Lesní duch

Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii a Erika, aby se společně s ní vydali do rodinné chaty v lesích, kde by jí pomohli vypořádat se s démony závislosti jednou provždy. Jakmile tam společně dorazí, Mia obřadně zničí své zásoby drog a přísahá před svými přáteli, že už na ně nikdy v životě ani nesáhne. V opuštěné chatě s překvapením zjistí, že se do ní kdosi vloupal. Sklep byl proměněn v bizarní oltář, obklopený desítkami mumifikovaných zvířat. Erika fascinuje prastará kniha, kterou tam objeví. V touze po odhalení jejích tajemství z ní nahlas předčítá, aniž by tušil, jaké následky bude jeho čin mít. Jak se zhoršují Miiny abstinenční příznaky, přestává se ovládat a pokusí se uprchnout, ale je zastavena děsivým viděním. V chatě se začíná chovat tak násilně, že jsou přátelé nuceni ji spoutat. Venku zuří nebezpečná bouře a lidé v chatě se zvolna začínají obracet jeden proti druhému. Jak stoupá brutalita útoků, je David postaven před nepředstavitelné rozhodnutí. (oficiální text distributora)

Diskuze

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Spizin

Možnost bude až na Blu-Ray....a já osobně si nedovedu představit jak ještě více to mohli udělat krvavější.

Spizin

Spizin (hodnocení, recenze)

Chtěl bych se zeptat, jak je to s tim ratingem? Vy všichni jste viděli 15+ verzi, nebo je někde možnost zkouknout unrated verzi? Trpí tim film, nebo je tam i tak solidní dávka gore?

na příspěvěk reagoval beba789, karlik4801

Méga

Méga (hodnocení, recenze)

Včera jsem na tom byl a je to beze sporu jeden z těch lepších hororů za poslední dobu. Já jsem se bavil o mnoho víc než třeba u Žena v černém, která mi přišla dost nudná. Normálně bych dal 4 ale jako protest proti nízkému hodnocení dávám 5.

coscarelli

coscarelli (hodnocení, recenze)

uz za par dni je to tu,tesim sa i napriek hodnoteniam,komentarom.milujem horory z lesa.a nebudem ho porovnavat s originalom..

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Na projekci se kundě smála půlka kina, ale je fakt, že tam to byl samej pubescent takže mě to ani nepřekvapilo, ale jinak v původní verzi sem si toho nějak nevšiml tam byla jenom kanda pokud vím, ale i to, že ta kunda je jenom formule půlka z těch dětí neví když podle mě původní film ani neviděli :-) Jenom vídí jééé kunda a už se smějou jak retardi...

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak u nás se u kundy taky nikdo nesmál. Pokud se na CSFD projekci lidi smáli, začínám si myslet, že je to podobné publikum ja na festivalu ve Varech. Tam se diváci buď šplhounsky smějou, aby jako ukázali jak se jim to líbí nebo se tomu filmu vysmívají, aby ukázali, že mají intelektuálně navrch.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

karlik4801

zajímavý že u nás vůbec nic sem se docela divil, ani kámoš kterej se tlemí každý pičovině byl uplně v klidu ...

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

K tý kundě, není to náhodou jen zmrvenej dabing? Co si pamatuju tak ve verzích dabingů pro staré evil dead se říkalo Kanda

na příspěvěk reagoval Habansz

Habansz

Jo, podobností je tam dost. A to is druhým dílem.  Auto, řetízek, některý dialogy... Tohle je takovej přehled toho nej z Evil Dead:)

Habansz (hodnocení, recenze)

(Ownerko)napsal, ze se tvurci snazili o nadcasove ucesy a obleceni. Co je na stylu 70. let nadcasoveho? :D

na příspěvěk reagoval karlik4801

vegetol.mp

u nas v kine to samy :D poprvy v zivote jsem zazil, ze by nekdo vyskocil ze sedacky :D a to dokonce u ty sceny,jak sel ke svy sestre a ona se rychle otocila. 5 lidi se zvedlo. ja dnes dopoledne koukal na jednicku a prekvapilo me, kolik podobnosti a kolik drobnosti bylo stejnych jako v originale. Dokonce i ten vrak auta

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Habansz (hodnocení, recenze)

Prisel jsem, videl jsem, odchazel jsem z kina spokojeny jako uz dlouho ne.

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Tak kdyby hodnocení zůstalo na těch původních 48%, tak by tu, sakra, něco nehrálo.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Takže jsem se vrátil z kina a jsem fáááááááákt móóóóc spokojenej:) Rozhodně nejlepší horor za poslední léta. Atmosféra skvělá, mordy ještě lepší a natočený to bylo parádně. Jsem velkej fanoušek původního Evil Dead, viděl jsem ho snad 100x a tenhle novej film mi dělal jen radost. A po řemeslný stránce je fakt úchvatnej. Snad po 15 letech jsem poprvé uvažoval, že bych na něco šel do kina podruhý. A to stál lupen 160 kaček.

A mimochodem, nevím jaký sou obecný měřítka pro dobrej horor, ale  tohle byl menší sál, skoro plnej a lidi se mohli u některejch scén fakt podělat strachy. Tož tak:)

na příspěvěk reagoval Habansz, Alpha-17

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

Jo Psycho, mě taky moc nebavilo. Osvícení je takovej hodně specifickej film někomu sedne někomu ne. Já mám hodně rád tvorbu podle Kinga to je můj autor číslo jedna. Jinak tvoje názory respektuju, protože víš co říkáš a píšeš to normálně. Mě je osobně jedno když tu někdo napíše je to skvělej horor a dal jsem mu 5*. At každej hodnotí dle sebe, ale vadí mi ti co za to musí napsat dodatek, že každej komu se to nelíbilo je debil a buzerant nerozumí hororům apod. To je zbytečný jak sem napsal 100 lidí 100 chutí a je to každýho věc jak hodnotí.

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Bluntman

To je pravda, ale záhada byla jedna z těch kvalitnějších. Kanibalové mne jako malého kluka celkem vyděsili. Přeci jenom jsem to bral jako skutečnost a ten film se tak i tvářil. V dnešní době do toho cpou komedie, válečné a dalších žánry, takže to ztratilo veškeré kouzlo a naposled jsem se bavil u Evidence. Jinak se málo kdy stane, že FF zaujme na plný počet. Série REC je jedna z nejlepších vůbec, ale bohužel třetí díl nepřesvědčil, takže jsme zpátky na začátku. PA byl první díl velká událost, druhý se snést dal a teď je to jen o penězích a díky tomu celou sérii odsuzuji.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak já nejsem typ člověka, který tě bude za tvé hodnocení urážet, je to každého věc. Já třeba starší horory nemusím, protože vizuální stránka je občas k smíchu a už to hodně otravuje. Jsou starší horory, na které nedám dopustit jako je Evil Dead, Thing a pár dalších. Potom jsou horory, které jsou hodnocený dobře a nedal jsem ani 3* jako například Osvícení nebo Psycho. Držím se svého a nenechám se ovlivnit jinými.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

05.01.2020

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

16.10.2016