Lesní duch

Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii a Erika, aby se společně s ní vydali do rodinné chaty v lesích, kde by jí pomohli vypořádat se s démony závislosti jednou provždy. Jakmile tam společně dorazí, Mia obřadně zničí své zásoby drog a přísahá před svými přáteli, že už na ně nikdy v životě ani nesáhne. V opuštěné chatě s překvapením zjistí, že se do ní kdosi vloupal. Sklep byl proměněn v bizarní oltář, obklopený desítkami mumifikovaných zvířat. Erika fascinuje prastará kniha, kterou tam objeví. V touze po odhalení jejích tajemství z ní nahlas předčítá, aniž by tušil, jaké následky bude jeho čin mít. Jak se zhoršují Miiny abstinenční příznaky, přestává se ovládat a pokusí se uprchnout, ale je zastavena děsivým viděním. V chatě se začíná chovat tak násilně, že jsou přátelé nuceni ji spoutat. Venku zuří nebezpečná bouře a lidé v chatě se zvolna začínají obracet jeden proti druhému. Jak stoupá brutalita útoků, je David postaven před nepředstavitelné rozhodnutí. (oficiální text distributora)

Mr_Moon

Efekty super! a zbytek totalni propadak...neda se to vubec srovnat s silenym Ashem. Pribeh tak plytky a nevyrazny ze z toho filmu nic nevyzdime...Minimum o knize a duchovi ktery je zaklad tohohle filmu. Jedna hvezda za efeky nic vic... ()

Daxus

Blablabla. Samozřejmě, že je to nenápaditá, vykradená záležitost. Ale s těmi vykradenými nenápady pracuje na výbornou. Atmosféra, to asi znamená 5 minut čumění do zdi za zvuku hlubokého E na klavír. No, to tenhle film nemá. Takže, ano, film nemá atmosféru. A koho to sere? Zase má motorovku a Miu, která si natáčení jak se patří užila. Když se budou všechny remaky natáčet jako Lesní duch, budu spokojen. Moc se toho nenakecá, ale plácá se hmota. P.S: Nejděsivější film to nebyl, to jsou filmy o lidech, ale bylo to hezké. 93% za souboj na hajzlu. ()

warhammer

Tak k tomuhle můžu říct jen jedno. Tenhle remake totálně selhal! S původním kultovním filmem EVIL DEAD to má opravdu pramálo společného. Vyznavačům předchozího snímku z 80.let vřele nedoporučuju. ()

Havala

Konecne se nekdo naucil pouzivat surroundy. Ve fullHD parádní podívaná. Rozhodně si nezaslouží taknízké hodnocení Svěží vítr do remaku Děsivé až hrůza, malilinko monotónní ale zase nudit Se nikdo nebude. Fakt nářez ()

Izi-Peťan

Není to špatný remake. První polovina filmu se držela předlohy. Atmosféra se dala krájet a ze scény v koupelně mi dokonce běhal i mráz po zádech. Pak se to ale celkově zvrtlo. Přestalo to všechno dávat smysl a v závěru se z toho stala jen brutální jatka. V posledních minutách už jsem se těšil, až to skončí. Shrnuto: prvních 50 minut za 80% zbytek 30% celkově tedy za 60% ()

CRYPT

Líbí se mi komentář POMOa, s kterým mohu víceméně souhlasit. Je škoda že potenciál byl tak skvělý, ale zpracování nedomyšlené, až nedotažené. Gore je naprosto fantastický - toto bylo jednoznačně plus. Zvolená hudba, obvzlášť ten horrorový chorus byl fantastický, ale nesmrtelnost některých našich hrdinnů byla až zarážející obvzlášť když někteří zase nevydrželi nic. Až moc řekl bych patrný versus. Dále se mi absolutně nelíbilo zapracování jako záblesk slunečních paprsků ještě v noci, nesmyslné chování hrdinnů obvzlášť volba ze tří možných způsobů eliminace zla... Těšil jsem se velice na tento snímek, ale myslím si že za pár dnů už o něm nebudu vědět... A je to škoda ()

64B

Strašně čitelné pasáže obsahuje tento film. Místo toho, abych se lekal, věděl jsem že tam kam se nikdo zrovna v tu chvíli nedívá, někdo bude. Jinak kvalitní horor, kde se krví nešetří, krev přímo prší. 3*. ()

Olafsson

Super gore efekty, mega lekačky, hodně strašidelný.. Trochu to posrali ultra imbecilním chováním nesympatických postav, které mě sralo během celého filmu... Jinak ale parádní jízda.. ()

Mr.nachos

Z každé strany slyším, jak je ten film super a skvělý a nejlepší, atd. Tak jsem se nechala ukecat a musím a říct, že to není "nej" ani na jednu stranu. Tolik nelogického chování, hloupostí ze strany hlavních aktérů se vidí málokde. A pár věcí, které prostě nejsou fyzicky možné se tam také najde. Šmarjá, kolikrát jsem si říkala, že takhle by se normální člověk nikdy nezachoval? Každých pár minut. Každá z postav udělá něco, co se vymyká zdravému rozumu člověka vyděšeného k smrti. Ale všemožná zranění a úmrtí jsou zase nápadité, to zase jo. Při jedné scéně jsem se málem otočila naruby a to se mi ještě nestalo. Takže suma sumárum, dala bych klidně o vyšší hodnocení, ale těch několik nelogičností tomu berou tu správnou šťávu. ()

Krahulda

Vzhledem k tomu, že jsem veliký fanda trilogie Evil Dead, tak nemohlo dopadnout hodnocení jinak! Už při zhlédnutí traileru jsem věděl, že se mi to bude líbit. Sam Raimi má zkrátka talent. ()

KateW odpad!

To nemá s hororem nic společného, pouze se vyžívá v brutalitě. Nápad by byl dobrý, ale provedení jak u béčkových hororů z osmdesátých let. Nebavilo mě to, nebála jsem se, jen se mi zvedal žaludek a vykřikovala jsem, že je to p*čovina. ()

Anagram

"Vysoký zážitkový potenciál, potopený nízkym IQ." Mě by jen zajímalo, o IQ koho byla řeč. Já se parádně bavil a kroutil u každého humusu. Scénky s hřebíkovačkou a deštěm krve jsou nezapomenutelný zážitek. ()

Renie42

Originál jsem neviděla, trailer mě nenadchnul, ale přesto jsem se na film podívala. Některé scény jak z béčkových filmů a některé teda byly dost brutální. Veliká koncentrace uříznutých končetin mi udělala na tváři úsměv, to fakt nemělo chybu :-). Ale abych se na to podívala znovu, tak to nehrozí. ()

henrycruel

Jeden z těch povedenějších remaků, který původnímu filmu rozhodně nedělá ostudu. Z celé série je to však nejslabší díl. ()

ac1976

Prerábka vykopávky od Raimiho, je tu síce pár odkazov na originál, ale ten blonďavý intelektuál je fakt neznesiteľný kretén (a vôbec nie preto, že číta zaklínadlo nahlas-to k hororom patrí). Pôvodná legendárna konárová sexovačka bola zábavnejšia a pred koncom je toho kečupu až príliš. Ponaučenie: Mládežníci nežerte drogy! Ak ste už začali tak nechoďte na odvykačku do lesa! P.S.: fakt jedno zo zaklínadiel znelo Kunda? ☺Na tento film som bol po 100 rokoch v kine! Boli sme tam 7. Zamilovaný párik, ja, dôchodca, chuj s mobilom a 2 lesbičky. 😁 p.s.: rozrezaného ksychtu tej javorovolistovej Jess je škoda. 😁 ()

Kucino

No čo dodať spracovanie sa mi nadmieru páčilo, ale tie časte nezmyselnosti mi nešli prehliadnuť...Určite, ale jeden z tých lepších hororov. 7/10 ()

MikeMyers

Chtěl jsem dát 4 hvězdy, ale pak sem se nechal překecat svým vnitřním já, protože pro co bych nechával tu rezervu v dnešní době? Hodnotím to takhle vysoko vzhledem k ostatním hororům které teď vznikají a jsou tristní. U tohohle jsem se skvěle bavil. Mělo to všechno, včetně slabého scénáře, jak bývá u hororrů zvykem...takže všechno jak má být :) ()

Pokračování Smrti ve tmě našlo režiséra

05.01.2020

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

Co chystá režisér Smrti ve tmě?

16.10.2016