V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback. (TV Nova)

BrianStorker

Robert Zemeckis, Steven Spielberg, Hugh Jackman a Evangeline Lilly... Dokonalá záruka kvality. Krásný příběh z nedaleké budoucnosti pro celou rodinu s posláním o důležitosti rodinných vztahů. Já jsem se po celou dobu stopáže snímku příjemně bavil. Mimoděk jsem se několikrát přistihl při myšlence, že pokud by roli otce Charlieho hrál Sylvestr Stallone, mohlo by se klidně jednat o film Rocky XXII. :-) Vřele doporučuji. ()

Jamajdzan

Žánr: sportovní sci-fi, ústřední téma: jedenáctiletý kluk s bojovým robotem, závěrečná scéna z boxem do vzduchu, souboje býk vs. robot a k tomu všemu ješte robotaneční číslo, no to musí být jasný odpad? Ne ve skutečnosti jsem se velmi dobře bavil. I když to samozřejmě bylo místy tak stupidní až to bolelo možná ještě víc než ty rány v ringu, ale pro ty kdo si chtějí užít roboRockyho zkráceného do jednoho dílu v moderní tramsformers formě vřele doporučuju. ()

darthvader77

Pro mě moc zajímavé a pěkné sci-fi s Hugh Jackmenem v hlavní roli. Nápad s roboboxem vyčerpán na maximum a Dakota Goyo náš asi ještě překvapí. Elfman opět válí. ()

Wolfinas odpad!

Pardon, to byla ale hrůůůůza! Už toho Hugha do takovejch filmů necpěte. Ten člověk neni sexy a nedokáže ničím zaujmout. Jeho superschopností je asi tvářit se pořád stejně. Další zrůdnost je vůbec celý scénář. Je mi líto, že na něco takového se plácají peníze spotřebitelů. ()

Milda003

Nůůůůůůůůůůdaaaaaaaaaaaaa, novodobá (i když vlastně z nedaleké budoucnosti) verze "Do útoku" se Sylvestrem Stalonem. Hodně se to motá kolem vztahu syna a fotra což je většina filmu a to je bruální vopruz a když se to nemotá kolem vztahů, motá se to zase kolem robotů, kteří zápasí v ringu, což je snad ještě větší vopruz než předtím, takže prostě totální ale totální pííííííííí ehm ehm ovina. ()

TaNya_

Viděla jsem nejdřív s dabingem - naprostá hrůza, ani trošku mě film nezaujal. Po shlídnutí originálu hodnocení měním na slušný 3* - nejspíš díky velkým sympatiím k Wolverinovi ;). Rozhodně sledujte v originále, jinak si úplně zkazíte celkový dojem. ()

Uesbe

no, úplný odpad to nebol...doslova...taká očista white trash v alternatívnej realite......o.k. vrátane Wall-Anabolika....ale brať to vážne? ()

Scraffy

Akciou nabitá rozprávka, ktorá sa hrá na Transformers, ale akosi jej to nejde. Za hudbu, vizuál a konečný bojový stret dávam tomu priemerné 3 hviezdičky, ale inak slabota. Čakal som oveľa viac. ()

Knor

Pro mě obrovský překvapení. Je to opravdu naleštěná jednoduchá blbůstka, ale s obrovským srdcem. Tvůrci si vzali hodně ze Stalloneho ,,Do Útoku a Rockyho", ale ne jen dějově, ale právě to srdcařství, který se prostě k boxu hodí nejvíc. Navíc tu pár odkazů na Rockyho je, takže se to dá brát jako poděkování za inspiraci :-) Celkově je ten film neuvěřitelně chytlavej a zábavnej a to i přes svůj jednodušší a totálně průhlednej scénář. Obsazení je super, efekty peckový a konec filmu jsem si dokonale užil. Plnej počet si to právoplatně zaslouží. ()

dkas

Trikově celkem v pohodě, ale naprosto kýčovité. A hlavní hrdina, tedy kluk, se svým namachrovaným chováním, je vážně zralý na ránu pěstí od Atoma. Dabing se svojí ruskou je taky otravný, takže ne, tohle mě zoufale nebavilo... ()

otilrak

Trailer mě velmi nahlodal a filmu jsem se nemohl dočkat. Jenže přišlo docela rozčarování, film zas tak skvělý nebyl. V celém filmu se mi snad nejvíce líbila role a herecký výkon Dakoty Goya - syn Max. Na jeho scény jsem se přímo těšil. Hugh Jackman podle mě průměr, už zahrál i lépe. Celkově dávám 4 hvězdy, ale jen díky klukovi. ()

mig21

Mix Rockyho, Transformerů, Já robot a Dokonalého světa... ale překvapivě účinný. I když děj a konec předvídatelné:) ()

george82

Ten film má všechno. Zklamání, radost, vtip, efekty, vůli, srdce, akci a hlavně: NEMÁ KLASICKÝ HOLLYWOOD HAPPY END!!! Tohle je pro mě bomba letošního roku. ()

jafuska

jeden z kvalitních filmů, který bral dech divákovi, skvělé zápasy robotů, nebylo nic přeplácané, jak je většinou u Američanů zvykem, s hercem Hugh Jackman, který je tedy fakt kus chlapa, po napínavý konečný boj mezi robotem Zeus a Atomem, který nabral na síle, do posledního okamžiku, toto se tedy fakt povedlo, smekám, a určitě se na tento film někdy podívám znovu, stojí to za to ()

vieriX

Je to vykradačka skoro všeho nejvíc, ale nejvíc se tu krade z Rockyho pak scénář je z dalšího filmu od Stalloneho konkrétně Do Útoku, ale vem to čert. Když je to tak zábavné hned bych si dal druhého kolo. Nevím jak to Shawn Levy dokázal stvořit tady tohle. Ps: Dokonce je tu i vykradačka vítězného gesta Usainta Bola od robota Zeuse. ()

luciebenadova

Bylo tam tolik naznačenejch klišé a díky bohu ani jedno dotažený do konce, což ocěňuji nejvíc. Skvěle jsem se bavila, rozhodně po Planetě Opic překvapení roku. A Jackman by měl mít zakázáno nosit triko. Mínus za chytrácký kecy jinak sympatickýho děcka. ()

PAVLIS

Objektivně extrémně předvídatelná sračička s hromadou klišé jak z osmdesátých let, zasluhující tak dvě a půl hvězdy maximálně. Hlavně první hodina je celkem utrpení, kdy bych nejradši Jackmanovi nakopal. Jenže druhá hodí do placu tak chytlavou sportovní oldschool zábavu, že musím subjektivně přitlačit na 70%. Chodit na základku, je pro mě tohle film roku. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky