JohnCoffe

Ano musím přiznat že filmy o super hrdinech nemusím. Ale tohle nemá hlavu ani patu. Takovou sračku abys pohledal. Splácanina na entou. ()

Dejf4

Velké překvapení. Bavil jsem se od začátku do konce. Přišel jsem do sálu, vypnul jsem, a sledoval. Ano je to strašně kýčovité a otřepané, ale to je přesně to co od velkého blockbusteru očekáváte. Žádné ambice sbírat nějaké ceny, nebo hrát si na něco víc. Prostě zábava a to převeliká. 7/10 (Kino) ()

Facerr

Výborný. Tak má vypadat zase "trochu jinej" komiksák. Pět hvězd nebylo jenom protože mě štve Jason, kterým si holky zdobí facebooky:) ()

AnthropOcean

To, že Aquaman je najzárobkovejší film DCEU a hodnotený ako jeden z najlepších, je len smutný odraz doby, ktorú žijeme, kedy filmy ako Black Panther sú nominované na oscarov a fanúšikovia sa cítia nedocenení, keď ich film získa iba jednu, už aj tak priam vynútenú sošku. Zároveň je to odraz faktu, že DC sa za každú cenu snaží napodobniť úspech Marvelu, ale od Nolanovskej trilógie nie je schopné zdvihnúť latku a bojí sa ďalšej výraznej kreatívnej slobody. Aquaman je hrozný čo si budeme klamať, postavy sú idiotské, origin príbeh odfláknutý, CGI omladzovanie úplne odporné, väčšina "kulís" umelá, ale zároveň je to dosť epické a plné kvalitných súbojov, aby sa na to dalo tie 2 hodiny (a už nikdy viac) pozerať. A samozrejme, kostým Amber Heard 5/5, ten pravdepodobne dopomohol k trom hviezdam. ()

Aywes

James Wan je fakt kolík. Dokázal totiž vytvořit nadprůměrně zábavný film, podle komiksové předlohy od DC. To se nepovede jen tak. Jenže člověku, co nerozlišuje mezi komiksy, ani nepozná rozdíl od klasické Marvelovky. Jde totiž o vybroušenou popcornovku, která překvapí slušnou choreografii a kamerou. Tutovka je sympatický Momoa. Plný počet nedávám, protože bych rád, kdyby si hrdinové z DC stáje našli vlastní styl, který je silnou zbraní jejich komiksů. Fandové by se nezlobili za dospělejší příběh. Pokud ale tohle má být ta vlaštovka, která prolomí smůlu DC adaptací, tak jsem s tím naprosto v pohodě. Příště ale trochu temnější, jo? ()

JenYu

Aquaman. Vodnář. Vodník. Pán moří a oceánů. Poseidon. Tak slibný potenciál a pro mě zklamání. Tak alespoň Jason Momoa v slušivém tetovaném kostýmu. ()

Swingie

Jedna hviezda za scénu v bare pri ostrých týpkoch ("Chceme se s tebou vyfotit!"). Druhá hviezda za nasranie Atlantídy voči znečisťovaniu oceánov. To by sa fakt patrilo spraviť. ()

Veto_01

Nikdy bych neřekl, že se dá udělat výborný film o té nejtrapnější postavě z DC, ale povedlo se to. Klobouk dolů. ()

srolyma

Pohádka o tom, kdo ovládne královský trůn v podvodní říši. Hodně barevné, komiksové, vizuálně nápadité, ale mě to nijak zvlášť nezaujalo. ()

Nikolas__

Solidní výprava, bílé brnění těch kdovíco vojáku jako z hračkárny / efekty někdy naprosto famózní - někdy si říkáte jestli takhle strašné efekty mysleli vážně. 6,5/10 a ani o kus víc! BTW: charakter Aquamana byl děsběs :) ()

Daniel2003

Strašně sexy, krásný na pohled, ale zatraceně jednoduchý a místy až hloupý. Hudba nevýrazná, herci fajn, efekty místy silně na hraně. Ale dobře se na to kouká ()

blazma

Každý očekával, že příběh o světě Atlantídy bude CGI všude kde se podíváme, jenže ono to vypadá sakra dobře. Fakt si s tím James Wan vyhrál a po horrorech musím uznat že i toto se mu povedlo. Kdo by čekal že zrovna Aquaman, který se zdál jako drsňák bez vtipu, bude zároveň nejzábavnější film co DC zatím přinesl. Momoa je mega sympaťak, Amber Heard je taky skvělá. Patrick Wilson obstojný záporák. Všechno mi tady mega funguje, jen to šlo až moc rychle, uteklo to doslova jak voda a potřebuju pokračování. ()

Ereniss

Já přestávám být asi cílovka na tyhle digi pohádky. Za srdce mě to nechytilo, a přiznávám se, že superhrdinské filmy mě už dávno nebaví tak, jako kdysi, když jich nevycházelo každý rok tucet. Na Momoa se ale dobře kouká, to jo :) ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Gunn začíná čistku DC filmů