Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

LordMack

Překvapivě dobrý film. Naproti jedničce, což byla slátanina, to mělo hlavu i patu a odkoukl jsem to raz dva. S jedničkou jsem měl problémy. Silnější tři hvězdy. ()

elanista1

Uvodna scena v Nagasaki bola zaroven akcnym vrcholom filmu, ja som to aj hned trocha vytusil..chyta sa uz len scena na streche metra, a to je asi vsetko. Jeden z tych filmov, ktore si pozriete a celkom vas bavia, ale na druhej strane viete ze uz to nikdy nebudete pozerat, len vam to postupom casu splynie v dave so vsetkymi tymi priemernymi akcnymi filmami modernej doby. ()

mArtinko5MB

Napriek všetkému, slabý film vzľadom na to, že mám MARVEL veci veľmi rád. Veľa kecania a málo Wolverina, taký je tohtoročný výsledok. Hodnotenie nezachráni ani posledná polhodina filmu, ktorá už stála za to. Zdôrazňujem, že to je jedno veľké tohtoročné sklamanie.65% ()

Facerr

Nejslabší ze všech x-meních příběhů. Wolverin (vs. ninjové) byl do půlky malátnej a utahanej, jako prezident po "viróze" a finále, který bylo o něco větší jízdou to nakonec stejně moc nezachránilo. Zcela zbytečný vsuvky s bejvalou Loganovou mutantí nabíječkou jen prodlužovaly celou agonii filmu a nakonec mi to díky mezititulkovýmu dovětku přišlo jen jako předehra k (doufám) pořádný X-menovce. Jinak, co se týče sólovýho dobrodružství Wolverina, zlatej Origins. ()

dud

Wolverine získává cenu za naprosto neuchopitelnou motivaci postav, která se bez důvodu mění podle toho, kolik chlastu do sebe scénáristi nalili. Pokud tenhle fakt pominu, jsou první dvě třetiny filmu relativně snesitelné, místy nudné, avšak úplně bez humoru, sarkasmu a drsnosti Wolverinovi vlastní. Závěrečná - asi 40 minutová - akce je pak úplná slátanina rozsekávání nindžů frézou (PG-13, no fun allowed), samurai robota z adamantia a tří ženskejch, co se v tom všem zmatku motají. Zoufalost a debilitu adaptace Kapitána Ameriky Wolverine nepřekonal, ale není to ani na blbé ***. (Extended cut) ()

Don Maty

Milujem vymakaného Wolverina, ktorému je vidieť každá žila a človek má strách či náhodou nepraskne. Naolejovaný ide rozje...zničiť Yakuzu a hnusného Yashida. Keby som žena, roztopím sa :D. Vždy som mal rád filmy o hrdinoch, ktorí sa s tým tzv. neserú. A Logan je jedným z nich. Japonsko ho len oživilo a bolo vidno, že Hugh Jackman si tento film náramne užíval. Každopádne za to, že mu boli odseknuté drápy, čož je jeho symbolom :(...4* ()

Vasyl

Mám tyhle lidi X a jejich životní příběhy moc rád, ale tenhle byl na mě moc asijskej. Asijskou kulturu já nerad (kromě jídla). Asijský filmy já nerad. Asijský holky já nerad. I když ta s červenýma vlasam byla tak hnusná až mě to rajcovalo. Málo mutantů, moc nindžů a mečů. ()

Blazis34

Pro mě film na jedno shlédnutí u kterého se divák nenudí, ale ani nežasne nadšením. Hugh Jackman hraje svoji roli Wolverina výborně, ale vše okolo něj mi přijde prostě klasické, neoriginální a několikrát už filmově omílané. Libíly se mi filmové efekty a velká a zajímavá prostředí v němž se film odehrával. To vše ale u mě stačí na 60% - tři hvězdy. ()

kubilov

Po, alespoň pro mě, nevalném Wolverinově originu je Logan v sólovce opět zpět a tentokrát musím říct, že ve značně lepší formě. Jeho exotické dobrodružství dokáže až překvapivě dobře skloubit mírnou japonskou kulturu s agresivitou a bezmocí, kterou Wolverine prochází, což je pro něj naprosto nová situace, a tak je logicky pro diváka zajímavější. Tentokrát má s sebou spíš holčičí gang, tedy jednu opravdu krásnou a sympatickou dívku (Tao Okamoto) a jednu nepříliš krásnou, ale přesto také sympatickou dívku (Rila Fukushima), proti sobě nechutně odpornou Světlanu a bandu šikmookejch tajtrlíků, čili nic extra jednoduchýho. Docela se mi projev režiséra Mangolda líbil, jeho smysl pro humor byl nenásilný a přesto dokázal i ve vypjatých situacích dostatečně pobavit (hodinový hotel, bazén), stejně tak různé vychytávky (onkologické lůžko, detailní zpracování klasického japonského "papírového" domu), jen mi vadily dost hluboké díry ve scénáři, které film i přes jeho nesporné kvality bohužel dost brutálně shazovaly. Aspoň potitulková scéna dokázala navnadit na další díl, tentokrát opět pod taktovkou Bryana Singera! ()

B.C.B.P.

Musím ísť proti svojej zásade komentovať filmy výsostne zodpovedne. Naruším tak kompetenciu svojej osoby a obraz neprehliadaného odborníka vo svete filmu a v neposlednom rade vo svete csfd. Takže, so sebazaprením, ale: Bože, to bola blbosť! ()

hoffman.jan

Obrovské zklamání. Jako fanoušek X-Men ságy jsem se těšil na akci podobnou poslední První třídě, ale opět se ukázalo, že nejmoudřejší je nic neočekávat. Příběh měl obrovský potenciál, tvůrci si mohli vybrat prakticky jakékoliv místo na planetě, kde se film bude odehrávat, a zvolili si jedno z nejhorších. Nudné Japonsko. Dále příběh - mohl se odehrávat v minulosti, jako předchozí filmy, které byly skvělé, ale ne, oni tam museli zaplést technologii a ninja samujare a kdoví co ještě. Opravdu škoda, protože Logan sám o sobě je pořád stejně drsnej. Proč to jenom nemohl natočit Matthew Vaughn ? ()

srolyma

Vlkouš už má plný zuby těch svých neposedných nepěstěných nehtů, které se mu vysouvají, jak se jim zachce a často někoho i poraní, tak se stáhnul kamsi do hor, kde vegetuje v jeskyni, kamarádí se s medvědy a po nocích ho straší zapíchnutá milenka. A tady ho vyhmátne jedna mladá, ale mimořádně nevzhledná manga Japonka, aby ho dovlekla na údajně jednodenní výlet za jedním umírajícím ozářeným Hirohitovým ex-důstojníkem, kterému kdysi v Nagasaki Vlkouš zachránil život, když si Amíci mastili ego a vypustili atomy ze řetězu. No a Japonsko, to je přece jakuza, ninjové, samurajové a šikansen a s tím vším se chudák Vlkouš bude muset potýkat. No jo, to je všechno pěkný, ale kde jsou nějací mutanti? Kam se ti čerchmanti poděli? Tak je tu ještě jeden, ale není to málo, Antone Pavloviči? To už vypadá spíš jak nějaký film s Jackie Chanem, ale s X-men to mnoho společného nemá. Ale co. I tak je to výborná, lehce nadprůměrná, podívaná. Ikdyž s Jackiem by byla větší sranda. ()

NightScene

Pěkné "pokračování" X-MENA. Mohlo to být trochu akčnější, ale i tak sem docela spokojený. Wolverine je prostě jen jeden a tak to musí zůstat! Akorát sem trochu nepobral konec - za titulky.. Byl sem docela zmatený, ale pak sem se zamyslel a došlo mi to stačí jen zapřemýšlet. Myslím, že bude ještě jeden díl uvidíme.. 65% ()

Bercuss

Vůbec to není špatnej film, jen je trošku blbý, když vám u akčního filmu vadí akční scény, páč ty byly vážně o ničem. Jinak zbytek fajn, příjemný pokoukáníčko se sympatickými herci. A dobrým příběhem. PS: Zavěřečnej fajt byl snad špatnej vtip. ()

CrazymanM

Moc bych chtěl hodnotit lépe,ale bohužel to nejde,nechci film nadhodnocovat jenom proto,že mám rád sérii s X-Meny!Nebyl to sice zase tak špatný film,ale pro příště to chce přidat,páni tvůrci a nebo se na to už vysrat!!!ještě nechápu,proč jsou tady mezi herci uvedeni McKellen a Stewart,já jsem je teda nikde ve filmu neviděl!!! ()

aiv

S předchozími čtyřmi díly se nedá srovnat. málo mutantů, nudné, zdlouhavé, pasáže o ničem. nejvíce mě chytl konec kdy magneto s profesorem x jsou na letišti a mluví s Wolverinem ()

Aywes

Sice to s komiksem moc společného nemá, ale pořád je to fajn podívaná. Akce je zmáknutá dokonce na americké způsoby dobře. Kamera není až tak šíleně hektická. Dokonce i občas uvidíte velkou část boje. Wolverine je jako postava samozřejmě furt skvělá. Jen mě trochu trápila natažená délka filmu. Já se prostě nebavil každou minutu. Některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé a nudné. Přesto se boje a prostředí určitě povedly. Soundtrack je takový standart dnešních filmů. Nic originálního, ale neurazí. Pro mě je však stále nejlepší X - men Origins. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)