Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

KoRniky

Oukej, tak já se přiznávám, viděla jsem to už 4x a potupně přihazuju hvězdu. Před dvěma měsíci jsem se ve svém deníčku pohoršovala nad obyčejností tohohle filmu, a prohlásila, že jej stačí vidět jen jednou. Tak jsem se v sobě asi trochu zmýlila. Pořád si stojím za tím, že je to jednoduchý a hrozně předvídatelný filmek o dívence, která se vydala do světa hledat štěstí. To musí uznat každý. Ale stejně... ty taneční čísla a hlavně Christinin hlas, to jsou dvě obrovská plus, která film vytahují z pytle s označením "nuda". Samozřejmě lovestory musí být, a naše milá malá Christinka si vybrala dobře. Cam Gigandet shodil svou upíří blond hřívu a hle, vyklubal se z něj hezounek! Takže s odstupem času Varieté doporučuju. Oddechovka, kde se mužské i ženské oko má čeho nabažit. Akorát si neodpustím poznámečku... ve scéně, kdy Ali vypnou playback a ona poprvé zazpívá naživo... můžete mi někdo říct, kde má mikrofón? :)) ()

Lauri

Christina Aguilera je už pár let moje nejoblíbenější zpěvačka. Má hlas jako bohyně, miluju její písničky i její (ne)herectví. Už jen kvůli ní dávám těch pět, čistě jen symbolicky. Příběh naprosto jednoduchý, písničky super, Aguš a Cher si spolu sednou a mužské podání Eric Dane a Cam Gigandet.. no.. na ty se krásně dívá a Stanley Tucci si zahrál skvělého komika, ostatně jako vždy..:). Jediný, kdo mi kazí dojem je Kristen Bell, tu bych klidně nahradila nikým jiným, ale jinak fajn..:) Tak bych asi zhodnotila Burlesque. ()

buchli

Ten. Nejoriginálnější. Film. Všech. Dob. Ne, vážně - bylo v tom asi 2,5 dobrých vtipů (bohužel si 2 z nich už nepamatuju), jinak přesně to, co slibuje název a trailer. Pokud si myslíte, že Varieté nachází ve vtipném a vůbec ne do mrtě vytěženém subžánru "cesty za snem" cokoli nového, neokoukaného a svěžího, ehm, rozmyslete si to (dobře, možná trochu osvěží absence většího předzávěrečného "konfliktu", ale to je všechno). Takže tak. ()

M.i.k.e

maximální spokojenost.Příběh o tom,jak chudá holka z venkova vyrazí do velkoměsta za štěstím,najde práci v klubu,který pomůže zachránit,stane se hvězdou a najde lásku už nemohl být jednoduší,ohranější a klišovitější,ale všechno je vynahrazeno naprosto excelentní choreografií,výbornou hudbou a samozřejmě dostatečně krásným obsazením v čele s Christinou Aguilerou a hlavně proklatě sexy Kristen Bell.S chicagem se Burlesque sice příliš srovnávat nedá,ale alespoň na muzikálním poli vynahrazuje lehčí zklamání v podobě loňského Nine.Pro mě osobně patří Burlesque v rámci žánru mezi špičku... ()

Fíla

Tohle mě opravdu nadchlo. Cher jako starostlivá máma svých dcerušek. Christinin zpěv, a prostě celé Varieté. Nádherné slečny. ; ) ()

berusche

Kdyby Cher neměla hlas jak zvon a pořád nebyla taková baba (jo, taky přidávám, že se mi z jedné písničky zježily chlupy a nebylo to zimou ani hrůzou), tak bych to snad musela ještě snížit. V prvních pár minutách jsem to dokonce chtěla vážně, ale vážně odpadovat. Protože tohle je scénáristická hrůza nejhrubšího zrna. Dialogy jsou naprosto o ničem, úroveň asi tak pro 14 děvče, co chce stále být herečkou nebo zpěvačkou, láska v podání těch dvou je zas tak otřepaná, až je k smíchu (zvlášť některé scény, jako křupky a záchrana před deštěm, to jsem se normálně styděla za ty herce) a v neposlední řadě pointa je ale úúúúúúplně okopírována tady od divokejch koček. Takže zlato Cher (ještě jsem ochotná přiznat něco kostýmům a pěknejm holkám) to záchránilo. A prosím vás, ať ta uječená paní už nikdy nehraje! ()

lioncel

Lehce neobjektivní hodnocení úzce souvisí s moji dlouhodobou závislostí na filmových a hudebních produkcích probíhajících v mém domácím kině a mému neskonalému nadšení nad každým pořádným hutným, případně brutálním zvukem a pokud možno dobře znějící muzikou tamtéž (v dts, nebo dolby digital samozřejmě) .. Takže pro mě to bylo jedno velké příjemné překvapení (vizuálně i pěvecky hlavně Christina) … takto dobře znějících a přitom dabovaných filmů u nás rozhodně moc není a nikdy ani nebylo (je-li to možné, dávám proto vždy přednost originálnímu zvuku) .. ale tady to bylo, i přes ten dabing, vše super a ty bicí (pěkně hlasité i v zadních reproduktorech) budu slyšet dunět ještě hodně dlouho – to byl tedy nekompromisní úžasný /nádherný hlasitý nářez .. to mi zase jednou spadla brada a sousedi řvali nadšením .. nutno ještě podotknout, že při tom nějaké varieté a Christina Maria Aguilera i Cher, jsou zcela mimo mé hudební zájmy a obzory .. ale hrát i zazpívat umí, to je jasné … ()

applause

Nádhera! Nádhera a zase Nádhera! Příběh mě tak vtáhnul, že kdybych nevěděla, že je to jen film, tak bych si myslela, že je to skutečnost. Naplno jsem prožívala s hlavní hrdinkou Ali (Christinou Aquilerou) její slasti a strasti. Nejlepší bylo, jak na ni všichni, včetně Tess (Cher) hleděli, jak na pouhou barmanku neschopnou ničeho. Pak, ale padli na zadek... Jak příhodné, že když šlo samotné Tess o krk, tak kdo ji pomohl? No přece Ali. Vtipná byla také scéna Jacka s křupkama :D Je to opravdu skvělý a a poutavý příběh, který by si přál zažít každý. Teda aspoň já. Přidávám na seznam filmů, co mě vnitřně zasáhly ;) ()

Juto

Je to hlúpe a často smiešne, ale je to tiež sladká fantázia, ktorá sa vytvára v milostnej pocte tým najpevnejším tradíciám na javisku a na plátne. 6/10 ()

Gee.Rocks

Když jsem slyšela o filmu Burlesque představovala jsem si něco ve stylu Dity Von Teese. Je to pěkný film. Ale na žádný velký top nemá. Osobně mi na filmu imponují dvě postavy: Cher a Eric Dane. ()

Sinn

Příběh bída, nic originálního jsem ani nečekala, prostě ohraná klasika, která musí zákonitě skončit dobře. U takovéhleho filmu mi to ale nijak zvlášť nevadí, spíš si užívám hudební / taneční čísla a ty jsou tady parádní. Cher (díky práci zástupu géniů) vypadá na svůj věk skvělě (i když trochu uměle) a Christina už naštěstí vyrostla z těch jejích experimentů a je z ní krásná kočka s perfektním hlasem a super pohyby. Nejde tu o žádné veledílo, ale já jsem se bavila. A kdyby to bylo méně popové a víc francouzské, bylo by to i na víc hvězdiček, takhle za mě jen tři. / Po druhém zkouknutí jednu přidávám, bída je to sice pořád, ale mě to prostě hrozně baví, nekamenujte mě :) ()

Streeper

Příběh je ohraný a Hollywoodem ohraný stále dokola. Mladá, hezká a chudá dívka touží po slávě a o zpívání, narazí na jeden podnik, kde se tančí a ona by se chtěla přidat a světe div se, tu šanci dostane a předvede všem, že má daleko více talentu než celý kabaret dohromady. Celý film ale stojí na skvělé choreografii, písničkách a hereckých výkonech Cher a Stanleyho. Měla bych k tomu jedinou výtku, chtělo by tam přidat třeba duet Cher a Christiny a bylo by to dokonalé. ()

JohnRambo

Príjemná záležitosť pre chlapské oči a pre uši každého rozumného človeka. Pretože takýto spev nepochváli jedine hlupák. A ako film to pôsobilo velmi milo, síce samé klišé ale príjemné. ()

danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - cena (1) - *Nejlepší filmová píseň - "You Haven't Seen The Last Of Me" - Hudba a text Diane Warren + nominace (2) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší filmová píseň - "Bound To You" - Hudba Samuel Dixon, text Christina Aguilera, Sia Furler ()

Pajky3

Příjemný hudební film, kde herečky opravdu uměly zpívat. Nechápu kde se v Christině bere ten hlas, když jí slyšim mluvit a pak zpívat, tak je to diametrálně odlišné. Hodně mě potěšilo obsazení - Kristen Bell, Stanley Tucci nebo Cam Gigandet. Navíc potěšily i seriálové tváře Eric Dane a Dianna Agron. Příjemně utíkající dvojhodinka podle klasického scénaře. Líbila se mi hudba i vystoupení, na spoře oděné dívky se přece vždy kouká dobře. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky