Paul Graynor (Darren Healy), bulvární fotograf, se stane obětí brutálního napadení, když se jedné noci vrací domů. Zoufale se snaží vyrovnat s děsivým zážitkem, ale zdá se, že šrámy, které má na těle a hlavně na duši, se jen tak vyléčit nedají. Pomocí přátel i podpůrné skupiny se učí, že život jde dál, ovšem ne tak, jak ho znal. Paul postupně zjišťuje, že je jen skořápkou muže, kterým předtím byl a uzavírá se sám do sebe. Nakonec je schopen se soustředit pouze na jednu věc - najít kriminálníka, který zničil jeho život. (oficiální text distributora)

George Stobbart

Tento nenápadný filmík ponúka značne silný a depresívny zážitok. Ako tu už bolo spomenuté; po tom ako mladému fotografovi zničia život dvaja mladí hajzlíci, zisťuje aké to je ocitnúť sa na tej druhej, psycho strane. To, že nič nebude ako predtým je jasné, tiež filmov s podobným námetom už bolo mnoho, ale tento je spracovaný skvele. Darren Healy v hlavnej úlohe nemal chybu a tak ako na začiatku nie je práve najsympatickejší, postupne sa s ním divák zžije a jeho finálny drsný prerod je kapitola sama o sebe. Celý film pôsobí absolútne reálne, nič sa nepreháňa ani neprikrášľuje a realita je zachytená naozaj surovo. Dokonca som to počas pozerania pauzol a išiel si naliať pohárik, aby som sa trochu ukľudnil :-) ()

ricci.s

Psychologická sonda do života zruinovaného človeka, ktorého dobili, zjazvili a vykastrovali dvaja teenageri. Trošku mi to pripomínalo thriller Niet návratu, akurát že toto bolo oveľa reálnejšie (keďže musíme vynechať akúkoľvek akčnosť a premenu hlavnej postavy na pomstychtivého superhrdinu). Celú dobu som s tým fotografom súcitil a držal mu palce, aby tých hajzlíkov našiel a vrátil im to aj s úrokmi. Neuveriteľne depresívny film, na ktorý sa ťažko pozeralo už aj preto, že by sa niečo podobné mohlo stať každému. Celé to bolo smutné a pochmúrne, bez štipky šťastia a nádeje. V živote nepôjdem do Dublinu!!! Nižšie spomenutá scéna s ovcou bola fakt sila a herecký výkon hlavného hrdinu? Pánečku, lepšieho herca ani nemohli vybrať. Na začiatku mi bol na smiech, ku koncu som však z neho mal zimomriavky, už len ten pohľad... Záver radšej nekomentujem, to proste musíte vidieť (ak na to ešte budete mať nervy). Plných 5, nie je o čom. ()

Dzeyna

Chtěla jsem se jednou jet podívat do Irska, ale už se i ani nechce. :D Tohle je totální kravina o psychopatovi. Dobře, když chlápka přepadnou na ulici, zmátěj ho a "údajně" vykastrují, tak to neznamená, že se z něj stane kretén. Nejdřív mi ho bylo líto, protože to špatně nesl. Vypadal jako buzna, tak si oholil hlavu - potom vypadal drsně a dokonce i hezky. Soucit udělal svoje, zabouchla se do něj sestřička jeho otce. Začal chodil do posilky, kde si splašil steroidy, které mu vyvolávaly agresi a sílu. Zabil jak úchyl ovci a nakonec napadl bezdůvodně lidi na ulici. Oooo, opravdu z toho nejsem hotová. Spíše se mi dělá špatně a hlavní aktér, kterého jsem ze začátku litovala, se mi hrozně hnusí. Tohle se mi u zabijáckých a krvavých filmů stalo poprvé. ()

emma53

Možný spoiler :Brendan si po své předcházející hororové a celkem úspěšné krátkometráži střihnul poměrně náročné a aktuální téma. Paulovi jsem věřila jeho vnitřní sebedestrukci asi tak do poloviny a pak to v mých očích ztrácelo dech. Bylo až podivuhodné, že by se ho vůbec nikdo neujal (jeho sezení u psychiatričky neberu vůbec vážně), nezaregistroval jeho podstatnou změnu v chování a Paulova zastávka na policejní stanici s jeho zvláštním oznámením mi to jen potvrdila. A co brýle? Ty najednou nepotřeboval a nebo si koupil kontaktní čočky? Konec, který měl být jakýmsi vyvrcholením jeho chorého mozku, mě nejenže nepřekvapil, ale naopak zklamal na celé čáře. To snad ne, Brendane ? Asi jsi tam chtěl vložit nějaký hororový prvek, ale to už bylo opravdu moc přes čáru. 60ˇ% ()

genetique

Za daných podmienok (miestami až amatérsky vyzerajúci televízny snímok, slabší herci, rozpočet) sa tento film podarilo natočiť veľmi presvedčivo, ucelene a uveriteľne. Veľmi pomalý film, zameraný na stav duše a psychickej povahy človeka a jej rozleptanie po psychopatickom útoku. Škoda, že moju pozornosť film upútal až zhruba po polhodine, odvtedy som však z neho nemohol spustiť oči a každá minúta bola nabitá skvelou atmosférou a napätím až do znepokojujúceho záveru. 75%. ()