Diskuze

TheDarKnig

no, uvidíme jak to bude vypadat, já se na to fakt těším....no co se týká těch komiksových seriálů, tak se chystá ještě Umbrella Academy, Zámek a klíč, Y Last man, The Boys (Banda), slyšel jsem o East of West, Lazarus, že by snad také měly být, bude Quantum and woody (Valiant, který bude točit dvojice Russovů), měl by být ještě Kill or be killed, ...možná jsem na něco ještě zapomněl, těch seriálů je fakt hodně co se chystá dle komiksů...a do toho ještě ted nedávno vyšlý Deadly Class

Ratemus

Tak to je paráda, že bude seriál, zrovna minule jsem si říkal, že je velká škoda, že nevzniká více animovaných adaptací komiksů jako v Japonsku anime podle mangy. Na západě něco takového dost chybí a když už se některých komiksů jen sotva dočkáme v filmové nebo hrané seriálové podobě, tak animovaný seriál (nebo série filmů) by byla výborná alternativa. Jen kdyby ještě všichni nepoužívali tu klasickou nudnou až nehezkou DC animaci, ale snažili se být (pokud by to aspoň trochu šlo) věrni komiksové kresbě.

TheDarKnig

no Invincible je od Kirkmana, autora Walking dead a podle toho to taky vypadá, je to fakt úžasná serie má v sobě vše + něco navíc, klasické superhero věci, výborně napsané postavy s vývojem (ne jako Batman nebo Robini) kteří nikdy nezestárnou nebo nevyspějí, je v tom romantika, akce, humor, nadmíra brutality a celkem drsné gore, dej si do googlu Invincible gore a uvidíš pěkné obrázky které jsou normálně v tomto komiksu, něco takového bys v Marvelu a DC v kánonu těžko hledal..mimochodem bude seriál s R ratingem s hodně dobrým dabingem https://www.edna.cz/invincible/novinky/serial-invincible-predstavuje-svuj-ansambl/ co se týká Valiantu tak to je dle mého názoru nejlepší superhero univerzum, skutečně výborné, a opět jsou tam hodně brutální gore věci které bys u Marvel a DC těžko hledal a zde je to v základím kánonu...Valiant má ovšem plno serií, které se dají více méně číst samostatně, tedy jak které, ale většinou jsou celkem provázané, asi nejlepší na doporučení je X-O Manowar, který se prolíná se serií Unity a Armor hunters, potom Harbingers, Bloodshot není špatnej, určitě Shadowman, výborná serie je Divinity, Archer and Armstrong, Rai je skvělej....

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Film jsem viděl v kinech teprve včera. A musím říct, že bych velice litoval, kdybych na něho nešel.

Pro mě to byl jeden z nejlepších filmů loňského roku...

Cely film jsem si úplně říkal.. Ty vole.. Kde je to staré a hnusně temné, a hlavně šedé DC?

Tenhle film se absolutně s tím předchozím odpadem od DC nedá srovnávat. Ale absolutně ne..

V kině jsem si vychutnával každou, ale snad opravdu každičkou scénu..

Ta hudba. Ty vole, ta hudba. Ten nádherný vizuál, a ta nádherná a nápaditá kamera.. Ty akční scény.. Ty vole..

Uplně jsem si říkal, kde vlastně je jaká-koli, ale opravdu jakákoliv Marvelovka tak vynikající v kameře a akci..

Jako wtf?? Kéž by.. Kéž by takových filmů bylo na světě více (a teď nemluvím o DC, ale globálně)

A navíc, krásky jako Nicole Kidman, či Amber Heard.. To byl normálně orgasmus..

Prostě paráda. Za mně pravděpodobně 10/10 - (jediné, co mě trochu zklamalo byla ta finální Mega-bitka pod mořem, která zprvu vypadala, jako Lord of The Rings pod mořem.. Pak to ale šlo s kvalitou trochu dolů.. Škoda.)

Ale stejně.. Největšími plusy filmu byla hudba, vizuál, kamera, a ty 2 herecké kočky, které se snad nikdy neodmítají...

Ratemus

Jo díky za tipy, Rising Stars jsem už chtěl číst, ale stále se k tomu nevím dostat. O těch dvou dalších jsem nevěděl, snad se k nim dostanu.

TheDarKnig , TheDarKnig

Jo počkej, to znám, tedy slyšel jsem o tom a trochu se stydím že neznám věc od Straczynskeho, hanba mi... mimochodem Straczynsky napsal výborného Silver Surfera a asi nejlepší věc od je Krajina půlnočních stínů a Rising stars

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Ratemus

To je od Straczynského, co kdyby Supermana vychovávala vláda, která by mu celou dobu lhala.. rozjíždí se to pomaleji, ale jak se tam začnou objevovat další zajímavé postavy, začne to nabírat na zábavnosti a taky to začne být dost brutální. Ovšem ještě jsem to celé nepřečetl, má to docela hodně sérií (v rámci toho světa).

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Já bych byl rád, kdyby v češtině vyšly komiksy jako Supreme Power a Irredeemable. Jiné, podvratné výborné pokusy o zcela jiný typ Supermana :)

Ratemus (hodnocení, recenze)

Crew právě potvrdili od Alexe Rosse Superman Mír na Zemi v obřím formátu... konečně tu vyjde Superman i kdyz ne Rebirth... super

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

takže opravdu a hluboce se omlouvám, že sem pro něho použil přirovnání zlo. Na co sem jenom myslel.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Když už se tu mluví o Marvelu, tak si možná vzpomínáte na soudruha Nathaniela, ano, toho který zasral diskuzi u Stana Leeho. Prý jste mu strašně křivdili (fór).

Yoshitsune

Pozor, sedmi filmům mcu dal pět hvězd, šesti filmům tři a čtyři hvězdy...takže on si vlastně sere do huby, proto mu říkám hrdymarvelak

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

CarnTheNunya

neříkám, že je to falešné, jen že zavíráš oči před tím, co se ti nelíbí, svět bys měl vnímat takový jaké je, né černý, né bílý, ale barevný.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

dobře, dobře, zlo je silný výraz, pro někoho, kdo šíří bludy, pomluvy, hodnotí filmy od konkurence záměrně špatně, a ty od DC výhradně kladně, nemluvě o tom, že kouká na filmy třikrát zrychleně a taky vyvolává hádky, ano použil sem silné slovo, a za to se omlouvám.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů