Dredd

• Velká Británie Dredd

Budoucnost. Z Ameriky je ozářená pustina. Na jejím východním pobřeží, od Bostonu po Washington, D.C., se rozkládá Mega City One, rozsáhlá megalopole plná násilí, ve které více než 400 milionů obyvatel přežívá v neustálém strachu. Na pořádek v ulicích dohlíží takzvaní Soudci – vymahači práva, porotci, soudci i vykonavatelé rozsudku v jedné osobě. Takovým Soudcem je i Dredd (Karl Urban), který od svého nadřízeného dostává za úkol vyzkoušet v praxi novou Soudkyni Cassandru Anderson (Olivia Thirlby). Čeká je zdánlivě snadná práce – vražda v nechvalně proslulém dvousetpatrovém slumu, který provozuje bezcitný klan Ma-Ma. Když se ale pokusí zatknout jednoho z přisluhovačů klanu, Ma-Ma neprodyšně uzavře celou budovu. Oba Soudci se ocitají uprostřed brutálního a nelítostného souboje o přežití. (oficiální text distributora)

Diskuze

Dainton

Dainton (hodnocení, recenze)

Před filmem bych doporučoval přečíst Soudce Dredd - prokletá země (sebrané soudní spisy) je to pořádná bible:) Film podle traileru vypadá na vymazlenou sci-fi komiksovku přesně jak to má být! JÁ SEM ZÁKON! Spolu s Avengers duo nejlepších filmu podle komiksu v tomhle roce.

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Psalo se někdy před rokem, že nový film Dredd v té době už byl natočený, ale že to bylo tak špatné, že se to muselo přetáčet? Nebo si to pletu s něčím jiným?

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

V dnešní době je móda ukazovat v trailerech skoro všechno, tady ale naopak neukázali vůbec nic (nebo alespoň nic lákavého). Každopádně nevěřím, že by to mohlo být horší, než verze se Slyem, páč tak špatný film těžko někdo trumfne.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Není každý Snyderem, působí to opravdu až moc samoúčelně. A brutální mi to taky nepříjde, ten herní vizuál tomu zabraňuje

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

nerdrage: Tak budem rád, ak je to skutočne pravda. Lebo už len tú krátku ukážku som mal problém dopozerať.

nerdrage (hodnocení, recenze)

Ne, ale scénář koluje kolem už asi rok pod názvem Peach Trees... a jelikož každá scéna z traileru přesně odpovídá, tak bych řekl, že se to už nepřepisovalo .)

nerdrage (hodnocení, recenze)

sniper18: aniž bych příliš spoileroval, tak naštěstí ne :) Nicméně je to dobrá omluva pro slow motion.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Dúfam, že takáto nebude každá akčná scéna, pozerať polhodinu, ako Dredd zastrelí pár zločincov. Zase chcel byť niekto príliš cool a je to skôr otravné.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike: je to také brutálne, že mi to youtube nechce ani zobraziť, ale google account si nezaložím ani keby ma mali ťahať za vajcia.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Trailer vyzerá dobre. Nejaké príliš lacné efekty my tam neprídu. Stalloneho Dredd nebolo žiadne veľdielo takže by to kľudne mohlo predčiť originál.

nerdrage (hodnocení, recenze)

Já věřím, že by tenhle film mohl lehce být i v červených barvách, ale to nic nemění na tom, že je to promarněná šance využít  pořádně předlohu. Možná si to nechávají na sequel s větším rozpočtem.

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Starface: jenže jde spíš možná o to, že Béčko s hodně áčkovými efekty. Tady to místy vypada levně. Nemusí to vadit. Potomci lidí jsou skvělí a přitom je na nich rozpočet poznat. Navíc jsem pak byl v dokumentu hodně překvapen, kde ty cgi efekty použili. To bych je čekal úplně někde jinde.

Starface

Starface (hodnocení, recenze)

Tak on Dredd se Stalonem bylo taky děsný béčko takže i když tohle bude béčko tak se nic neděje (:

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Tak ono je to Britský. To mě docela těší. Mohlo by to zajistit trochu jiný přístup a je to sympatický pokus i v případě, že to bude kravina. Nevíte s jakým rozpočtem se to natáčelo?

BoB.2

BoB.2 (hodnocení, recenze)

Proboha proč si nepřečetly komiks aby věděli jak vypadá Dredd.-(

Don Jebal

Don Jebal (hodnocení, recenze)

Mne to pripadá hrozne B-čkovo,ale až moc.No azda ďalší trailer dopadne lepšie,mimochodom  Urbanová spodná čelusť sa nápadne podobá tej Stalonovej,to je úmysel?

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Lena vyzerá super, ale no neviem. Môže z toho byť príjemné Béčko, aj keď priaznivci originálu to asi udupú do zeme, teda ak to nejakých fanúšikov má.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

smack: a proč ne ? v dnešní době točí buď super blockbustery (Temný rytíř), pak tu máme lepší filmy (Equilibrium) a potom tu máme naprosté ******** .. tak proč nezkusit remake Dredda ? I když to z toho traileru vypadá na slabý film tak je to pořád lepší než kdyby se někdo snažil natočit remake Demolition Mana (aspoň z mého pohledu)

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

16.07.2018

Duncan Jones (Warcraft, Zdrojový kód) má zkušenosti jak s malými indie projekty, tak i velkými studiovými blockbustery. Jeho nový film by pak měl být mixem obojího, jedná se totiž o adaptaci herní a… (více)

Natalie Portman čeká Anihilace

Natalie Portman čeká Anihilace

05.08.2017

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

11.05.2017

Pokud ještě pořád doufáte, že se Dredd z roku 2012 dočká pokračování, můžete to oficiálně vzdát. Produkční firmy IM Global a Rebellion totiž postavu přesouvají do televize, kde se drsný soudce z 22.… (více)

Dočkáme se pokračování Dredda?

Dočkáme se pokračování Dredda?

05.04.2014

Předloňská akční comicsovka Dredd bolestivě propadla. Podobně jako letošní Robocop ale dokázala vydařeně oživit sporadicky debatujícího drsňáka, který s velkým kvérem zjednává pořádek v… (více)