Ramesse

Skvělý film! Ani do poslední minuty netušíte, jak to skončí... vše dokrmuje výborná atmosféra a herecký výkon Michaela Douglase. ()

lajkus

SPOILER Chjo Chjo Chjo..... těch konců bylo tolik a nevěřim že by kdokoliv dokázal uspořádat tak velkou akci za účelem napravit jednoho prachatýho milionáře...... a když Doglasovi říká ta ženská že zabijáci měli slepé kulky je to nesmysl vždyt rozstříleli celem barák na padrť...... ()

Lucyane

Správný thriller:-) do konce se vám tají dech a říkáte si: je to hra, není to hra?...prostě skvěle provedé, skvělé herecké výkony a výborný scénář. ()

Chlo0opek

Jednoznačně zklamání. Film se celkem slibně rozjede, nápad s věnováním narozeninového dárku v podobě této hry není špatný, ale ten otřesný konec sráží mé hodnocení na slabší 3* :( ()

SpeedyL

Super!!! Celý film jsem přemýšlel, zda to je ještě hra či už cílené ničení života. Stále jsem si nebyl zcela jist a přikláněl se spíše k první či druhé straně, ale vždy to šlo nějak odůvodnit... To, co bylo v závěru, tak byla naprostá lahůdka. Sean Penn je skvělej- 88%. ()

gizi

Již jsem viděl dříve a pamatoval si jen matně. Nejlepší je to shlédnout poprvé, když totiž ještě člověk neví, jak to doopravdy je a bude. Ale i na podruhé jsem byl velmi zaujat. Ve scénáři by se sice našly nějaké ty mezírky, ale u tohoto snímku je omlouvám. Je to prostě dobře vymyšlené, dobře natočené, poutavé, napínavé. K dokonalosti moc nechybí - 90%. Musím doplnit komentář po dalším shlédnutí 15.12.2017 - byl jsem uchvácen, geniální scénář, dávám 100%. ()

Tomulka

Vynikající drama škoda jen jedné věci a to, že je příběh tvořen takovým způsobem, aby byl divák překvapen závěrem a tudíž má ten kýžený zážitek jen při prvním shlédnutí. Opakované dívání již nemá celkem smysl. Bohůžel tento jev sleduji v posledních dobách u více thrillerů. Mám dojem že to spustil film SEDM ()

zekon

Excelentní podívaná kdy nevíte až do konce o co de. Pak přijde chvíle kdy si myslíte že víte a nevíte :) Skvělé. ()

Big Daddy

Napínavý thriller plný zvratů, kdy až do konce se jen dohadujete jak vlastně příběh skončí a většinou jste stejně v poslední minutě filmu překvapeni. Skvělý Michael Douglas, padnoucí hudba, zajímavý námět, ale těžko věřit, že lze až tak přesně předvídat chování člověka a tím z něj udělat pouhou loutku. ()

circa5

Skvělý thriller od Davida Finchera,ostatně jak jinak. Boháč Michael Douglas,má všechno,jenže jeho hodnej bráška v podání Seana Penna, si myslí, že mu něco chybí, něco co mu okoření jeho snobský život, proto od něho dostane na narozeniny poukázku, která je vstupenkou do HRY. Opravdu skvěle promyšlený film do poslední minuty, přiznám se, že jsem nevěděl jak to skončí,film mě překvapoval až do konce a tak to má být. ()

pazuzu

škoda že nejde dat 4,5 to by na tenhle smimek podle me sedelo nejvic.Tak děsivou HRU nerozjede ani manasek v SAW))Je to dokonale promysleno, dějové scény do sebe zapadaji jako tetris a naš hlavní hrdina je pořad dal a dal v sračkach... ()

Alne

Tak tohle je film, který musím zařadit mezi své oblíbené, ač teda konec filmu mohl a podle mě měl být tak 4 minuty před skutečným závěrem. Ale i tak byl závěr dobrý ač trochu tuctový. Dost mě i potěšilo umístění zbraně v knize Jak zabít ptáčka, kterému se dostalo též výborného filmového zpracování. ()

just a child

What do you get for the man who has... everything? A čo takto hru, v ktorej ani sám hráč nevie čo je skutočnosť a čo len výmysel? Prekvapivé scény a stále nové záhady, výborný Michael Douglas v hlavnej úlohe, po boku Sean Penn, čo viac by si mohol divák priať. Film má primerané tempo, nie je pasáž, v ktorej by som sa nenudila, posledných desať minút ma postavilo zo stoličky. Excelentné. Videla som ho azda už päť krát, no jednoducho ho milujem. ()

Jevablo

Pokud snesete Michaela Douglase, čeká Vás hodně zajímavý film s nečekaným závěrem. Napínavý thriller o jedné netradiční hře. Nejlepší role Debry Unger, rozhodně lepší než v klipu Green Day. Sean Penn vhodně vsazený do role ubrečeného slabocha (hraje vůbec něco jiného?) Nevhodné pro paranoiky a lidi, kteří jsou v pohodě, jen prostě vědí, že po nich někdo jde... ()

SgS_Sarge

Hra, stejně jako filmy vykoupení z věznice shawshank a Vesnice má přesně to co na filmu nejvíc miluju. Celou dobu vás drží v napětí, nenudí a na konec šokují naprosto nečekaným koncem. Z toho důvodu je to sice film hlavně na první shlédnutí ale rozhodně jej řadím do svého TOP ()

p.urbaczka

Výborný thriller s překvapivým závěrem. Fincher rozhodně nezklamal a Douglas hraje opravdu věrně. Sice jsem se neubránil myšlenkám "a jak by udělali tohle a onohle", ale že jsou některé pasáže naprosto nereálné v konečném výsledku vůbec nevadí. Nejde totiž o dokument, ale o dvě hodiny čisté zábavy, což je splněno na výtečnou. ()