Diskuze

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

psycholog83: Farrell je nafoukanej, film kravina, Jessica Biel není v podstatě vůbec sexy a pak něco o Washingtonovi a mizerným castingu...  Tobě prostě není nic dost dobrý. Tuším, že lidem jako ty, se říká troll:)

aluna

aluna (hodnocení, recenze)

Wiseman z toho nejspíš udělal to, co mu jde nejlíp (a čeho jsem se obávala od chvíle, co mu to svěřili) - akční ptákovinu. Škoda, no.

Pajaindian

Pajaindian (hodnocení, recenze)

Já bych to viděl na příjemné zpracování nějakého díla - že to je jiné - to přece nikdo nemůže vyčítat. A přesně jako Lacike: jsem neočekával nic jiného než jednohubku.

Derek

Derek (hodnocení, recenze)

na ign film prirovnaly ku cover verzii stareho hitu naznamou skupinou, akordy su tie iste ale chyba tomu srdce... faktor wiseman sa zatial potvrdzuje...

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

psycholog83: priemerny rating 5/10. V skratke pisu, ze to je vraj hlupucke sci-fi s mnozstvom akcnych scen s kvalitnymi trikmi. Proste taka slusna jednohubka. Osobne som od toho presne toto ocakaval.

Pajaindian

Pajaindian (hodnocení, recenze)

psycholog83: To by mě zajímalo, co je tam podle nich špatně. Už se těším, až se na film sám podívám. Farella mám rád a trailer se mi líbil, takže očekávám 4-5 *

Gee.Rocks

Gee.Rocks (hodnocení, recenze)

Dainton: Colin Farrell je víc než dobrý herec. Překvapuje mě, jak ho hodně lidí podceňuje, přičemž předvedl skvělé výkony.

Dainton

Dainton (hodnocení, recenze)

Je jasné, že to nebude lepší jak Total Recall s Arnoldem. Ale i tak to bude solidní sci-fi a Farrell je dobrý herec.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

psycholog83: Farrell je oveľa lepší herec ako Schwarzenegger. Arnieho mám rád, ale nebudem ho porovnávať. Už ma začínajú srať tí kecálkovia. Točí to Wiseman, Jessica Biel a Kate Beckinsale tam budú mať bitku, má to super efekty.... Ja sa teším. A je mi jedno, že bola nejaká staršia verzia (ktorá bola solídna, ale nie úžasná). Keď sa niekomu nepáči nech to nepozerá.

aluna

aluna (hodnocení, recenze)

Skokan: Prej ne, ale to Dickova povídka údajně taky není.

montongery

montongery (hodnocení, recenze)

Total Recall s Arnoldem je můj oblíbenej film. Takže jsem samozřejmě zvědav jak to bude vypadat. Ale abych pravdu řekl tak se bojím.

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Arnold, Mars, Humor typickej pro jeho filmy - tak si chci pamatovat Total Recall, tohle me neoslovilo

max cady

max cady (hodnocení, recenze)

Nevite kolik je rozpocet?Tipoval bych to na 150 -170 mega.Mozna trochu risk pro studio Columbia.

max cady

max cady (hodnocení, recenze)

Wiseman me velice prekvapil DIE HARD 4.0.Uvidime,podle traileru to vypada na presnou kopirku.

Carlos37

Carlos37 (hodnocení, recenze)

musim povedat ze mna zas povodny total recall az tak nebavil. Nie koli scenaru, ale koli tym efektom. Nejako ten film predcil dobu co sa myslienky tyka, ale technologie na to zial nestihali. Zato na tento novy sa celkom tesim nie len koli nadupanemu obsadeniu.

Ps: tiez patrim k tym co si Die Hard 4 vychutnali. Pre mna co sa scenara tyka, najlepsi diel..

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

a tak trochu osuhlasím s psychologem83 ... Farrell mi tam taky moc nesedne .. nic proti němu nemám ( v Hartově válce byl dost dobrý), ale moc mi nesedne do tejto role ...

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

tak já když jsem viděl původní TR tak mě to nijak teda neoslovilo, ale nijak špatné to zase nebylo ...  na tohle se snad podívám (a to možná) jen kvuli režisérovi páč ten ty svoje filmy moc špatné nemá .. asi takhle .. dá se na ně dívat .. viz.: Die Hard 4.0 nebo první Underworld

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011