V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback. (TV Nova)

Ledkodlaq

Rocky ala robot? Robot ala Rocky? Kdo se v tom má vyznat. Místo krve tekl olej a roboti bojovali do posledních procent baterie. Zajímavé podání boxerské klasiky aneb jak david fištrónem porazil goliáše. To se jim to machruje, jak mlátí do někoho jiného a ani při natáčení nebylo zraněno žádné zvíře, jen stroje bez citu. Andrewa na Vás, necitliví násilíchtiví antiroboťáci! ()

Norino12

Z mojej strany dosť veľké sklamanie. Celkovo ma film dosť nudil až na niekoľko svetlých strán ale tých bolo naozaj málo. Neviem čo ľudí baví na dvoch robotoch, ktorý sa mlátia hlava-nehlava cez povely od svojich kvázi majiteľov. Hugh Jackman je jedna z vecí prečo som tomu dal dve hviezdičky namiesto jednej. Ak chcete pozerať na roboty tak si pozrite Transformers a ak chcete pozerať kvalitné zápasy v ringu tak nech sa páči Stalloneho Rocky vás čaká a určite nesklame ;) ()

Paity

Tohle fakt ne. Asi měl Hugh Jackman už dost všech těch X-Manů, Wolverinů a já nevím co vše, ale tohle je prostě blbost. ()

FARGO

Plná dávka emocí a těch správných filmových kliše, aby to ve výsledku fungovalo více než dobře. Nikde to netlačí moc na pilu, prostě se to snaží být jen pohodovým rodiným filmem a upřímně: tak dobrý rodinný film jsem už dlouho neviděl. Zápasy jsou suprové, emocionální okamžiky doopravdy hrají na city a celé se to nese v té správné naladě, která vám vykouzlí úsměv. Silných 90% ()

iampatrik

75% Pokud člověk přehlédne jasně daný konec (který napadne každého hned na začátku), může se dobře bavit. Jak robotí box, tak vztahy postav jsou příjemné (hlavně Jackman - Dakota Goyo) a ve škatulce "rodinná podívaná" se jedná o povedený, nadprůměrný kousek. ()

ondrula

Když neboxujou lidi, je to nějaký slabý. Přestože má robůtek psí oči a smutně mžourá, tak se vám ho prostě v ringu nemůže zželet, protože je to furt jen kus železa. Hugh Jackman se snažil a docela mu to šlo a potěšil mě i Kevin Durand v epizodní roli mizery, ale dost mi zážitek kazil ten přemoudřelej fakan, co pořád někde žvatlal něco převratnýho a dospělí se z něj mohli posrat. ()

DaeF

Krásná kombinace filmů Do Útoku a Rockyho. Až na můj vkus moc předvídatelný konec není co vytknout. ()

Teabag

S čím to srovnávat? S Transformers? S Rockym? O třídu lepší než první zmiňované, o třídu horší než to druhé. Hugh Jackman předvedl svůj standard. Dobrý popcornový film. ()

Xavi6

Opravdu jsem nečekal, že to bude takový nářez jaký to měl být, a on to doopravdy byl takovej nářez! Další z filmů, u kterých jsem nechtěl vidět konec, protože jsem se chtěl furt dívat. Ani jednu minutu jsem se nenudil a jsem opravdu nadšen finálním výsledkem s pro mě očekávaným koncem. Skvělý nápad zasadit film do budoucnosti a s perfektní tématikou s roboty. Hold pro boxerské filmy mám slabost. ()

Hanes88

Nemůžu říct, že by mě to naprosto uchvátilo, ale jako průměrný rodinný film je to pěkné. Sympaťák Jackman, Goyo jako paličatý syn a kouzelná Evangeline Lilly...dobré obsazení. Efekty taky dobré, ale opravdu nemůžu dát více než 3*. 65%. ()

Prochy38

Velké, opravdu velké zklamání! Technicky je film dokonalý. Efekty jsou skvělé, souboje dobře udělané a H. Jackman ve své roli výborný. Ale co z toho vzniklo za paskvil??!! Je mi trochu líto role E. Lilly, protože jak je krásná, tak měla tak blbou roli, že mě to fakt mrzí. Ale zlatej hřeb večera, který mi film totálně zničil, je ten malej kluk. Herecky dobré, je dobrej - D. Goyo, ale postava byla úplně na nic! Z dobrého sci-fi akčňáku je najednou trapná pohádka! Hodně trapná. Malej rozmazlenej fracek a spadne mu svět do klína! Ne, to není fér! A to, jak se choval ke všem a všemu - na rozbití huby okamžitě! Škoda! Strašná škoda! Dobrej nápad, skvělá realizace, ale ten příběh totálně na nic! A souboje, které jsem tak chválil, jsou totálně obšlehnuté z Rockyho! Hra na city tady nefunguje ani omylem. Škoda, prostě škoda! Kdyby tam dali trochu víc agrese a zvýšili věkovou přístupnost, příběh trochu roztáhly a toho spratka nechali třeba v hledišti, dobrý, ale toto!!! Ne! ()

venom14

Neuvěřitelně naivní, americké a se spoustou klišovitých scén. Ale celkově jsem se u filmu dost bavil a dvě hodiny mi připadali jako nějakých 90 minut. Souboje robotů se mi líbili i celkové téma filmu, zvuk, hudba těm se nedalo nic vytknout a hercům taky ne, dobré herecké obasazení pak už jen nahrávalo celkovému zážitku šťávu. Ale za tu dávku klišé nemůžu dát více jak 4 hvězdičky ()

Darik

Mno, co na to říct - ještě v půlce sem si říkal, že to nebude ani na 50%, ale nakonec jsem byl tak přikovanej, že sem měl pak problém vstát a ani se mi věřit nechtělo že už je konec. Opravdu velmi milé překvapení. 80%. ()

barcaacrab

Ocelová pěst mě naprosto šokovala svou skvělou animací. Vlastně až po skončení filmu jsem si pořádně uvědomila, že roboti nebyli skuteční, a zpětně mi dochází, že to je to hlavní, co v tomto případě oceňuji. Líbil se mi i konec filmu, který byl sice trochu klišé, ale nebylo to tak "stoprocentní" jako u jiných filmů tohoto typu. A Hugh Jackman je vážně neuvěřitelný herec :-) Nemůžu si pomoci, ale žeru mu každé jeho gesto. ()

J*A*M*A*L

Hit loňska a já ho tak dlouho opomíjel! Řekl bych, že až moc dlouho na to, jak tyto filmy žeru. Mám rád akční/boxerské filmy plné skvělé akce a soubojů a v tomto případě i efektů a u tohoto snímku... u něj jsem se cítil jako v ráji! Asi opravdu jeden z těch nejlepších filmů loňska. Mrzí mě kino, které jsem nestihl, ale jednak mě sere, že jsem něco takového mohl opomíjet tak dlouhou dobu. Perfektní akční film, který mě emocionálně dostal koncem. Slzy jsem zadržoval fakt těžko. Akční pecka plná napětí se skvělým Hughem Jackmanem. Smekám lidi! ()

Kejt.lin

Vzhledem k pro mě neatraktivnímu žánru a vedlejších či hlavních rolích v podobě robotů a různých takových plechových blbůstek, je tenhle film pro mě neuvěřitelný překvapení. A příjemný teda. Moc mě to bavilo! ()

Terezinka198 odpad!

Bohužel, ani Hugh Jackman mě nepřesvědčil, že jsem neztratila dvě hodiny svého života zbytečně. Z počátku to vypadalo zajímavě, ale potom to prudce kleslo, až jsem konec málem zaspala - ani bych o nich nepřišla. ()

Tristaver

Neotřelý nápad pohřbený špatnou filmařinou. Je to škoda, Jackmanovi role sedla, a dalo se z toho vytřískat mnohonásobně víc. ()

Xaero21

Ocelová pěst není žádné originální dílo. Je to rodinný film, který si na nic nehraje a v poklidu si ho vychutnáte až dokonce. Hlavní hereckou dvojici a robota Atoma ( který občas opravdu vypadá jako živý) si hned zamilujete. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky