Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

Rhapsody91

Tak u mňa veľmi slabé. Nechápem prečo z Wolverina furt musia robiť takého sráča a precitlivelú slečinku. Film nudný, Jeho schopnosti potlačené a tudiž z Wolverina urobili len takého Terminátora s kovovou kostrou a vybitými baterkami, ktorého stále niekto zranil ,alebo bol unavený. Taká silná Marvelovská postava a nevedia natočiť poriadny film. To sa mi už viac páčil ten prvý diel, tam sa aspoň niečo dialo. Nudááááá ()

Maarty86

Z nového Wolverina jsem nadšený, po nepříliš kladných ohlasech lidí z mého okolí, jsem k tomu přistupoval celkem nedůvěřivě, ale naprosto zbytečně. Jackman v mém žebříčku herců stoupá stále výš a jako Wolverina už si nedovedu představit nikoho jiného. Zasazení děje do Japonska hodnotím rozhodně pozitivně, stejně jako celkově syrovější a temnější atmosféru. Vůbec mi nevadí že se nekoná žádná větší přehlídka nejrůznějších mutantů, to jsem ani nečekal. Chtěl jsem další rozvinutí příběhu Wolverina a toho se mi dostalo v super provedení. Rozhodně doporučuji shlédnout výhradně prodlouženou verzi, osobně mě film ani na chvíli nenudil, naopak kdyby měl o nějakých pár minut navíc byl bych za to rád. Trochu mě jen iritovaly ty snové scény s Jean, ale to je v pro mě jinak perfektním celku, opravdu detail. Nový Wolverine bych určitě zařadil do mé Top 3 X-men filmů (spolu s dvojkou a First Class). Už teď se nemůžu dočkat na další film s mým nejoblíbenějším mutantem. 95% ()

Luciaaas2

Konečně se Wolverine pochlapil a ukázal co v něm je, dvojka se podařila oproti jedničce a už se němužu dočkat na necenzurovanou verzi. Ale pořád mi něco chybí k té dokonalosti, možná by to chtělo více pochmurného a vzteklejšího Wolva. Škoda, že se filmy netočí přesně podle komiksů, takhle je z Logana krotší beránek, ale po jedničce se ve druhém díle o něco pochlapil.... ()

zekon

Tenhle výblitek nestojí za pozornost. Naprosto běžná průměrná do 3D tlačená akce. Naprosté ignorování XMen řady a jejich kvalit. Tohle je na hranici odpadu a odpad nedám jen za slušné triky a potitulkovém příslibu kvalitních, doufejme, Xmenů. ()

Big Daddy

Nic nového pod sluncem. Tím, že je Wolverine vlastně nesmrtelný, může podobných dílů, které jsou jednoduše někam dobově a příběho zasazeny, následovat ještě milion. Klíčové parametry Wolverinovských příběhů jsou zachovány a proto si své fanoušky v milovnících předchozích dílů najde, ale myslím, že větší tábor bude těch, kterým začne pomalu vyčichat. ()

pesbara

asi díky Japonsku na které jakožto milovník Murakamiho trpím dávám 4, ale je to fakt po všech stránkách povedený film kvalitně naplňující osvědená schémata a klišé ()

teseth

Mám sice rád X-meny a obzvlášť wolverina, ale tento díl byl naprosto zbytečný. Zaprvé na konci Last Stand wolverine, žije ve škole pro mladé mutanty a vše vypadá skvěle, takže proč vytvářet to zbytečné trauma s Jean. Za druhé jsem zvědav jak se tvůrci popasují s tím, že má zpět své kostnaté drápy a ne adamantium. A za třetí pokud má wolverine kostru z adamantia tak ty průstřely jsou jaksi nevěrohodné a vysouvání drápů v době kdy se neléčí naprostá zhovadilost (nemluvě o samooperaci). Prostě někdo přišel s dobrým nápadem, ale nějak zase nedomyslel hromadu věcí, což nám film sráží k tomu nejhoršímu co vůbec tahle série nabízí. Je to věčná škoda, protože scénář nebyl zase tak špatný!! ()

gael83

Je to FRESH, ale trochu mimo mísu, sci-fi prvek jde upe stranou, když pominu pár hi-tech vychytávek, tentokrát žádní další mutanti jen spousta japonců a kung-fu, oká beru, jen to tempo a spousta vaty i tak solidní jízda. Další regulerní X-mens budou v roce 2016! ()

Capy

Jako fanoušek všeho japonského, nemůžu tento snímek hodnotit objektivně. Nelíbil se mi děj, nelíbila se mi hudba, nelíbilo se mi zpracování a pokud já u filmu usnu, je něco špatně ... jelikož to se stává jen u romantických snímků nebo nezáživných béček, a dávat jen skóre díky tématice kterou mám rád, by bylo pokrytectví ... za mě jen jedna hvězda, a to hodně slabá. C. ()

injoy

Klasika, konzum, průměr, neurazí ani nenadchne... Nuda? Kupte popkorn a ty dvě hodiny utečou. Nicméně, že bych to musel vidět znovu.. to asi ne :-) ()

zurivymlok

Hugh Jackman se snaží, kaskadéři si jistě odnesli nejednu modřinu a Tao Okamoto je nádherná ženská. Jenže co z toho, když film je od začátku do konce naprosto nudný a s pitomým scénářem. ()

Bosvin

Jau tak to bolelo! Ani ne ty střelné-bodné-řezné rány v těle Logana Rosomáka, ale ty duchaprázdné dialogy a hloupoučký příběh. Wolverine se nám místy zadýchává, místy kulhá a jednoznačně nemá sílu na to, utáhnout celý příběh sám, bez pomoci Profesora a Magneta! Rádobyexotické japonské exter- interiéry a dvě japonské modelky-neherečky mu moc pomoci neposkytly. ()

magero

OMG?#WTF?!, kolko este bude Wolverinov, aby producentom doslo, ze tu uz nie je co povedat, tato kapitola je uz uzavreta. ()

fabregas1

Dějová linka tak oslnivá není a Wolverinovo potýkání s nepřáteli, ať už jde o souboje ruční, šermířské nebo s luky a šípy, ctí v choreografii těchto soubojů tradici země, v níž se odehrávají, takže nečekejte to samé jako u týmovky X-Men. Pro mě je Wolverine koukatelný a příjemný na večerní oddych avšak ho hodnotím jako pouhý průměr. ()

vantyto

než jsem film zkoukl, bál jsem se aby to nedopadlo s filmem špatně, ale po zhlédnutí jsem byl spokojen. sice mi ve filmu přišlo, že tam bylo pár věcí neshodující se s komiksovými zákonitostmi, ale i tak film byl velmi dobrý. ()

mcclane412

Varování: Může a nemusí obsahovat spoilery... ale spíš předpokládejte že obsahuje. Jestli něco nemam rád, tak je to samoúčelnost. Do jisté míry se tomu samozřejmě nedá vyhnout, protože každý film si trochu přihne pravidla svého vesmíru, tak aby se hrdina dostal: za a) do svízelné situace, za b) do postele pěkné holky, za c) na pokraj smrti, nebo za d) za pokraj smrti, po té co ho jiná mutantka schopná vidět smrt jiných lidí, a která se nikdy nemýlila, varovala že umře a hlavní hrdina přesto pokračoval dál, i když nám bylo jasné že neumře na dobro, takže její schopnost byla vlastně jen na oko (zvláště to za "d)" je poslední dobou velice častý neduh). A tomuto filmu se podařilo vše, takže ano je to velice samoúčelné. Navíc to není užitná samoúčelnost na podporu dynamiky děje jako je v trilogii o batmanovi, Počátku nebo Dokonalém triku (hmmm co mají tyto filmy společného...), nýbrž je to samoúčelná samoúčelnost. Jediné co to tahá nahoru je Jackman a ta šikmoočka co vojel, škoda že je plochá jak zamrzlý rybník... ale i tak bych si dal říct, hlavně mě vždycky zajímalo jestli japonky tak vzdychají i ve skutečnosti nebo jen v pornu... o čem že jsem to mluvil??? ()

jigsaw44

Oproti jednotke z filmového hladiska tomu chýbal príbeh, hlbšia zápletka, viac akcie. Proste tam chýbalo to správne filmové fluidum. Dobrých bolo iba prvých pár minút. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)