V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback. (TV Nova)

helrohir

Tento film mi pripadá len ako zlepenec dvoch rozdielnych príbehov. Na jednej strane tu máme bývalého boxera, ktorý sa chce pomocou robotických boxerov stále udržať v brandži a na strane druhej je rodinný príbeh zameraný na postupné zbližovanie sa otca so synom, ktorý mi však príde len ako výplň miest, v ktorých sa práve navzájom nemlátia roboti. Ale aspoň v tých súbojoch robotov sa je na čo pozerať, takže tri hviezdy (60%) sú tak akurát. ()

Prankster

Vlastně mě film ničím nepobouřil, ale skoro od prvního momentu je film nehorázně předvídatelný a vy tak jenom čekáte až se konečně odehraje to, co už dávno víte. Bez Hugh Jackmena by byl film úplně o ničem... ()

Guran

Tak tenhle film je kravina už od prvního souboje mezi robotem a býkem. Čekal jsem, že přítomnost hugha Jackmana vše jen vylepší, ale tento chlapík byl ve své roli ubohý. Snímek jsem ani nedokoukal, prostě hrozný snímek s trapným námětem a ještě horším scénářem. ()

subic

Proč se točí takové vizuálně skvělé, ale dějově vymleté filmy? Autori koupali na Rokyho Brmaboru a napadlo je ho oživit a navíc zocelit. Takže další film o tom, jak se outsider skoro stal mistrem. První hodina je vážně na spaní, ale pak se děj oživí a docela mě to začalo i bavit a vtah malého kluka s otcem je vážně dojemný. Nesestřelil jsem Transformers 3, tak i tomuhle dám hodně slabé 3 hvězdy. Hugh Jackman je sympaťák a přeju mu, aby dostával víc "normálních" rolí, jako třeba v Dokonalém triku (2006), Fontáně (2006) nebo v Austrálii (2007). 50% ()

Olafsson

Mě se to líbilo jak po trikové stránce tak co se týče herců.. Hugh Jackman se na to hodil, harant to zahrál taky celkem dobře (ani mě nesral, což je vyjímka většinou) a Evangeline byl krásná a milá... A ty fighty byly parádní... Zajímavej námět tyhle boxerský západy robotů! ()

Tominni

Takový jen trochu lepší průměr. Příběh o bývalém boxerovi, který se živí robotickým boxem, což se mu moc nedaří. A v tom se má náhle postarat na dva měsíce o svého jedenáctiletého syna, kterého vůbec nezná. Zápasy robotů, vztah otce a syna, vše je tak nějak OK, vice už vadí až přílišná podobnost s jinými filmy, především Rocky - konec je pak snad jeho kopie. Skoda, mohlo to být lepší. ()

Gamekeeper77

Výborná kybernetická show. Tomuhle našláplýmu bijáku z prostředí novodobých kohoutích zápasů kromě skvělé akce nechybí vtip ani emoce. Jak adrenalinové, tak ty, co je z nich člověk naměko. K tomu slušný příběh, skvělá ústřední dvojka herců, kde žádný z nich sice nehraje prim, ale u Dakoty se to samozřejmě cení mnohem víc, a fakt, že máloco je víc než vlastní krev je důvod, proč tenhle film žeru a s klidným svědomím a finálovou slzou v oku dávám pět. 88%. ()

PlayEasy

U tohoto filmu je to těžké. První třetina byla totiž velmi slabá a kluk nám přišel spíše otravný. Ale potom se vše začalo zlepšovat, akce přibylo, rapů a všeho co máme rádi, ale stále nevíme, jestliže 40 min. bylo blbých a další části také rozhodně nebyly bez much, jestli je to vůbec na 4*. No, zatím teda jo ale berte to spíše jako první dojmy. 70% ..... První dojmy jsou vždy poněkud přehnané :) 65% ()

Toustovač

Já tomu nerozumim. Proč mi tenhle film přijde tak dobrej, když je to taková blbost? Asi proto, že použije cca stejný množství klišé, jako jich zboří. Buď to, anebo mi ke štěstí stačí mlátící se roboti :) ()

tavvva

Naivní doják pro děti plný WTF. Z takových už jsem dávno vyrostl. Hvězda jen za to, že mi to připomnělo oblíbenou hru Metal Masters. ()

Blazkowicz

Naivní, předvídatelná (to bylo jasné, že nevyhraje) blbost. Kandidát na propadák? Ani omylem. Já se královsky bavil i s tím malým spratkem. 4+* ()

JosefTomas

Nápad zajímavý, ale je to celé v půli cesty k dokonalosti. Souboje robotů mají šmrnc a Jackman opět dokázal, že hrát umí. Jenže, hlavní postavy jsou prázdnější, i když se to nemusí hned zdát. Jackman a Goyo sice vypadají jako otec/syn tým, ale třeba Evangeline Lilly má dost málo prostoru a není nijak důležitá pro příběh. Závěrečný souboj má ale silné emoce, tak dávám 70%. ()

PlysovyMacko

Kombinacia sportoveho a rodinneho filmu. V blízkej budúcnosti klasický box je nahradeny boxovanim robotov, čím sa hlavný hrdina živí. Potom čo jeho syn vytiahne starého robota zo škarpy, začne sa im dariť. Slabou strankou filmu je naivita, ako si šrot môže merať sily so sampionmi a  jedným z motívov je vzťah chlapca a robota. Silnou stránkou sú robotie zápasy, sú výborné natočené a cool - z tituliek som vyčítala, ze boxerskym konzultantom bol Sugar Ray Leonard. ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky