E´Tonno

My Ex je dosť zaujímavý hororík. Na základe recenzií som sa tešil na nadpriemerne kvalitné spracovanie ducha, avšak tu som zostal sklamaný. Oveľa lepšie by pôsobil v klasických mrtvolných/ľudských farbách (nemusí byť hneď biely od vápna, ale toto spracovanie bolo tiež už dosť prehnané). Po prvej hodine, to vyzeralo sotva na priemer, ale snové scénky v poslednej polhodine, ma s prstom v nose presvedčili, že si zaslúži viac. Takže nakoniec som celkom spokojný - 71%. ()

Silviaxx

Ok, rozmýšľala som asi 10 minút, ale nakoniec to cítim viac na 2* ako na 3*. My Ex bol pre mňa jednoznačne veľký prešľap vedľa, pri ktorom som dosť trpela a asi 5x som to stopla s tým, že už sa mi to opäť púšťať veľmi nechcelo, ale nerada nechávam film nedopozeraný. Príbeh je podľa môjho názoru najslabší článok filmu, ktorý na mňa pôsobil komickým až telenovelovským nádychom. Konanie postáv bola ďalšia katastrofa - hŕba nelogického a nepochopiteľného jednania. Dokonca ani kamera sa mi veľmi nepáčila a v niektorých momentoch sa mi zdala amatérska (väčšinou to bolo v prípade pohľadu toho ducha, tak to bol pravdepodobne zámer, neviem). Nachádzam tu však aj pár pozitív - film dokáže budovať celkom slušnú atmosféru (hoci duch je vopchatý do takmer každého možného záberu, a teda tu nie je veľa priestoru na momenty prekvapenia), masky a zvraty v deji taktiež ušli a ten záver už bol takým tragikomickým vykúpením, čo nevnímam ako negatívum. Konečné rozhodnutie teda 2*. ()

EvilPhoEniX

My ex je víceméně varovný příklad pro muže, kteří něco slíbí svému opačnému pohlaví a v případě nedodržení slibu nastávají fatální následky! Tahle duchařina má koule! Už v 10 minutě příjde lekačka tak zběsilá a nečekaná, že spadnete z postele a po dalších 80 minut jen počítáte svůj srdeční tep a držíte mobil v ruce s tím, že si zavoláte rychlou. Opravdu infarktové stavy jsem při sledování zažíval, celé je to krásně natočené, vzhled ducha parádní a aby toho nebylo málo nechybí i slušné zvraty. Doporučuji! ()

ricci.s

Menej známa, ale o to kvalitnejšia thajská bomba. Hlavným hrdinom je Ken - kurevník a mediálna celebrita, ktorý si nájde novú ženskú a svoju bývalku odkopne. Tá však zomrie a keďže sa jedná o duchárinu, tak je jasné, ako to bude pokračovať. Atmosféra bravúrna, vzhľad ducha skvelý, kamera dokonalá, ľakačky fungujú, a aj keď príbeh je úplne primitívny a neoriginálny, tvorcovia z toho vytrieskali maximum. Teším sa na voľné pokračovanie! ()

jkpj22

No......co k tomu mám říct? Kurevníkovi se pomstí jeho kurvy. Ale jinak - čekal jsem dobrou duchařinu, navnadily mě komentáře uživatelů, které sleduji.... ale upřímně? Byla to pěkná sračka. Nuda. Nuda. Nuda. Nic. Žádná atmosféra, žádné lekačky, strach, nic..... fuj! Půlka filmu uteče a nic se neděje. Tohle dostalo čtyři hvězdy od uživatele, kterého sleduju ???? FUJ! Podobných sraček mám plné zuby, jedna hvězda!!! ()