Diskuze

higuain

Ale divím se, že zrovna tobě to vadí za celou dobu nenapíšeš jen připomínku na můj koment. Já si vždycky vzpomenu, že chci něco napsat jinak a bohužel se to tady nedá upravovat, ale musí se to rovnou mazat. Takže sorry. Dám si příště pozor, aby tě to nějak netrápilo :).

vito_corle

Matt Reeves nechce mít Batmana spojeného s ostatními a ani  nechce Bena Afflecka .Henry Cavil nebude již hrát Supermana, má teď zaklínače, nic v plánu oznámeno není. A ikdyby JL 2 vznikla tak kdy 2025? To už zas můžou být pro někoho stávající herci staří. WW1989 bude taky z minulosti. Je více než pravděpodobné, že Warneři chtějí točit pouze filmy s důrazem na kvalitu, nikoliv na propojení s ostatními filmy. Už i oficiální název je World of DC nikoliv DCEU.

na příspěvěk reagoval Ratemus, higuain

vito_corle (hodnocení, recenze)

Jinak škoda že Liga s emoc nepovedla protože Wonder Woman má celkem dobré hodnocení a 2 bude podle mě taky dost dobrá i když se tedka posunula a Aquamen bude podle mě taky pecka , ale co pak s ligou Affleck už dále Batmanem nebude s Cavillem nevím a upřímně Cyborg a Flash tam mám trochu pochyby , že ty dva filmy pokud teda vůbec někdy vzniknou nebudou vůbec dobré no možná Flash jo ale Cyborg nevím

na příspěvěk reagoval Lares4, Lares4, Lares4, Lares4, Lares4

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

A potěšilo mě, že mi Wilson potvrdil při tom rozhovoru, že bude mít Ocean Master dobrej motiv :) Že by další supr DC záporák po Zodovi?

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Lares4 , Ratemus

Já jsem s nim jen slyšel rozhovor, že tímhle filmem nakopl mnoho možností, jak udělat a rozvinout příběhy více postav. Navíc i na té světové premiéře se zmínil, že to bylo namáhavé natáčení. Ale samo že bych byl rád kdyby se pustil do dalšího komiksového filmu, kor jestli je takovej nerd jak tvrdí.

vito_corle (hodnocení, recenze)

Já doufám že aspoň Aquaman bude mít v kinech úspěch aby se natočilo i pokračování po Batmanovi mám postavu a komiksi o Aquamanovi hodně rád

na příspěvěk reagoval Lares4

Ratemus (hodnocení, recenze)

Lares4

Mně tam taky v lize nevadil jelikož nic nepředvedl a že neměl prostor? To opravdu není přilehčujici obhajující okolnost za to může scénář a režie pro mě byl jeho přínos nulový...no neboj po tomto filmu to bude usměvavý vtipny bruneťák...

Ratemus

Tak ono o hovně. On by třeba předvedl ale nikdo mu k tomu nedal prostor. Mě se právě líbil Momoa jako Aquaman už od začátku. Prostě mi na tu roli sedne. Je to lepší než kdyby to hrál ulízlej ,vtipnej  a usměvavej blonďák. Co se týče Ligy tak ta měla spoustu mínusů, ale zrovna Momoa mi nevadil.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Měl jsem to úplně stejně, Aquaman je v lize totálně o hovně, nic nepředvedl a jen řekl dvě hlášky z toho z jedné si tu zdejší trotl udělal svůj slang...na sólo mě rozhodně nenavnadil to až WAN s trailery...opravdu se těším, teď si dávám Aquaman New 52 ať si to vše připomenu...ty ohlasy vypadají skvěle, mám Fakt radost

na příspěvěk reagoval Lares4

dragon94

Gotham city sirens? Nevím že by to bylo teď aktuální. Teď má být Aquaman, Shazam, Birds of prey, WW 2, Batman a pak se uvidí,možná Flashpoint.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Když loni vyšla Liga tak jsem tvrdil, že mě Aquaman vůbec nezajímá a že na něj pravděpodobně ani nepůjdu do kina. Po prvním traileru jsem změnil názor a film mě začal poměrně zajímat. Kdo by si jen pomyslel, že se film stane společně s M:I - Fallout nejočekávanějším filmem druhé poloviny roku. Kéž bych měl stejně dobrý pocit i ze zbytku universa. Bohužel stále mám pocit, že WW 2, už tak dobře a svěže vypadat nebude. Ještě ten Shazam vypadá poměrně dobře.. Pak už to bude poměrně bída. Uvidíme jak to nakonec vůbec dopadne s Batmanam a Gotham city sirens jako jo, ale není to film co by nějak pomohl vybudovat universum. Bohužel DCEU je ve sračkách, ale věřím, že Aquamana jsi naplno užiju.

na příspěvěk reagoval Lares4, Ratemus

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů