Diskuze

hatapa (hodnocení, recenze)

mozna kdyby se to nejmenovalo total recall tak by to tolik lidi asi nena*ralo...i kdyz teda kvalita asi bude stejne bidna...letos je to se sci-fi dost mizerny aspon tedy podle meho nazoru pritom rozpocty to ma 150 - 250 ale dobrych scenaristu je asi v hollywoodu jako safranu a tudiz se recykluje vsechno deskovy hry takovyhle zbytecny remaky prometheus byl klamani spotrebitele...snad uz se z takovyhle kasovnich propadaku nekdo probere a zacne neco originalni jako byl napad s interstellar a ani nevim jak je na tom gravity...jak rikal harvey dent nejvetsi tma je pred rozbreskem :)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tiež dúfam, že to bude mať za následok aspoň to, že konečne začnú tlačiť aj na scenáristov, aby to malo nejakú úroveň. Už ani neviem, kedy naposledy vyšiel nejaký sci-fi film na úrovni. Už to bolo dosť dávno.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

movieband:  kdby ch měl jít na jedinej film tak na Amazing Spider-Man pak TDKR a další se uvidí.

movieband (hodnocení, recenze)

Yangus: tak na tohle bych do kina nešel .. radši si počkám až to bude ve slušné kvalitě ke stažení .. stejně jak Amazing Spider-Man ... ale na TDKR  do kina pudu aj dyby padaly trakaře

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Třeba konečně přestanou točit všechno možné. I když s Tátány jsme neměl žádný problém.

Na tohle si zajdu přísští týden až budu na dovolené, samozřejmě že přednost mají Batman a Spiderman

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Lacike: Nebral bych to jako selhání žánru, ale jako recyklacy klasiky. Neviděl jsem remake, který by nebyl pitomý (Clash of the Titans) nebo smysluplný (cokoliv od Platinum Dunes, hlavně Elm Street).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Som len rád, kiež by takto dopadli všetky tieto zbytočné remaky. Len dúfam, že to zase nezachráni zvyšok sveta.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

joemax

joemax (hodnocení, recenze)

Na původní Recall se dívám dost často, pro mě je to legenda už od dob amatérského simultánního dabingu na VHS :) U tohohle se mi nechtělo dodívat ani na konec traileru. Hrozná zprzněnina :-/

De Large

De Large (hodnocení, recenze)

Originálny Recall bol skvelý film... prekonať ho touto blbosťou (podľa ukážok) bude nemožné... ani sa mu len nepriblíži...

888nick888

888nick888 (hodnocení, recenze)

podle traileru to bude stejná blbost jako když jsem koukal na trailer z filmu John Carter  a pak jsem viděl film a potrvdilo se mi to, takže nečekam něco dokonalého

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

hatapa: Veru tak.

Lacike: Je to možné. Ale všetky výdaje sa musia zaplatiť. Či je to 200 alebo 125 mil. je to asi jedno. Lebo 26 mil. za víkend je nič.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

200 megovy rozpocet sa mi zdal dost nadneseny vhladom na studio FOX, ktore patri k tym skupejsim. 200 mega to bude asi aj s vydavkami na reklamu.

Ale aj 125 megovy rozpocet sa dost tazko zaplati.

hatapa (hodnocení, recenze)

VojinRyan: takze nakonec 26 za vikend BOM uvadi budget 125 ale je to mozna zkresleny protoze taky jsem slysel o 200 kazdopadne jsou v pytli tak i tak

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

hatapa: Tak to sa nezaplatia ani do roku 2022. Film tuším stál 200 mil. dolárov. Takže majú šo doháňať.

hatapa (hodnocení, recenze)

9 mil za patek no to budou radi kdyz se dostanou na 25 za vikend batman bude mit kolem 35,40 to vypada na peknej financni prusvih

movieband (hodnocení, recenze)

Pajaindian: já sem to s Já, robot nesrovnával .. ale bylo by to zajímavé :)

movieband (hodnocení, recenze)

když budu chtít zátěžové sci-fi pustím si Blade Runnera .. dyž nejaký výplach mozku tak zrovna třebas Já, robot nebo tohle .. podle mě to bude tak akorát na výplach .. jen pobavit .. nic víc ani nic míň od filmu, od režiséra ani od her. sestavy nečekám ....

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ja si akčnú sci fi vychutnám. Nepotrebujem tam veľa filozofovania ani psycho analýzu.

erased

erased (hodnocení, recenze)

Lacike: prakticky shodné komentáře jako u MS-One...ta akční jednohubka je vážně asi jediné co se od toho dalo čekat a ty v červených číslech nebývají

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Lacike: kto od toho čakal viac je asi dosť naivný ;) keď si pozriem trailer, meno režiséra, hereckú zostavu hneď musí byť jasné, že toto nebude hlboko premyslené sci-fi, ale jednoduchá akčná jednohubka, ktorej úlohou bude iba nekomplikovane pobaviť (snáď sa aspoň to podarí). Osobne nečakám nič viac.

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011