Diskuze

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: No z žen, když tedy vynechám Renée Zellweger, na mě v tomhle ohledu - ačkoliv pro tentokrát velice pozitivně - zapůsobila Hilary Swank, když kvůli roli Maggie přibrala svalové hmoty víc jak Nicolas Cage v Con Air. A kdbychom to pro změnu zase obrátili, asi by na prvním místě ve 'shazování' byl Christian Bale v roli Dietera.

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: Je to tak,dnes ale maji ruzne treninky a specialni diety,nebo sacharidove programy(nechci to zlehcovat),drive takovy Robert De Niro v roce 1980 pribral 25kilo tim,ze se systematicky prejidal koblihamy a pak mu trvalo 2 roky aby se vratil na svoji vahu.Hrusinsky pro Svejka taky musel pribrat,ale na svoji vahu se uz nedostal.Mas pravdu PSYCHIKA.

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: Když jsi nakousl tu váhu. Napadla mě například role Russella Crowea v Body Of Lies, kde taky ošklivě přibral. Já sám bych s tímhle měl asi dost problém se vyrovnat - psychicky; přibrat tolik váhy.

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: Ale jo mas pravdu,nachvili jsem zavrel oci a predstavil jsem si Mela-Kdyz ale otevru oci,Hardyho si umim predstavit jako dustojnou nahradu.

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: Náhodou. Já si myslím, že jako 'šedivýmu vlkovi' mu to slušelo, heh. A film - ačkoliv se jedná o remake - to nakonec zas tak špatnej není; mně alespoň po většinu času baví.

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: Samozrejme Mela mam rad,ale to uz je bohuzel minulost.Nastupujou jiny,mladsi herci.Pacino a De Niro byli fakt dobri herci a taky uz ustupujou ze sceny(De Niro to zkusil v Elitnich zabijacich a nedopadlo to zrovna jak bych si to predstavoval,ale ostudu si neudelal)

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: No, za tohle dostanu asi pořádně po hlavě, ale rád bych - alespoň na okamžik - se podíval, jak by se s tím znovu popral 'strašák' Mel.

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: To samozrejme bude zaviset na trzbach.Hardyho si cennim,vybira si zajimave projekty a na druhou stranu-KDO BY NECHTEL BYT MAD MAX!

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: Není každému dopřáno býti vavříny ověnčeným hercem. Nu což. Tom Hardy je přeci jen řízek k pohledání, tak jen doufám, že se nepleteš a že si to s tímhle nerozmyslí. Původní trilogii mám vcelku rád, ačkoliv trojka, to je takovej mišmaš z kterýho mi šla hlava kolem pokaždé, když jsem ji viděl. Dokonce jsem četl, snad si to s něčím nepletu, že tohle bylo zamýšleno rovněž jako 'dalčí - navazující' trilogie.

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: Mluvim o tom ze Bale je vice vsestrannejsi a hlavne Oscarovy herec.Muze si to dovolit.Ale takovy Mad Max je presne role pro Hardyho,proto si myslim ze neodstoupi

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: Uvidime,Bale si peclive vybira protoze nabidek ma dost,Hardyho chteji jako bijce a drsnaka.Jiny charakter

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi:Pribrali na vaze: Benicio Del Toro-Strach a hnus v Las Vegas 15kilo,Vincent Cassel-Verejni nepritel c.1 10kilo.I je mam v top 10.Ale Hardy zachazi az do extremu(podobne jako Bale).

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: Já si ale stejně pořád myslím, že Toma Hardyho z tohole ještě stáhne nějaká lákavější nabídka. Vždyť například i zrovna ten Christian odmítnul v posledních jednáních roli Darrenu Aronofskymu ve snímku "Noah". A když je, jak jsi říkal, zrovna teď Tom Hardy v takový oblibě. Stát se to může hned...

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: No, ono podobných váhových 'modifikací' lze zaznament i na Christianu Baleovi, heh.

st.jim

st.jim (hodnocení, recenze)

tak ty káry jsou dobrý.....něco takového by se hodilo do města, když je zácpa :DDD

max cady (hodnocení, recenze)

Conspi: Vsimni si jak po Temnem Rytiri stoupne oblibenost Toma Hardyho,ja ho uz sleduji deli dobu.Je to silenec!V Bronsonovi a Warriorovi pribral neskutecne na vaze,nechal jsem se slyset ze v Mad Maxovi by mel naopak zhubnout okolo 15 kil.

Conspi (hodnocení, recenze)

max cady: Klidně se vsadím, že po "Warrior" je to jen taková bublina, která zase splaskne.

st.jim

st.jim (hodnocení, recenze)

souhlasím s TheRavenem, myslím, že se na to hodí skvěle. uvidíme, jak to dopadne :-)

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi