HuGOtrOniQ

To jestli tento (dle mého) zbytečný remake vykrádá nebo nevykrádá jiné filmy neřeším. Béčkové Sci-Fi, které sice pěkně vypadá a na Farrella s Beckinsale se dá první polovinu filmu koukat, tak od druhé půlky už těžce nudí a já musel počítal každou minutu do konce, abych neusnul. Jessica Biel je nevýrazná, Bill Nighy se filmem jen mihne a samotná absence Marsu je trestuhodná! ()

bodula

Zbytečný remake, z kterého si budu pamatovat jen Kate Backinsale a změnu gravitace, což je na sci-fi celkem málo. I když, v kině to celkem příjemně uteklo (horší to bude na malé obrazovce), ani na nudu nedošlo, tak budu předstírat, že neznám původní Total Recall a dávám 3*. ()

teltri

Cely film som si hovoril: Kde si - stary dobry Total Recall? Ved film len kopiruje prvy diel a tie lepsie casti vynechava. Potesila ma akurat atmosfera azijskej metropoly v style Blade Runner. ()

Kellerman

Teoreticky se nový Total Recall dá označit za velmi slušné akčně-velkofilmové řemeslo.Akce odsýpá,prachy jsou vidět a Wiseman je natolik šikovný realizátor,že většina filmu nenudí.Ale pořád se jedná o suverénně nejzbytečnější film letošního roku a to se ani efektním pozlátkem zkrátka přikrýt nepovedlo.Colin v hlavní roli šokujícně unylý,dvě hlavní hrdinky pouze sexy křoví a celkové dojmy tak jednoznačně spíše podprůměrné.Chtělo to zkrátka více vlastní invence a méně snaživého opisování. ()

george82

Tady bych se řídil heslem: Proč měnit zaběhnuté a osvědčené. Určitě není dobré srovnávat s originálem, ale proč tam dali tolik okopírovaných prvků, když to vlastně byl úplně jiný film. Kdyby to nemělo název a postavy jako v původním filmu, tak by na to jednak nikdo nešel a hodnocení by bylo možná ještě horší. ()

Alca

Buď prší nebo se lítá. Rozhodně to není film, na který si budete dlouho pamatovat. Maximálně se vám bude zdát o tom, jak vám implantují vzpomínky tajného agenta ;-) Podívat se, zahodit... další! ()

Stranger77

První polovina opravdu povedená, jak se ale film blížil k závěru, byl čímdál míň zábavý a začínal být až otravný. Škoda, vizuáln je totiž opravdu až geniální. Slabších 7*. ()

Mistr_Moon

Moje milovaná Kate na 40 vypadá sakra dobře. A teď k filmu. Přenádherný vizuál, akční scény však dle mého zmršené střihem, kdy v podstatě nevíte co se na plátně děje, a chce to opravdu sledovat ostřížím zrakem abyste si tu pěknou choreografii aspoň trochu vychutnuli a přitom např. plynulý záběr z ptačího pohledu když skáčou po střechách je tak nádherný a pak zase půlvteřinové záběry fuj... U některých scén jsem skoro nedýchal a u některých (dialogových) jsem se zase musel smát takže půl na půl. A ten konec byla vážně podpásovka, imho to měla přežít a říct si seru na to a prostě odejít, ale ne voni ji nechaj takhle debilně vodkráglovat... Hvězdička navíc za Kate jako obvykle a už se těším na pátý Underworld a tu její paruku. Btw. řekne mi někdo kde se v tom filmu objevil Ethan Hawke? ()

konysua

Jsem rád, že není remake lepší než originál. Vlastně mu ani zdaleka nešlape na paty. A vůbec, dělat remake Arnoldova filmu? Nenechte se vysmát. Hromady logických kiksů, dialogy nikterak oslnivé a zbytečně natahované. Přesvědčovací scéna s černouškem si vyžádala svých 5 minut nudy. Máš halucinace, nemáš, jo máš, nemáš, atd. Výtah, svazovací bambitka a design některých lokací si zaslouží nějaké to uznání. Největší chybou byla scéna, kdy chtěla Kate dát pusu na rozloučenou Colinovi a co on neudělá. Zabije ji. Takové mrhaní krásné hlavy na sexy těle. 6/10 ()

Vykuk

Kdyby ti pitomci radši udělali volné pokračování nebo jiné scifi s těmito efekty, cool robíky a solidním obsazením, udělali by ..... líp. Nicméně i tak je to dobrá scifárna, Příběh je smysluplnější než u starého dobrého Arnie Recallu, jen Farrell (ač ho začínám mít rád) prostně není Arnie a filmu moc nepomůže fakt, že zápletka je známá už z dřívějška, jsou tu sice solidní inovace, příběh poupraven, ale tady tím to ztrácí. Každopádně jsem se bavil víc, než třeba u spackaného Loopera a jak remejky nemusim, tak vizuál se mi líbil, akce byla, čičinky taky, kurňa proč ne:) ()

Baldic

Bez přihlednutí na původní film, to je průměrné sci-fi. V ničem nevyniká a ani v ničem nepropadá. Cestování zrkz Zemi je trochu utopie, ale u sci-fi filmů se to dá připustit. Co ale totálně postrádá tento film je atmosféra. Jsou zde výborné akční scény, ale nic víc. Jedna akční scéna je přilepená na druhou a ta na třetí atd. Chybí širší pohled na svět. A závěrečná scéna v dešti už je trochu obehraná písnička. ()

jafuska

Remake který jsem dříve viděla s hercem Arnoldem, sice si ho už moc nepamatuji,přeci jen je to nějaká ta doba, kdy jsem film viděla a tak jsem ráda, že jsem mohla sledovat tuto podívanou, ano na akce a triky to teda nemá chybu, žánrově už to tolik nemusím, ale co už, vše mělo dobrý spád a napětí takže já jsem spokojená ()

kolik27

Když porovnám s původním filmem Total Recall co se týče zajímavosti, originality, sci-fi, tak ty dvě hvězdy jsou z nouze. ()

HEED

No tedy, abych řekl pravdu - čekal jsem o hodně více. Namísto toho je nám porcována jakási scifi podívaná, která nevypadá až zase tak úplně špatně. Ale nesmělo by se to jmenovat Total Recall. Ve filmu je opravdu hodně scén ukradených z jiných filmů. Začátek mi připadal jako vystřižený z prvního Bourna (obzvláště výběr té buňky v bance). Potom se to přehoupne v parádně udělanou honičku s autama (přesně jako v Minority Report). Roboti (droidi) jsou až nebezpečně podobní s NS-5 (droid z filmu Já robot), ostatně i pár scén. Jestli se jednalo o remake filmu Total Recall ze Schwarzeneggerem, pak nevím kde přesně to navázalo. Dokonce nebyl ani odlet na Mars. Všimnul jsem si pouze dvou stejných věcí, (1 - dívčina s lichým počtem poprsí (3 prsa), a ta druhá věc je, přístroj na změnu vzhledu obličeje). Čekal jsem, že zde budou lidi s jistou deformací těla, která byla způsobena problémem, kterým se původní snímek zabývá - opět se nic nedělo. Další věc, nevím jestli byl Farrel tou správnou volbou na hlavní roli. Scéna, kdy v původním filmu Arnie vytrhne opěrku z křesla a následně pobije zbytek lidí, kteří se ho snažili věznit, se v tomto (remake) nekoná až tak docela. Naznačuji tím, že Arnie je jakýmsi filmovým symbolem síly, Farrellovi však pár kilogramů svalové hmoty chybělo, a tak mu z křesla musel někdo pomoci. Takže jak jsem psal, tento film je o něčem, a spíše je to takové vykradení více filmů spojené v jeden, což není špatné, ale nesmí se to jmenovat Total Recall. Tím docházím k závěru mého hodnocení. Film si zaslouží obstojné tři hvězdy. Jinak musím ještě zmínit, byla tam parádně udělaná dopravní infrastruktura (výtahů). ()

MrMir

Průměrný akční film. Jelikož však srovnávám s originálem, nemohu hodnotit lépe. Ve srovnání u mě propadl po všech stránkách (hlavní hrdina, příběh, vizualizace). ()

kakyn

Znovu se ukázalo, stejně jako u Conana že filmy s Arnoldem jsou prostě nepřekonatelný. Jde-li přímo o tenhle film, ikdyž vrazíte hromadu peněz do efektů stejně to nebude vypadat tak dobře jako původní Total Recall, kterej je hlavně díky efektům jedním z mých nejoblíbenějších filmů. Zanechali tu původní dějovou linii. Jasně že je to trochu pozměněný ale ty nejzákladnější věci jsou stejný. Dokonce se tu objevila i tříprsá ženská. Na druhou stranu má film hodně nelogických a úplně blbých částí. Snažili se o pořádně nadupanej akčňák. Bohužel se nepovedlo. Jek díky mýmu oblíbenýmu Collinovi dávám třetí hvězdu navrch. ()

RobbieM@N

Co mi ve Wisemanově verzi Total Recall chybělo byl trochu aktivnější Colin Farrell, bylo hodně potenciálu pro nějaký ten "manželský" humor, výborná Kate pár takových vtipů utrousila a myslím, že to bylo dost cool. Ohledně Kate, tyhle role ji prostě sluší, když se nemusí snažit hrát nic oscarového a běhá po plátně jako terminátor, střílí a děla si srandu z toho, kde všude byly ústa Colina Farrella, to je prostě úžasné. Jinak Wiseman je vždycky zárukou výborné akce a dynamicky pohlcujícího filmu. ()

uodevr

Svéráznost a jedinečnou atmosféru (podobnou si z žádného jiného filmu upřímně nepamatuju) originálu tu nahrazuje šílená přemíra sloumou záběrů, wuzooom zvukových efektů a těch nejohranějších akčních klišé. Krom všech možných filmů to pak vykrádá i nejednu hru. A proč, když už to tak prachsprostě vykrádá, si to nebere vůbec nic z původního filmu (ale vůbec nic), mi hlava opravdu nebere. Na druhou stranu jsem se nijak zvlášť nenudil a z technického hlediska se tomu dá vyčíst jen málo. A jakoukoliv roli Cranstona beru všemi deseti, ačkoliv se mu tu dostalo trestuhodně málo prostoru a musel tu pracovat s trestuhodně tupě napsanou postavou. Slabší hattrick. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011