Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

baterka101

Hodně netradiční a nekonvenční seriál. Hned úvodní znělka zaujme a první díl skvěle uvede do tohoto šílenství. Parta teenagerů se schopnostmi. Jedno britské město. A spousta témat, ve kterých se autoři skutečně vyžívají. 1. série skvělá, 2. se držela, ve 3. mi přišlo, že už mele z posledního. Tak jsem zvědavý, jestli se nové sérii podaří překvapit.. ()

Lucius55

To, co skvěle fungovalo v první a (z větší míry i) druhé sérii, ve třetí nefunguje, ba přímo obtěžuje. Čtvrtá série je už jen nastavovanou kaší a občasný záblesk geniality tvůrců už to nezachrání:-( ()

MrNathe999

fuckin' brilliant; je to pro mě už docela srdcovka, první dvě série táhl Nathan, třetí měla jedinečný díly (Nazis) a Rudyho, kterej mi zpočátku docela vadil, jsem si dost oblíbil a ve čtvrtý sérii je úplně výbornej. ()

Bazinga2563

1 - 2 serie - miluju, miluju, miluju, miluju! Parta pecková, prostě super :). 3 serie - jo, dobrý, ale Rudy Nathana prostě nenahradí. Na 4. serii nekoukám, seriál pro mě ztratil smysl. Proto jen 4 hvězdy. ()

pekas

Viděl jsem začátek u vůbec mě to nebavilo. Nyní běží na Coolu 4.série a já se na jeden díl zase podíval. a ejhle, to je úplně jiný kafe! Každé pondělí teď čekám na další příval sprostých slov, které mě v tomhle podání náramně baví. Tedy zřejmě jako jediný vlastně začínám teprve od 4.série a proto mi připadá super. Až si doplním znalosti předchozích dílů, určitě dopíšu i zdejší hodnocení. 80% A protože právě končím třetí sérii, snad už můžu dokončit. Senzace! Na to se musí dívat od začátku, protože vývoj na sebe krásně navazuje. Nathan je teda dělo! Špica scénář a herecky taky perfektní. Jo a díky Simonovi jsem přišel na Echo & The Bunnymen. 100% Tak mám všech 5 sérií a musím potvrdit své hodnocení. První tři série byly trošku jiné, než další dvě, ale já si užívám všechny. Plnej kotel a na špici mých top seriálů je teď fakt husto, nevím koho upřednostnit. 100% ()

Pavlunka

První a druhá serie byla super :) Třetí serie ušla, Nathan mi nějak zvláště nechyběl, ale ty změny schopností jsou trapné. 4 serie je sračka bez Alishy, Simona a hlavně Kelly úplně o hovně. Jinak super hlášky - hlavně ta s mrdchrchlem :D ()

radys.v

1.serie (100%), 2.serie (90%), 3.serie (85%), 4.serie (90%), 5.serie (100%). Nové díly mi budou chybět. Super serial. ()

Echoes

**** první série je excelentní, suprová a mega koukatelná. Pak to jde jen z kopce a na pátou už se fakt nedá dívat... Boha, jak se dobrý nápad dá zku*vit... ()

Benzinka

Sem tam slabší díl, děj jednotlivých epizod postavený snad na všechny hlavy na světě, ale já to prostě miloval. Nahláškovaný a skvěle zahraný seriálek. Škoda, že už není dalších dílů. PS: Rudy by si zasloužil 6* . S ním to dostalo neskutečné otáčky. ()

rezistence

Na začátku skeptik, na konci chci víc, chci víc. Smrdí to Anglií, to já rád. Pár scénaristických zvěrstev. (čti to, nečti to) Navíc, to bylo keců, vyškrtnutí Nathana, příjemka Rudyho, keců i z mé strany. Ale pak, Rudy tomu dal o třídu lepší ráz a o Karle Crome se mi možná i chvíli zdálo. Nathan x Rudy. Napadá mě snad, král je mrtev, ať žije král! 95% ()

Ivoman

Sorry, ale 5 hvězdiček tomu dá jen hulič gandže. První dvě série by si zasloužily skvělé 4 hvězdičky, ale jak postupně v každé další sérii opouštějí herci seriál, jde i kvalita do kytek a s těmi 3 hvězdičkami jsem i tak dost na štíru. Nezaujatým a prvničkám a prvničkům, pokud chcete seriál opravdu skvěle prožít, nedívejte se na víc než dvě série. ()

Daertelon

„Bo sem kurde raketovy inženyr!“ Zajímavý nápad a relativně dobří herci bohužel nedovedli zabránit propadáku. Seriál má spoustu nevyřešených, evidentně ani neřešených, chyb a nesmyslů; příběhy jsou naprosto tuctové, svým charakterem připomínají ty, s jakými se můžeme setkat v těch nejpotrhlejších dětských „sci-fi“ komediích; a nakonec – děj některých dílů je na úrovni retardovaného maňáska s přiskřípnutými koulemi ve dveřích nákladního tyráku. Filmaři nešetřili sexem, což je taky velké mínus. Sex je všude – sexem se seznamují, sexem se získávají, sexem se usmiřují, sex mají s duchy, se zombíky i osmdesátiletými stařenkami. Vtipy jsou vhodné možná pro třináctileté honibrky, které Nathan v prvních dvou sériích (a Rudy v dalších) masíruje svou rádoby humornou stimulací, která je možná někdy vtipná, vesměs ale divákovi neskutečně podsouvá totální sr*čku na stříbrném podnose. Nic se nevyrovná prachsprostému vykradačskému klišé, jež můžeme vidět na každém rohu tohoto seriálového průjmu, a jež neskutečně sráží možná dobře adaptovatelný námět. A tak se z relativně obstojného nápadu vytěžily jen h*vna, kterými se denně krmí mladí netalentovaní přizdisr*či s poruchou myšlení, bez špetky smyslu pro inteligentní humor a s absencí sebeúcty. Přesto má seriál svá plus! Byť se nezdá, některé postavy plní svou úlohu v seriálu moc dobře a jsou propracované až na jejich souložemi roztříštěnou kost. Žijí si své životy svým způsobem a mají charakterové vlastnosti, které se nemění a nepodléhají filmařskému odbývání. Vyzdvihnu (asi tušíte) Kelly, která je ve své mrazivě žhavé upřímnosti se svým přízvukem a výrazem ve tváři jedna z nejlepších postav seriálového světa. Řadím ji na svůj seznam a říkám: „To je taka cypovina, že tam neměla vice prostoru a vykopli ji po třeti serii, kurde!“. Pak je tu další plus, které přihrává kladné mističce vah, jež klesá níž a níž – je to droga. Ač se mi seriál prudce nelíbí, musel jsem ho dokoukat, protože je to pohlcující. Jsem zvědavý na každý další díl a to je sakra velké plus. Ozvučení taky tak špatné nebylo, místy mi velmi připomínalo Saw, což je příjemně nepříjemné a dopomáhá to k výsledným dvěma ** a 40%. „Zduř.“ ()

Meeryan

Kelly: „Prečo sedíš na vozíčku?“ Nathan: „Kvůli tý bouřce. Ta divná bolest se mi z prdele rozšířila do těla a teď nedokážu hejbat nohama.“ Přiznám se... jak skončil v seriálu Nathan tak jsem s tím seriálem též skončila... Měla jsem v oblibě i Kelly a tu její řeč a Simona/Barryho. Seriál byl svým zpracováním dosti originální a bavil... Trošku mi to tou sprostou mluvou a chováním připomělo moje divoká léta, tu šílenou dobu... Můj názor: dnešní mládež (2016) není tak agresivní jako když jsem byla sama v jejich věku, že by zobali nějaké léky na uklidnění? Nebo že jsou klidnější díky smartphonům, facebooku a počítačových hrách? Viděno před pár lety a hodnoceno z nostalgie... 80% ()

Ashukamun

Misfits jsem viděla až letos, takže jej nejde úplně objektivně srovnat s dnešními seriály....když už jsem si konečně zvykla na Nathana, odešel a přišel jiný blbeček, který se jej velmi chabě snaží napodobit. To jako nevymysleli nic lepšího jako náhradu? Když to srovnám se seriály, které fičely v té době, tak dávám 3,5* za Simona a Kelly. ()

Plastík

To mě bavilo. Ty tři serie byli hustý. Dvě posledni vyždímaný. Ale celkově mi byli všichni sympatický, super anglická angličtina a neskutečně perfektní scénář. Rachot. ()

janahorova

První dvě série byly celkem vtipné a byla to docela fajn oddechovka, třetí série ušla ale po odchodu Nathana už to nebylo ono, na začátku 4. série, kde už není ani Kelly jsme přestali koukat a odebrala jsem jednu hvězdu za celek, seriál začal být ještě větší kravina než dosud a začal nudit. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V