Pětice přátel si pronajme byt k prožívání vzrušujících schůzek. Teď tu leží mrtvola a loft se mění na místo, kde je víc otázek než odpovědí. Kdo je oběť? Vědí o sobě všechno? Věděl někdo o jejich dohodě? Ale hlavně - kdo je vrah?
Film, ke kterému napsal scénář Bart De Pauw a hudbu složil Wolfram de Marco, zlomil v roce 2009 v Belgii rekord návštěvnosti domácí produkce. (Fr)

DannyBoy80

Parádní triler o 5ti kamarádech, kteří využívají loft pro své hrátky s milenkami. Tato skutečnost ovšem velmi zatočí s jejich poklidnými životy. A co teprve, když se v loftu vyskytne mrtvola. na koho se to hodí a kdo za to může. A vůbec kdo je kdo a jaký kdo je. Parádně vypointované. Tohle mě hodně bavilo. ()

krusty2

Erik Van Looy patri do Hollywoodu a tento film to len potvrdil. Niektory rejzovia by sa s tohoto filmu posrali a urobili by s toho bachorku.No on nie. ()

Illy

Velice dobrý krimi thriller který udrží v napětí víc než čekání na vítěze golden fógla. Nečekané zvraty a žádné zvratky, belgičani zaujali. ()

jerenymo

Pět kamarádů, pět potencionálních vrahů, pět motivů a skoro pět zvratů. Prostě parádní filmek s jehož stopáží se mění i stupňování napětí. Škoda jen toho uslintaného konce. Jinak parádní thriller. ()

KOZEL84

Příjemné překvapení.Pět chlapů,jejich šmajchlcimra a jedna mrtvá holka.A ted' kdo si užíval.Jasné je akorát to,že je jasné hovno a stejně bude všechno jinak.No bylo by to tak za 4,ale na ty je to zas moc dobré oproti americkým shitům.A už za ten poslední flashback před odhalením,kde se všechny postavy setkávají na nějakém večírku,hraje hudba jak z Temného rytíře a pomalu začíná docvakávat,dám 5.To mi přišlo úplně mistrovsky natočené.Zvraty se mi líbily a i když se s tím trochu kluci nechají unést a protahovat,tak se neobjeví nic co by to zabilo (ne řit' jako...).Tak sem si u toho vzpomněl na Following (zas Nolan) a říkal si,že se divím jak to,že to ještě nikdo z Hollyre-woodu nevyčoroval.No a taky že jo.Už se to nese a rejža si to ''vylepší'' sám.Ono je to ale spíš tak na jedno (ale fakt dobré) shlédnutí.Tak nevim kuci no. ()

chelsea17

Je strašná škoda, že Loft není téměř vůbec známý film. Existuje plno zbytečných a populárních snímků. Belgická produkce zase jednou ukázala, že fakt umí natočit skvělé filmy. Tenhle mysteriozní thriller je dokonalý. Nechybí neočekávané zvraty a perfektní drama, rozuzlení se mění snad každou chvilku. Vůbec jsem nečekal až takto skvěle propracovaný děj filmu.Opravdu smůla, že není tolik v povědomí ostatních uživatelů a všech lidí... Počet hodnocení: 445 ()

zahadum

Päť mužov má svoj vlastný byt (loft ) ktorý využívajú na svoje sexuálne radovánky...nastane však veľký problém....v byte sa nájde telo zavraždenej ženy .... jediné kľúče od bytu majú piati muži ktorí sú priateľmi .... každý má svoje alibi...svoju minulosť...svoje dôvody prečo a načo by sa mohol / nemohol podieľať na vražde...vlastne ak to bola vražda...vlastne ak mala pätica priateľov kľúče...hmm....ak vôbec tí muži boli priatelia....do poslednej chvíle, divák nemá ani tušenia kto a prečo .... flashbacky a celková štruktúra tohoto thrilleru je veľmi prepracovaná...má to skoro 2 hodiny ale utečie to ako voda... ()

Saur.us

Pro někoho možná překombinované, pro mě ale vynikající krimi s ještě lepším rozuzlením. Nedivím se, že už jsou dva remaky, ten příběh za to stojí. ()

fisikk

Je několik dní po tom, co jsem zhlédla tento film a stále mi na mysli vyvstává jedna otázka: Která z manželek těchto mužů je na tom nejhůř? První - Žena mouly, který ji podvádí z nudy. Druhá - Bohatá feťačka, jejíž muž má násilnické sklony a řeší počáteční manželské problémy. Třetí - Žena psychologa, která svého muže nenávidí a ten se proto natvrdo zamiluje do šlapky. Čtvrtá - Žena architekta, která žije v domnění, že je vše v naprostém pořádku a muž ji bezvýhradně miluje, jenže on má zatím srdce z kamene a na nikom mu nezáleží, nebo pátá žena, jejíž muž je tichošlápek a přímo fyzicky ji nepodvádí? Typ těchto filmů působí hrozně dobře na první zhlédnutí díky nepředvídatelnému konci, bohužel si tento závěr většinou zapamatujete díky jeho zvláštnosti, a proto při dalším promítání není zážitek tak silný. ()

Rockerman

Výborné "nevěrnické" drama, s pěknou zápletkou a několika zvraty v ději. Téměř komorní thriller oživují četné retrospektivy a společně s dobrými výkony herců nám belgičané připravili vzrušující podívanou. Škoda, že to bylo trochu moc překombinované, jinak bych šel asi na plný počet hvězd. Jo jo sem tam nějaká ta nevěra se dá pochopit a odpustit, ale nic se nemá přehánět, zvláště mezi kamarády. ()

burton

Tak teda Loft je luxusní, to je nad slunce jasné. Mít takové skvělé vysuté vysokonadzemní působiště, kde vás manželka nebude prudit a budete si moct dělat úplně! co chcete, to je skvost. Ovšem, nesmíte to po*rat. Čímž se myslí, nesmíte si to zkomplikovat. To znamená, že ideální je mít loft sám pro sebe. No, ale to není tenhle případ. Tady se dělí o loft pět chlápků, jeden každý má nějakou libůstku a loftík využívají po svém. Dalo by se říci, že všechno skvěle klape. Ale ouha, jak se do techtlů a mechtlů přimontuje láska, je po klídku a užívání si nevázaných radovánek. A to ještě není všechno. Taky tady máme dost nervující muziku, která vás provází celým filmem, abyste si byli jistí, že to nebude jen tak nějaká loftíková konverzační pátry. ()

VerenaLord

Velice netradičně poskládaný a až do konce nepředvídatelný thriller a navíc z poměrně netradiční filmové země. Každopádně herecky velice zajímavé, neotřelé, námět poněkud pokulhává, neboť podvody, lži a vražda jsou v každém druhém filmu. Nejsilnější dojem na mě zanechala hudba, v několika částech si troufám říci, že předčila film a naopak ona ovládala celou atmosféru. ()

Hartigan

A máme tu další hru na vraha, tentokráte podávanou v komornějším hávu z Belgie a Hartigana osobně zaujala. Jelikož chytla i ostatní Evropany, a protože Američani dlouhodobě o evropskou kinematografii neprojevují zájem, tak režisér už za chvíli vypustí do světa svoji novou USA verzi-http://www.csfd.cz/film/293174-loft-the/videa/. Jen nevím, proč točit znovu to samé, jen anglicky znějící. I přesto však zůstávám zvědav. Obsazení vypadá přinejmenším zajímavě (Miller) a trailer tak nějak naznačuje, že žádné změny v ději se nechystají. ()

gazogazo

Přecenění , nuda a vodeni za nos . Když se scénář předhání v tom kdo dosahuje morálního dna, vytrácí se zábava ()

Margarettka

Dokonale uhlazený thriller, který bych přirovnala k luxusnímu obleku od Armaniho, na nemž se objeví kapka krve...s postupující stopáží začnete zjišťovat, že od krve je celá podšívka a po dalším bližším zkoumání odhalíte, že i takový vytříbený módní kousek je skrz naskrz prožraný od molů. Neubránila jsem se neustálému úsměvu a nadšení nad vývojem situace, lze říci, že jsem si u toho rozplétání vraždy přímo lebedila a dojem mi vůbec nezkazil ani fakt, že jsem snímek viděla ve vlámštině s německými titulky. Jednoznačně doporučuji! ()

markotter

Mírně překombinované, silně stranící ženám, nevím proč. Dále film zbytečně zdůrazňující, že šukat mimo domov se nemá a jak je to špatné a že to může skončit všelijak, jen ne dobře. A potom film, který se nám snaží namluvit, že ta pětice blbců jsou kamarádi, přátelé a já nevím co. No a potom film, který se ke konci nemohl rozhodnout, jak skončí, tak nám naservíroval konců několik, ale ani jeden pořádný. ()

Kingjiri

Hodně ukecanej, ale přesto napínavej mysteriózní thriller o jednom bytě, jedný mrtvole a pěti bezprostředně podezřelejch. Scénář při rozplétání zápletky využívá toho, že podezřelejch je mnohem víc a i když se objevuje několik flashbacků, dějovejch linek nebo twistů, je příběh pěkně přehledně nakroucenej. Solidní scénář ještě doplňujou slušný herci, hudba a zručná filmařina (pěkná kamera), což dohromady ještě vytváří zajímavou atmosféru. S trošku svižnějšim tempem vyprávění v první půlce a lepšim dávkovánim zvratů (nemyslim si, že bylo nutný si všechny nechávat na samotnej závěr, aspoň nějakej z nich se moh objevit dřív) bych možná uvažoval i o pěti hvězdách. I tak ale velice příjemný překvapení z Belgie, čtyři jistý hvězdy. ()