(Z)denny

Tajný agent, který má docela luxusní manželky, který nejsou ani jeho manželkama. To je asi tak všechno, co tenhle snímek nabízí.. ()

Salmayo

S dvojnásobným rozpočtem oproti kultovní jedničce, k tomu o 20let modernější technologie plus 2nádherný hrdinky. Čekal jsem opravdu hodně dobré scifi. Asi by bylo lepší kdyby se scénář držel přesněji předlohy, protože takhle z toho akorát vizuálně pěknej guláš, který ale uvařil špatnej kuchař. Farell se původnímu Quaidovi taky nevyrovnal. S remakama je to hold těžký, když člověk na něčem vyroste musí být novinka min. na stejné úrovni... ()

Illy

I přes obrazovou poutavost se jedná pouze o Total Rectal. Scénáristicky tupé jako Řepka a nudné jako silvestr na Nově. ()

Ondrej120

Původní Total Recall jsem neviděl, takže jsem nic nečekal. No dobře čekal jsem celkem solidní příběh a dobrou akci s krásným vizuálem. A dostal jsem krásný vizuál celkem dobrou akci a špatný scénář. Ach jo... vždycky mě zklame ten scénář. Řekněme že budu dělat že tam žádný nebyl, to bych klidně nasolil filmu 5* a byl bych spokojený. Film pěkně uběhl, řekněme že jsem se nenudil a i když jsem neviděl původní film, tak když se ukázala ženská s třema kozama tak jsem věděl, která bije. Colin je drsňák a frajer a tyhle role mu sedí, Kate je sexy a taky mě do role sedí (a jsem rád že konečně jako záporná postava) a poslední Jessica.... no řekněme že to odehrála a celkem hezky se na ni dívalo. Akce svižná, nenudila, tady bych nic nevytýkal. Takže to shrneme dávám 5*... ale vlastně ne byl tam né moc povedený scénář a upřímně, myslím si že nemá ani na ty 4*, takže 3*. FINITO. ()

JK-Stinger

Pokud nebudu porovnávat s Arnoldovou verzí, tak jsem nadmíru spokojen. Parádní vizuelní orgie, sympatičtí herci i výborná hudba. Nic víc od moderního sci-fi snad ani nechci a na město budoucnosti jsem slintal jak Alík na salám. ()

M1k9

Nepovedený remake, který původní verzi nesahá ani po kotníky, a to je škoda, protože herecké obsazení a celkově rozpočet nabízel zajímavé možnosti. Zádrhel nastal pravděpodobně ve výběru realizačního týmu, protože tito chlapci prostě nic lepšího než Béčko natočit nedokážou. 3.5/10 ()

Blue.Shark

Pěkné čtyři hvězdy. Film jsem nebral jako snahu o převedení původního Total Recall do nové podoby, ale spíše jako snahu o jiný příběh. Přes přítomnost všech možných i nemožných hloupostí jsem se celou dobu bavil, a to zejména při nadmíru povedených akčních scénách. Celek se očividně snaží o vážnější notu, což se dle mého názoru celkem dobře povedlo. Nejsem uražen ani kvalitou efektů, které jsou přítomny snad na každém kroku...a popravdě jsem docela překvapen, že se mi film líbil. ()

Nolanofil

Tvári sa to tak inteligentne až je to hlúpe...ale má to výborný dizajnový kabát plný technických hračičiek a akciu, ktorá všetky tie nezmysly nevymaže, len ich dá na vedľajšiu menej vnímavú koľaj. Nový Total Recall mohol byť najlepším scifi od Minority Report, no vďaka nelogickému až hlúpemu scenáru je len Blockbuster pre masy a nič viac, čo zamrzí a nie že nie. ()

Flopik

Takto si predstavujem akčný film.Všetko ide na začiatku viac menej v pohode.V tom si chlapec zajde do Recallu a všetko sa dojebe.Takto nabrať na obrátkach som videl len málokedy.Akcia chvíľku pauza a zase akcia.A že tá akcia vyzerala naozaj dobre o tom sa nebudeme ani baviť.Príbeh super, herci sympatický byť Colin tak ďakujem Bohu že som si mohol zahrať vedľa dvoch neskutočne sexi žien.Finále berem všetkými desiatimi a nemám absolutne čo vytknúť. ()

xxxvodnikxxx

Hm, jediný co je já tom super, tak je obsazení a hitech, jinak těžký zklamání, myšlenka původní. Ale příběh v podstatě úplně o něčem jiným, no alespoň scéna se třema prsama zustala. Po menší úpravě to mohlo bejt klidně jako sequel k původnímu ()

Gulde

Zajímavé dějové zasazení, které by si zasloužilo více prozkoumat, ale to provedení je prostě všestranné průměrné. ()

Snake.Charmer

Přestože má nový Total Recall docela béčkový scénář, nechává diváka po celou dobu v určité nejistotě a nechybí ani závěrečné pomrknutí na obecenstvo. Dystopická/Sci-Fi atmosféra je dokonalá, film má perfektní výpravu a dokáže bavit už jenom všemi těmi technickými vychytávkami. Dalším esem v rukávu je režisér Len Wiseman, od kterého by se spousta dnešních tvůrců mohla učit. Akce v jeho podání je stylová, technicky zvládnutá a hlavně přehledná. Navíc jí dostaneme poctivou dávku. Z tohoto důvodu jsem byl ochoten přehlédnout trošku "jednodušší" scénář a nechal jsem se dvě hodiny bavit všemi těmi atrakcemi, které snímek nabízí. ()

barteca

Čekala jsem remake , ale bylo to spíš na motivy... a nebylo to špatné, čtvrtá za Colina, mám pro něho slabost. ()

melloun

Tak stejné a přesto úplně odlišné od původního Total Recall s Arnoldem. Jediné co mi fakt nadzvedlo mandle, byl ten jejich super výtah "Zeměpád". Tenhle remake bude vždycky kritizovaný, i kdyby se děj odehrával na Marsu a skotačili tam mutanti. ()

Tred2

Na nový TR se nelze koukat tak jako na ten první. To, že se jedná o sci-fi je tu jen vedlejší kolej. Tohle je totiž čistokrevní akčňák. Akce je hlavní, a vlastně i jediná, zbraň filmu, která ho táhne nahoru a zároveň ho nepustí dál. Ty dvě hodiny uplynou jako nic, protože je to vlastně jedna velká akční scéna s jednou nebo dvěma kratičkýma pauzama. Děj je jasně daný, prostředí se změnilo podle představ dnešních, atmosféra je řídká, postavy jsou jen načrtlé. Jedna dobrá hláška za celý film, žádné filozofování ani větší logické rozjímání. To, že tu byla nějaká chemická katastrofa by člověk snadno nepoznal. Musí se ale nechat, že vizuál je docela líbivý, škoda jen, že ta hudba k tomu nebyla přesnější, aby se povedlo aspoň vytvořit nějakou atmosféru. Pro Colina to je role úplně špatná, ale snaží se seč mu síly dají a tak to není až tak hrozné, Jessicičina postava je tady úplně o ničem a ostatní vedlejší postavy ani nemluvě (viz. Bill Nighy). Jediná slušnější postava se dostala v podání Kate Beckinsale, která jako nekompromisní zabiják jede na 100% celou stopáž. Je to docela škoda, čekal jsem od toho pramálo a ono to nebylo až tak špatné. Bohužel je to pojato tak nějak laicky až amatérsky. Kdyby se někdo víc mrknul na dramaturgii a sladěnost scén, mohlo to být klidně o stupeň lepší. 65% ()

jasanka

I když na akčňáky moc nejsem, a na akční sci-fi už vůbec ne, tak tenhle film se mi překvapivě hodně líbil. Možná bych dala i o hvězdičku víc, ale stejně jako tak 85% filmů měl i tenhle problémy s roztahaným koncem. Jinak se ale člověk ani chvíli nenudil, Colin hrál výborně a celkový nápad se taky povedl. ()

El-Barto

Podle mě ještě zbytečnější než restart Spider-mana a daleko sterilnější než Verhoevenův krutej a nesmrtelnej Total Recall. ()

TaanStari

Remake je v dnešní době průser nebo sterilní nuda, tady je to "naštěstí" ten druhý případ a i když je celé obsazení lepší, je to prostě jen rutinní a uhlazené béčko, nic víc. ()

Mallyyy

Nemužu si pomoc, ale Kate je čím dál krásnější. Zahrála mrchu neskutečně až jsem ji fandil víc než kladným hrdinům. Jinak slušný remake. Dobří herci, světelné efekty přehnané, ale dalo se to vydržet. Správna volba vynechání Marsu. Sečteno podtrženo dá se na to koukat. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011