Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

zeromen

Docela velké zklamání, čekal jsem stejnou kvalitu předchozích dílů popřípadě lepší, škoda. Možná příští počin bude lepší. ()

Shanman

Chápu, že okopírovat scénář z komiksu asi není úplně cool, ale než vypustit do světa tohle a takhle zprznit jednoho z top komiksových hrdinů tak příště prosím ať se na tom podílí Claremont a dá tomu tu šťávu co má originál na papíře. Akční scény výborný, ale ten zbytek. Takže celkem holt jen za tři hvězdy. ()

neon13hc

Sice to trochu patří k X menům, ale tím mé sympatie končí. Děj je předvídatelný, vyhrádačka transformersů je jasná, psychologie je dost odfláknutá a že by se tedy odehrálo něco mystického, aby nám postava Logana zapadala do ..... všeho - to se prostě nestalo. "Renderující umělci" se asi vyřádili, ale nemělo to šťávu ani zbla, takže neurazí, nepotěší, nebýt to od Xmen ságy, je to za 2* ()

nydahl

Jedinej komiks co jsem za svuj zivot precetl jsou Rychle sipky a to jsem byl fakt jeste prcek. Pokud se nekdy rozhoupu ze zkusim neco dalsiho tak to asi fakt bude x-man. Rosomak je v podani Jackmana sympatickej borecek a do kazdyho dilu cerstve nadupana figura naseho australanka je proste tak trochu sen kazdyho korena. 4 dil zasazenej do Japonska necha rosomaka na chvili bez zazracnejch uzdravovacich schopnosti a je to mozna prijemna zmena - jinak je to sice porad na jedno brdo ale tenhle komiksovej hero je na rozdil od vsech ostatnich tak nejak nevyteplenej takze se je na co koukat. Pekne vystajlovany exteriery v japonsku jsou prijemny a nijak mi ani nevadilo ze z cely particky tam zbyli pro tentokrat jen 2. Fandove budou asi nasrany , ze wolverine v zaveru prijde o svy nablejskany adamantiovy drapy ale neni potreba zoufat - nas borec samozrejme vytasi stary dobry puvodni kosteny a temahle retro bodackama to proste zase vsechno poresi. Fakirovo lehatko je paradni , Jackman je proste sympatak , Janssen pred 50tkou je kus co podle vseho disponuje famoznima implantatama a Marvel ma v x-manovi jedinyho nevyteplenyho super hrdinu - davam 3 hvezdy spis jen za respect k serii - jinak nic co by jste museli videt. ()

franti11

Velké, ale opravdu velké zklamání. H.J. celou dobu dostával přes držku, je to sakra Wolverine.Ten má rány rozdávat, všechny zmasakrovat, roztrhat drápy apod. Hadí žena se svlíkne z kůže, no prostě hrůza a děs. Transformer na konec, to mě dorazilo asi z toho začnu koktat :) 35% ()

Radim98

Sledovat jak se 126 minut mrhá s Hughem Jackmanem v roli Wolverina na tohle bylo vážně zdrcující. Scénář tak ubohý, že ho nestojí za to ani komentovat ALE sakra, aspoň trochu ohledu na vesmír, který v předchozích více či méně zdařilých filmech budovali jiní autoři by snad neškodilo. Tohle se má odehrávat v tom světě, kde se pohnul Golden gate bridge, kde na Alcatrazu otevřeně bojovala armáda mutantů s armádou lidí, což pravděpodobně neuniklo pozornosti celého světa? Proč tedy v celém filmu jsou asi tři mutanti a všichni se tváří jako by mutanta v životě neviděli? Useknout Wolverinovi drápy z adamantia? To mu jako doroste? No prostě... Ono je hezké, když se každý režisér a scénárista realizuje na tom svém kousku do skládačky. Potom ale chudák divák, co se snaží najít v tom bordelu nějakou kontinuitu. To pak bolí. A tohle fanouška Wolvieho bolelo hodně. Promrhat nejlepší roky ikonického herce ikonické postavy na tohle je napřesdržku. ()

mine.slayer

Povedené dobrodružství Wolverina, nechápu toliko nevole mě kabát dálného východu příjemně překvapil. Hlavně to neřešte a čumte, prostě akční film, který má spád a Huga Jackmana, co víc si může divák přát. ()

medveed

Akční jednohubka - v celku stravitelná. Některé scény jsou hodně dobré, některé vzbuzují rozpaky, či lehký úsměv. Závěr je poměrně překvapivý a filmu dává celkový význam. Jen jsem nepochopil, z čeho narostly Wolverinovi v závěru nové drápy?!? 60% ()

Matulko_

Wolverine v Japonsku. Už len preto som očakával vizuálne zaujímavé pozeranie a sklamaný som nebol. Dejovo trochu vata medzi inými X-Menmi, ktorá to nikam neposúva ani nič až tak bazálne nevysvetľuje, ale aj tak si ho určite niekedy pozriem ešte raz. ()

jenHonza

Dalo by se říct, že Wolverine je moje srdcovka a po přečtení pár komentářů jsem se opravdu bál na tento film podívat. Trvalo mi to půl roku, ale nakonec jsem se k tomu odhodlal a musím říct, že je pravda, že tento díl není, tak dobrý, jako origin, ale i tak se mi líbil a opravdu hodně líbil. Jsem totiž fanoušek anime a Japonsko, jako takové mám hodně rád. Film je napěchovaný akcí a opravdu povedenou akcí a já nemohu dát méně než 4*. ()

Dobstaf10

Asi zatim nejslabší článek mutantí série.. Wolverin v Nagasaki pak v Ninja faktoru..do toho trochu hentaie a transformers Japonec na Konec ()

Slav_Jaro

Nepříznivá kritika ale za mě dobrý. Jackman v nejlepší formě, Tokyo (mohlo tam bejt víc, ne že ne), krásný asiatky a závěrečná bitka s obřím robotem, co víc byste od blockbusteru chtěli? A nejlepší hláška? "It's a trap!" :D ()

flouny8

Bůů, já už nechci být Wolverine, chci být smrtelný, mít rodinu, dům na venkově a kopu dětí, bůůů. Co to kurva je? Sarkastický, vtipný Wolverine je pryč a místo něj tu je vypsychlá skořápka. Podařilo se jim zničit Wolverina!!! ()

NextOne

Takové větší odbočení od X-Menů, kdy se jedná výhradně jen o Wolverina. Parádní akční souboje, známé filmové tváře, zamilované scény a příběh, který i na samém konci překvapil tím, že se v tom robotu ukrýval muž, ačkoliv bylo zřejmé, že zahynul. Líbí se mi jak ho dohání zlé sny na svojí lásku, kterou musel zabít, ačkoliv jak my víme, tak dále žije podle zatím posledního dílu X-menů, tudíž by bylo zajímavé, kdy by se ta Japonka ukázala v dalším dílu X-menů, mohla by to být velmi zajímavé zápletka. Nicméně film jako samotný mě opravdu zaujal a dokázal bych si ho pustit i dvakrát za den. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)