělo připomenutí toho, co se stalo dřív, především v Last Stand, kdy zemřela Jean, s čím se zde Wolverine vyrovnává... Přecijen, už je to 7 let dozadu, hodilo se osvěžit divákovi pamět. Tvůrci si taky mohli odpustit tu proměnu hodného a moudrého dědečka na sobecké monstrum i tu hloupost, jak chtěl otec zabít svou vlastní dceru ??? ...jen aby podědil? To je kravináááá... Fakt někdy nechápu, kdo takovýto příběhy vymýšlí...to maj všichni scénáristi akčních sc-fi IQ 90? Ach jo. No...ale čert to vem. Japonka sympatická (trochu mi to ovšem kazila, protože mi připomínala jednu z mých "skoro bejvalek" (jakože jsme spolu "skoro" chodili :-D), ale to byla náhoda, za to tvůrci nemohli :-)), Hugh hrál Wolva dobře jako vždy, jen už je na něm pomalu vidět, že začíná stárnout...bojim bojim, že už moc xmenů nestihne...možná tak další 3, pak už jeho věk začne přespříliš rušit. 65% ()

Toustovač

Ne nepodobné "Origins". Naštěstí mnou tehdy zmiňovaný ohňostroj debilit se zde v takovém měřítku neobjevuje (v podstatě s jedinou výjimkou skoro na konci). Jinak je to sice ploché a neoriginální, ale zároveň to má poměrně grády a pár dobrých nápadů. Proč nakonec ne... ()

Idris

Tady jde jasně vidět, že filmová podoba Wolverina, je velmi špatná. Nevím, jak v komiksech, ale na to, že je to jedna z nejpopulárnějších postav od Marvelu, je tady nějaký vyloženě slabý. V podstatě vždycky hraje jenom na to, že je nesmrtelný. Rozhodně bych si z X-Menů vybral lepší postavu, ale celkově mě netáhne skoro žádná. A takto zbytečné filmy, průhledné a konec jak z béčkového filmu. No, ale nedá se říci, že bych od toho čekal víc... Filmového ubuleného Wolverina mám plný kecky. ()

jayman

Za potitulkovú scénu by som dal 10 (moje klasické X-Menovské nadšenie) ale musím ostať triezvy. Paradoxom pre mňa je, že to, čo ma najviac štvalo, vybudovalo najväčšie napätie - či ide o Viper, Haradovu otázku a hlavne Wolverinove straty. Solídna akcia na dobrú noc, som spokojný. ()

x_silver

Absolutní zklamání z předchozí série. Tohle opravdu nemuselo vzniknout a mrzí mě ten ztracený večer u tohoto filmu. ()

Kubi21

Docela promarněný potenciál. Hugh je v pořádku, ale je to takové rozvleklé a ubíjející a dost pomalé. Příběh nic moc a Wolverin není moc popuštěn z uzdy. Opravdu velká škoda. ()

DoNotCross

Při návštěve kina jsem dostal něco úplně jiného, než jsem očekával. Místo šílené akční rubačky v exotickém prostředí tu máme zadumaný film, ve kterém Wolvie jen čas od času do někoho zasune svůj dráp. A funguje to pro mě mnohem lépe, než většina jiných filmů od Marvela. Postava dostane trochu té hloubky a projde si opravdovým a uvěřitelným vývojem. (ne jako Tony Stark potřetí, který si hraje s Merkurem a jde jakože do sebe) Rosomák je ve své krizi středního věku nesmírně sympatický a sledovat ho v podivném japonském světě plného bizarních postaviček je velice zábavné. Tenhle snímek není dokonalý, finální scéna je příliš okatým pokusem režiséra zalíbit se i těm akcechtivějším popcornožroutům, ale času v jeho společnosti litovat nebudete. Já se k němu určitě někdy vrátím. ()

saip88

Celý film jsem se snažil pochopit, kdo je s kým proti komu a proč ty ostatní postavy dělají to, co dělají. Těšil jsem se, že ve finále se dostaví ohromný "AHA!" efekt, všechno do sebe zaklapne a já si budu říkat, jak to někdo dobře vymyslel... No, nedopadlo to. Takže na jazyku ulpívá akorát neuvěřitelný příběh, nepochopitelné postavy, průměrné efekty a nakonec ani moc hezké herečky... Bída s nouzí. ()

liquuid

Je to se vším všudy. Zápletka, děj celkově, akce a pointa. Mimořádně krásná japonka mne taky dostala do kolen. 4H ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)