Pulper

Hodnotím první sérii. Další už se vezou a jsou slabší. Tohle je prostě klasika klasik, která nás pravidelně doma bavila. dva blbci, kteří se do všeho pouštějí po hlavě, nic jim pořádně nejde a nakonec si nějak poradí, to prostě chcete vidět. Prvotřídní animace a super hudba k tomu :-) ()

Adámo

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálů, tihle dva jsou fakt skvělí! A to precizní provedení? Super! | 12/2009 ()

MDesign

Dokonalý príklad toho, že komédia sa dá natočiť aj bez jediného slova. Pre 5*, ale trebalo skončiť v tom najlepšiom a nesnažiť sa zbytočne ešte niečo vyťažiť zo slávy Pata a Mata. ()

WolfIssen

Celkově musím dát celému seriálu (tuším 78 epizod) nejvyšší hodnocení, i přesto, že nejsou všechny díly stejně dobré. Osobně mám nejradši Budku a Kolečka. Celý seriál nepostrádá humor, nápady, propracování, skvělé zvukové efekty atd. Prostě KULT. ()

yaqwsx

Na tomto večerníčku jsem vyrůstal. Sympatická animace, ve většině případů povedený scénář - pádům ze židle se nevyhnete. ()

rob_troy

Mistři v oboru, kteří se do toho umějí opravdu opřít aneb Jak se opravdu zasmát při snaze jiných lidí (panáčků). ()

N3O

Kam se hrabe Přemek Podlaha s Receptářem. Ty jejich scénky jsou jak reklama na Bauhaus :D nešetřete nápady, setřete náklady. ()

Wooke

Nesmrteľná legenda. Už nespočetné roky sú Pat a Mat synonymom neschopnosti. A pritom každá práca, do ktorej sa dali, vyzerala tak sľubne. Miloval som časti,keď robili víno či opekali v byte, pretože tie boli pre nich viac menej úspešné. Nie je čo ďalej dodať, táto rozprávka tu bude navždy a každé malé dieťa, ktoré ju nevidelo, stratilo kúsok svojho života. A netreba ani slová. ()

TarzanLesni

Kutilové, co se toho nebojí. Když na ně koukáte, tak už přesně víte co vyvedou. Vždycky mají na všechno řešení a vymyslí nějaký zlepšovák, aby si ulehčili práci. ()