Skoročtyřicátník Bruno Hamel žije poklidný šťastný život v městečku Drummondville s manželkou Sylvií a osmiletou dcerou Jasmine. Bruno je chirurg a život mu probíhá každý den podobně. Jeho rodina není ničím výrazná a moc se neliší od ostatních. Hamelovi si žijí svůj spokojeně jednotvárný život, dokud jednoho podzimního odpoledne není Jamsine znásilněna a zavražděna. Od té chvíle se Brunovi celý svět zhroutí. Aby ne, když přišel o vše, pro co doteď žil. Jeho jediná dcera, kterou tak miloval, je mrtvá a on nemyslí na nic jiného, než jak ji pomstít. Když je vrah zatčen, v Brunově zatemněné mysli plné nenávisti a pomsty se začne tvořit plán, jak dostat dceřina vraha a krutě ho potrestat za zločin, jenž spáchal. V den, kdy se vrah objeví u soudu, Hamel začne svůj podrobně promyšlený plán uvádět v realitu. Vraha unese ze soudní budovy a později pošle policii krátkou zprávu o tom, že násilník a vrah jeho dcery bude mučen po dobu 7 dní a poté popraven. Jakmile Bruno dokoná své dílo pomsty, jež se mu promítalo v mysli od smrti Jasmine, si pak sám vezme život. (petrzelka)

muti

ked sa dostanem k tomu ze niektore casti proste len pretocim, pretoze viem ze sa tam nebude nic diat tak nemozem ist nad 2*. inac ho ten otec na moj vkus riadne setril, keby to bol azijsky film tak by si urcite neodpustili 1000-needle-torturing :) v podstate slabota. vraha mojej dcerky by som si podal rozhodne preciznejsie... cakal som ze francuzi to budu mat krvavejsie. taky the tortured bol o triedu lepsi. ps: Flipnic uz nejak starne :D ()

Pitryx

Ke konci mi to přišlo už uměle a zbytečně natahované, kratší stopáž by byla jen ku prospěchu věci. Ale jinak jsem čekal filosofickou slátaninu plnou keců o morálce, leč byl jsem mile překvapen. V podstatě se žádné nevedly, doktor šel, kam chtěl a moc řečí kolem toho nenadělal. Bohužel, nebylo to žádné gore, což je v tomto žánru dost škoda. Přesto mohu snímek doporučit. Má to v podstatě zpočátku i spád, jen ke konci je to takové jak jsem napsal v úvodu. A právě za ten skoro úplný konec s vidinou dávám další mínus./////// Ten osel, který sem napsal úvod, (petrzelka) film vůbec neviděl, nebo byl ožralý. K soudu vůbec nedošlo a vrah nebyl unesen z budovy. Ale už jsem si na to tady zvykl, je to tu běžnou věcí. Hlavně že si sem hodil spoiler jako kráva. ()

rigby

Oko za oko, zub za zub? Nebo nechat vše na spravedlivé spravedlnosti? Či nastavit druhou tvář? Co je vlastně správné, co je morální? Kam až lze v touze po spravedlivé pomstě zajít? A pomůže pomsta vyrovnat se se ztrátou nejbližšího? ()

wwii9

Smutný film. Ťažko hodnotiť. Ináč pôsobí na človeka ktorý má deti a inak sa na to díva nejaký bezdetný mladík čo si tu na tomto filme užíva násilné trestanie a popri tom sleduje aj akýsi umelecký podtón. Naturálne zobrazenie bolesti, ktorú prežíva otec zavraždeného dievčaťa, nie je pre diváka-rodiča ktovieaký filmový pôžitok. Táto téma je vhodná skôr pre dokument. Nuž, ťažko hodnotiť - smutný film. ()

Snakefinger

Paralela k The Tortured je tady naprosto nabíledni. Rodiče se mstí vrahovi svého dítěte s naprostou grácií...... pro otrlé. Top psychologie a super závěr. Nemá smysl více prozrazovat. Lepší je nechat diváky si užívat ()

mdf

Těžko říct co všechno můžete cítit,když vám zabijou dítě.Pomsta a mučení.Otázka je jen,kdo koho vlastně víc mučí. ()

redsparrow

Hm, tak díky moc, že v popisu je vyzrazený komplet celý děj i vyústění, chtěl jsem to vidět, ale teď už to jaksi nemá smysl. ()

Deivulak

Hmmm tak nevím celou dobu čekám na scény s mučením a moc sem se jich teda nedočkal.. snad byly jen tři a ješte k tomu krátky .No dost velký zklamání.. ()

lineker

Solidně provedena sonda do mysli otce, který přišel o to nejvíc ve svém životě. Film zkoumá různé úhly pohledu na ten snad nejhorší zločin, který lze spáchat. Je několik pekel, nebe však jen jedno. Explicitní scény byly čistě účelové a dokreslovali čirost zoufalství raněného otce. ()