nick_sekac

Kdyby se to nejmenovalo Total Recall, tak dám i ty 4*. Co mě na tom vyloženě štvalo, je sprosté vykrádání originálu, které se ale tvůrci snaží maskovat lacinými změnami. Ukázka toho, jak točit naprosto zbytečný film. ()

Bezda22

Neni to nic novýho. Ze začátku mě to strašně bavilo, první hodina a půl byla slušná, řikal sem si, kurva teď to pude do velkolepýho finále a o pěti hvězdách můžu začít uvažovat. Místo toho se mi dostalo upadající zábavy před koncem. Tyhle filmy, kde celou akci obstarává štvanice na jedince nebo skupinu maj problém v tom, že pokud je to blbě udělaný, tak je to po čase nuda. Jinak řečeno. Na mě moc akce, moc nudný akce. Žádná chvilka oddechu, 2 hodiny do vás serou akci, akci která už po hodině a půl bejt akční přestává. Fakt sem přemejšlel o vysokym hodnocení, protože ze začátku to bylo fakt super. No za Kate a Jessicu bych dal 4 hvězdy a to jen proto, že je mám jako herečky rád a nemůžou za to, že ten film neni tak dobrej. Ale dám 3 hvězdy, sorry dámy. Je to fakt průměr. Nesmim opomenout Farella, ten nebyl marnej. Takže 55% ()

biergof odpad!

Farrell tak nehorázně přehrává, že je hoden oneman divadelní hry se zrcadlem. Nevím Jestli tomuto rémejku více škodí on nebo nedotažené scény, ač inspirovaná atmosféra (Blade Runner) je scela odfláklá, pózerská kalkulačka.! Kastrovaný Farrell, Kastrovaný Film a Arnold si s úsměvem zapaluhe Hawana, neboť král nebyl poražen! ()

Pakr

...moje nervy, moje nervy, tak ku*vit staré klasiky remakem, zas su sprostý, moje nervy, moje nervy... filmy dnes nemají soudnost, ani úctu ke svému originalu. ()

JohnZ87

Ne úplně zbytečný remake, který původnímu filmu ostudu nedělá, ale jeho kvalitám se však ani nepřiblížil. Styčných bodů s originálem či odkazů na něj je spousta (identická zápletka, občas vizuál lokací, tříprsatice, podivná žena v žlutém, která vypadá jako maska, za kterou se skrýval Arnold, ale maskování je zde nakonec vyřešeno jinak...). Najdou se ale i rozdíly, asi tím největším je úplné vypuštění Marsu (byť i na něj je malý odkaz). Cestování zeměpádem skrze zemské jádro je zajímavý koncept, který by si možná zasloužil hlubší vědecké vysvětlení, jinak to vypadá, že by správně měl být beztížný stav po celou dobu cesty a ne jen při přepínání gravitace v blízkosti jádra. Kate Beckinsale mi jako manželka hlavního hrdiny nevadila, jak ale přepla na "vraždící" mód, šla mi svou urputnou snaživostí příšerně na nervy, že jsem si až říkal, kdy už ta mrcha konečně natáhne bačkory. Colin Farrell a Jessica Biel patří ke světlejším stránkám filmu. 65% ()

prometheusXX

Ďalší zbytočný remake,herecké obsadenie špatné,skratka celé zle. starý Total Recall s 1990 s Arnoldom ho lavou zadnou sková dovačku. ()

Shitonit

Doprdele ! Netušit že byl někdy jinej Recall, tak bych to i zvládnul vstřebat, a pomyslel bych si něco jako, co to kurva je za bordel ??? Jenže Recall jsem viděl doskrát na to, abych pochopil, že takovej megamaglajs natočit znova a nezprasit to, prostě nejde. TZN: pro totálně zarytý fanoušky, pro úchyly kterejm tohle prostě chybí, nebo pro konzumenty typu shlídnu vše a seru na to vočemtoje, tak pro tydlety skupiny je dvojka Rekall asi oukej. Pro mě to je megabordel, ve kterým jsem se ztrácel, chvílema mě to mělo snahu uchopit, ale u všech všudy, prostě to je zmatek zabalenej do chaosu, vytvořený pouze za cílem - zabít mě. ()

papadoce

Nerozumiem dvom veciam. Za prvé, prečo musí Hollyúd vždy a za každú cenu vziať legendárny film a urobiť mu remake. Deje sa to bežne a popravde je jedno, či sa remake vydarí alebo nie, ale už z princípu, prečo ?? Za druhé, prečo miestny “kritici” musia automaticky remake zhejtovať, a to aj vtedy, keď sa jedná o šťavnatú, kulantnou akciou nabitú, sexi vernú kópiu. Ak by som sa mal snažiť tieto dva zapečené problémy pochopiť, musel by som zájsť do Rikólu a dať si namontovať do hlavy tučný agentský sen. V tom mojom, by som klátil hneď niekoľko vybraných špióniek ako Emilku Clarkeovú, Dianku Krúgerovú, Katušku Blanšetkovú a ešte nejaké dve veľmi sexi dámy čiernučkej pleti, lenže tým pádom by sme okrem môjho uspokojenia toho veľa nevyriešili (obzvlášť nie tie dve záhady), ale zato, by som bol na konci pokojný jak vlčiak v búde. A že čo hovorím na film, jáááj o tom má byť komentár?? Nádherne spracovaná kópia. Fakt. Veď pozrite na hviezdy. ()

wege

Poslední dobou při hodnocení filmů nejsem moc smířlivý. Tady byl dobrý jen vizuál (hlavně těch měst) a také dívčí bitka stála za to. Jinak nuda, šeď a spousta filmové hlouposti. ()

dkas

Hezky udělané, dobře se na to kouká. Jinak je to samá akce, že se v tom člověk dokáže i ztratit. Taková spíše oddechovka... ()

Asdas

Odvážneho a úchylného Verhoevena vystriedal nudný Wiseman , testosterónom nabitého "Arnieho" do blokbastroch nehodiaci sa Farrell a Sharon Stone obidve hlavné ženské postavy svojím sexxepealom bez problémov zatieni ( Biel je nevýrazná a Beckinsale po čase na nevydržanie protivná) a tak ostane len pekný vizuál a pár vydarených akčných scén ( bez gravitačná scéna je skvelá) inak sa jedná o remake ku ktorého realizácii dôjsť nemuselo. ()

Cashville

Niečo ako Ja, robot s nádychom Počiatku, ale predsa je to Total Recall. Priemerná sci-fi jednohubka, ktorá vo mne nič nezanechala a po dopozeraní ihneď vyprchá z hlavy. ()

aichwald

Další naprosto zbytečný remake, jednu hvězdu dávám za moji oblíbenou Kate Beckinsale a tu druhou za neméně oblíbenou Jessicu Biel. Originálu nesahá tento film ani po kolena. ()

Kazenka

Těžko říct, jestli se "Colin" může s "Arniem" vůbec srovnávat. Jsou to úplně jiné filmy, které spojuje název, základní motiv a pár nápadů z prvního filmu. Jsou tu ovšem prvky i z jiných sci-fi, Star Wars jsou rozhodně nepřehlédnutelné! U originálu se člověk více baví hláškami, naproti tomu remake jde z akce do akce (na mě trochu moc), samé triky, práce s kamerou super. Co mi vážně vadilo, byly dvě dlouhovlasé brunety v černém topu - v některých záběrech mi splývaly a to byla velká škoda. Určitě by se Kate a Jessica mohly vzhledem trochu odlišovat. Po zničení zeměpádu jsem čekala třeba obnovení planety, nebo něco podobného, ale konec vyšel trochu do ztracena. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011