Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

raru

Prvá časť(znásilnenie,ponižovanie,boj o život Sarah),v podstate nič zaujímavé,ale druhá časť(pomsta),to je iná káva.Vyzdvihuje podpriemernú prvú časť na celkom slušný nad priemer,pri ktorom som vrnel blahom. ()

Kacaa26

Ze začátku mě to úplně neupoutalo, přišlo mi to celkem otřepané hororové / thrillerové téma. Holka sama na chatě v lese, banda retardů v kostkovanejch košilích, co se chtěj pobavit a šerif, do kterého je vkládána naděje na pomoc, ale který se nakonec k "romantickým hrátkám" rád přidá? Ovšem to, co se začlo dít po asi půl hodině mě ale natolik sebralo, že jsem se nachytala jak sedím vzpřímená na gauči, leju na sebe pomalu čaj a zapomínám mrkat. Musím říct, že jsem na to myslela pak ještě dva dny a bylo mi zle, jako ještě z žádnýho filmu. Tenhle v mé jinak naivní dušičce, že se všechny hrůzy světa dějou jenom v necivilizovanejch zemích, zanechal obrovskou hnusnou šlápotu. Karma sice zafunguje na všechny, ale nic se nevyrovná tomu psycho zážitku, co jsem si z toho odnesla. A jsem si jistá, že tenhle film už nikdy vidět dobrovolně nechci!!! Skládám obdiv režisérovi, hercům a hlavně herečce za to, co vytvořili. Pro mě neskutečný. Teď už se budu bát jít na chatě i na houby. ()

Vsacan

verbal velmi vtipně popsal celý film. Drsný, hnusný, silný kafe co není pro žádné padavky. Nedoporučuji se na to dívat v dvou a více lidech,... ()

Domitri

vážně ? třičtvrtě filmu koukat jak jí znásilňujou a čtvrtku jak se jím pak pomstí ? dnešní horory, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, jdou vážně do sraček... 25% ()

Martinko991

Nič extra herečka pekná, pár scén ušlo, ale nejaké napätie alebo scény pri ktorých by sa dalo zlaknúť by sa dali hľadať len ťažko. ()

90125

O tom ako sa z pokakanej krehotinky stal Rambo. Dve tretiny filmu funguju celkom dobre. Jednoduchy, hoci aj uplne predvidatelny pribeh, so solidnymi hercami je slusne filmarsky spracovany a dokazal drzat moju pozornost. Zaverecna cast ovsem spadne do celkom inej kategorie. Nic proti pomste typu oko za oko, zub za zub, ale pre mna by stacilo vsetky tie brutalne sadisticke surovosti len naznacit a zvysok by dokoncila fantazia. Ok, dievca prezila peklo a ked sa z toho dostala, bola pekne nasrata. Ale aby ju to az tak zmenilo a zrazu sa z nej stala vrazedna bestia, schopna tych najstrasnejsich, normalne tazko predstavitelnych cinov ? Nezda sa mi, ze by sa mohol civilizovany clovek az tak zmenit a takymto premyslenym, doslova sadistickym sposobom vrazdit. Viem si tento film predstavit bez tych brutalít a s lepsim, dopovedanym koncom. Takto to akurat stacilo na dve hviezdy, s tym, ze dvojku vidiet netuzim. Isto bude este surovejsia ako bolo toto. 57 %. ()

leonskennedy

Solidní krutˇárna a to nemyslím hromadné znásiln´ování hlavni hrdinky,ale to co ona provede jim ne že by si to nezasloužili! Originál je o malinko lepší,ale pomsta je zde o dost tvrdší a navic tam uvidite i nahou ženskou i když moc tam toho vidět bohužel není. ()

Wez

Uživatel Hansel97 ve své zajímavosti píše,že vyklování očí vránami není smrtelným úrazem-tak to se asi díval na jinej film než já,když si nevšiml,že se před tím ten borec chytl do želez,který mu prakticky amputovali nohu-ať si zkusí uříznout nohu a uvidíme,jak dlouho bude dýchat...😊 Jinak film byl vcelku dobrej,hlavně ta pomsta byla fakt dobře udělaná,budu muset brzy zkouknout i ten originál,který neznám... ()

Xmarc

Rčení oko za oko, zub za zub se tady mění na oko i zub za život. První půle hon na myš, druhá pomsta myši. A to tak, že dost syrově, místy až nechutně. Škoda, že potenciál nebyl dostatečně využit a děj lépe propracován a byl zaprodán víceméně čistě vizuální surové onanii. ()

vinducha

Nezatížen opět původním filmem z roku 1978 musím dát za 5 . Takto si představuji vzorový snímek žánru rape & revenge . ()

zeleznak

Skoda, ze to nema oporu v realite. Tezko verit tomu, ze takovato ňuninka zvladne zrealizovat tak narocne pasti, notabene kde se vubec mohla dostat k potrebnemu materialu. To bohuzel ubira na celkovem dojmu. ()

Feacher

Určitě mi to přišlo lepší než původní verze, což je sice pochopitelné vzhledem k době natočení obou filmů, ale určitě to není pravidlem (viz Hřbitov zvířátek, kde byly obě verze velice podobně dobré). Zde je v kvalitě druhého dílu z mého pohledu velmi markantní rozdíl - ať už ve scénáři a provedení, v hereckých výkonech nebo kameře a střizích. Není to žádná hitparáda v ani jednom případě, ale na posun z 2* na 4* u mě remake dosahuje! ()

felixRR

Souhlasím s názorem, že remake má smysl ve chvíli, má-li originál nějaký zásadní nedostatek. V případě filmu z roku 1972 to byly hlavně herecké výkony a celkový amatérský dojem, kterému se nicméně nedá upřít osobitá atmosféra. Nová verze na té staré staví, a dokázala ji výborně modernizovat. Snímek působí ve všech ohledech výrazně realističtějším dojmem, a finální pomsta je nejenom mnohem brutálnější, ale i daleko víc propracovaná než máchání sekerou v původní verzi. Takhle se dělá remake… ()

wairau

Divák chystající se shlédnout tento film ví, do čeho jde, tudíž z tohoto hlediska mi přišel začátek zbytečně natahovaný a neuškodilo by jít rychleji k věci. Hudba, hlavně ve zmiňovaném začátku, je tragická. Celkově by filmu možná pomohlo ubrat 15 minut. Ale závěrečné zůčtování je něco, co mě dostalo. Viděl jsem spousty vyvražďovacích filmů, masakrů (nejenom v Texasu), půlnočních vlaků a skoro všechny díly Saw. Jenže člověk tak nějak ví, že to je pitomost pro pobavení a postrašení diváka. Jenže tady to bylo takové syrové, drsné, realné. Prostě jsem s tou holkou soucítil, když ji ponižovali a znásilňovali a na konci jí fandil. Ale co ona jim provedla, to jsem nečekal. Naprosto brutální scény, a že nemám nijak slabý žaludek, tak ta scéna s očima a krkavcema mě ty moje oči donutila na chvíli od obrazovky odvrátit. Brutus, humus. Ale oni si to zasloužili :-) ()