gonzo

Při vší úctě, tohle je nejhorší Fincherův film. Zlatý Vetřelec či Mank. Neupírám režisérovy řemeslné kvality, kterými tento béčkový námět nadzvedne na vyšší úroveň, než si zasluhuje. Jinak je to vlastně v kostce sled scének, kde sledujeme přesné provedení nějakého šíleně nepravděpodobného plánu tajných padouchu, u kterého Douglas jen vyplašeně koulí očima. ()

draxxi

Tak jsem si po vice nez 20ti letech pustil hru, a s klidem muzu prohlasit, ze ten film je porad vazne dobrej... 3/7/2022 83% ()

Jaroslaw

9/10 Ano,mezi kultovní snímky D.Finchera patří Klub rváčů,Sedm a klidně i ten Benjamin,avšak škoda,že zrovna Hra zapadne.Pač tu je velice skvělá atmosféra a také fakt,že si Fincher hraje jak s divákem i hlavním hrdinou a podobně jako hl.hrdina nevíte co je hra a co skutečnost.Michael Douglas a uchopení jeho postavy,podpořeno skvěle se hodícími flashbacky a uvědoměním na konci snímku dělají ze Hry skvělý film,který zraje sakra dobře a druhé shlédnutí jsem si užil ještě více než napoprvé,prostě pecka která v rámci Fincherovy kariéry stojí rozhodně za pozornost. ()

Holly_Molly

Haluz! I 25 let starej film, o kterym jsem byl přesvědčenej, že po letech nemá čim překvapit se mnou dokázal ("tak trošku") vymrdat..princip je vlastně dost jednoduchej... Děj se postupně tak zamotá, že divák neví čemu věřit. Rukopis je tady fakt nezaměnitelnej. <3 ()

Endurion

Mistrovsky zrežírovaný thriller, kde se napětí dá celou dobu krájet, ale přitom je ho pořád víc a víc. Bohužel film shodí mimořádně banální konec. Samozřejmě tu nebudu prozrazovat, co se stane, ale doporučuji se připravit na zklamání a užít si tu jízdu, dokud trvá. ()

Skylwalker42

Opět precizní filmová tvorba Davida Finchera. Vskutku originální děj a ta hustá atmosféra. Tak hustá, že by se dala krájet. A výborný hlavní hrdina... vždy skvělý Michael Douglas! ()

Kouda

Výběr filmu zde byl u mě jasný, přímo zbožňuju filmy s tématikou lidí, kteří se pokouší a zdolání jakési "hry", takže jsem neváhal a pustil se do tohoto filmu. Film jako takový vám trošku zamotá s hlavou, to je ale dobře, jelikož postupně dostáváte informace o této hře a to vás udržuje při pozornosti a napětí se zde stupňuje a stupňuje. To jakou atmosféru to ve vás vyvolá nemá snad ani cenu kritizovat. Je zde stručně řečeno perfektní. Co mě ovšem brání dát tomuto filmu 5* je zejména konec, který zde podle mě mohl být daleko lepší. Když si představím například Fincherův Fight Club, tak tam vás konec přímo ohromí a tady mě to přišlo taková nedodělané, jako by bylo potřeba vymyslet něco rychle ke konci, aby se to zkompletovalo. Celkově to ale má skvělou atmosféru a hned na začátku vtáhne do děje - nikdy by mě nenapadlo, že mě může scéna s televizí tak zaujmout natož vytvořit jakýkoliv pocit nejistoty. 8/10 ()

Bragi66

Logiku ani uvěřitelnost bych v tom nehledal, ale je to brilantní hra na hru s napětím, zvraty a vynikajícím filmovým zpracováním. ()

baron156

"Co se stalo? Prozřel jsem." Napínavý a velmi dobře natočený i zahraný mysteriózní thriller, podobající se v mnoha ohledech filmům A. Hitchcocka. ()

BONOBON

Další Fincherův napínavý, vizuálně a vybudovanou atmosférou fantastický tajemný thriller s poměrně originálním námětem a skvělým Michaelem Douglasem. Jen škoda toho příšerně překombinovaného závěru.. ()

tester

Výborný, napínavý a řádně paranoidní až do chvíle před koncem, jenž zase všechno zkazí. Logičnost filmu se tak zcela rozpadne a já se divím, kdy už v tom Hollywoodu pochopí, že ne vždy musí za každou cenu nacpat do filmu happy-end. ()

Vandislav

Zvraty, ktere proziva hlavni hrdina jsem proziva i divak. Chvili se jedna o hru pro jeho pobaveni, zahy se vsak meni ve vrazednou nocni muru (a zase zpatky..., bez toho, ze by to prislo otravne). Nemam co vytknout, jak hereckym vykonum, tak reziserove zpracovani. Maloktery film me tolik nadchnul. ()

JIRKKA

perfektní film, David Fincher neumí točit špatné filmy a nikdo nehraje kravaťáky tak skvěle, jako Michael Douglas.....do poslední chvíle jsem si myslel, že se ještě něco semele. ()

Pattrick

Neskutečná, ganiální a naprosto strhující podíváná. Finchere, ty mě snad odrovnáš! Miluju klamavé filmy a tady to je klam a blud kam se podíváš, imho, pro některé to může být dost podivné a chápu jejich hodnocení, když se nad tím racionálně zamyslím, tak jsou tam divné výkyvy, ale prostě ta atmosféra a strhující konec mě dostal, jako hodně málo filmů. Michael Douglas a Sean Penn, solidní herecké duo. Vřele doporučuji těm co váhají stojí za podívání. ()

Galactic7

Michael Douglas neví, co se kolem něho děje a neví te to ani Vy! Klasický film Davida Finchera, kde nic není jak se zdá. ()

gerojmanus

Zajímavý scénář, super kamera, nečekaný závěr. Fincher umí, to je bez debat a ani v tomhle případě nezklamal. Sice jeho Sedm asi už nic nepřekoná, ale i tak to je slušná práce. ()