Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

BoredSeal

Film měl šanci být lepší a svižnější - stačilo víc propracovat zvraty a kopírovat od podobných crazy komedií (stačilo by se něčemu naučit od Promiň jsi ženatý nebo z kousků režiséra Blake Edwardse). Chtělo to vykopat pár debilních vtipů, hromadu zbytečných kecacích scén (stopáž prostě není obhajitelná a čekání na naplnění předem jasných klišé je nesnesitelně dlouhé). Jako by to byl zajímavý původní scénář pro oddechovou romantiku s nedostatkem vtipu, kterého se chopil další scénárista s úkolem zasypat to sandleráckým humorem, u kořenky mu upadlo víčko a vysypalo se tam těch elementů příliš. Takhle zbývá jen dodat, že Anistonová utrpení zpříjemňuje a Nicole Kidmanová si s požitkem odehrála naprosto pokleslou totálně anti-oscarovou roličku. Na Sandlera trochu málo. ()

berusche

Tak nápad to byl vskutku milý. Dokonce to ještě než to začlo trochu lákalo. Nicméně, první část filmu se musí vážně přetrpět. Pak dostanete sem tam typickou humornou scénku ala A. Sandler, no a nakonec se z toho vyklube asi po 22 minutě průměrný romanťák s otřepanýma frázema, otřepanýma klišé a otřepanýma vtipama Adama. Jenže, na druhou stranu musím uznat, že jsem viděla mraky tak špatných romanťáků, že tohle je aspoň něco. Nicole s Jennifer tomu dávají šmrnc a ty děti jsou vážně dobré!!! ()

tufr

K smrti nenávidím Nicka Swardsona!! Je to pro mě debilni kokot, kterej dokáže znechutit i vcelku normální komedii s Adamem Sandlerem.... Díky němu 55% ()

Martyska

Komédia, ktorú som videla aspoň desať krát a vždy ma dokáže rozosmiať. Film Skús ma rozosmiať ma skúsil rozosmiať a podarilo sa. Komédia je nabitá vtipnými scénkami a momentkami, ktoré je radosť pozerať. Páči sa mi herecké obsadenie a dejová línia. Páči sa mi aj zakončenie a hlavne to, že na konci nedošlo k nejakému zvratu, ako napr. že by sa Palmer dozvedela, že Danny a Katherine ju klamali. Čistý koniec bez zádrheľov. Tak to má byť. ()

M.i.k.e

podobně jako Grown Ups,i tohle na mě zafungovalo a velmi dobře jsme se pobavil.Sandlerova postava je sice tak trošku kretén a Sandlerovská romantika není zrovna z červené knihovny,ale jako celek je to vtipné (což se v poslední době komediím moc nedaří),civilní a příjemné.Navíc Jennifer Aniston snad nestárne a i tady je nádherná a stále má v sobě určité kouzlo,které jí provází již od Přátel...80% ()

Chen

Upřímně řečeno jsem dost zklamaný. Zasmál jsem se tak dvakrát, sentimentu je tu řádná hromada, už za pár minut je jasné, jak to dopadne, samozřejmě nechybí podivný kamarád hlavního hrdiny, proradná bestie (Nicole byla skvělá), ze které se nakonec vyklube milá holka a troška fekální legrace. Nic mě tu nepřekvapilo, nic mě tu nenadchlo, čistý průměr, který by byl lehce zaměnitelný, nebýt dvou zářných komediálních hvězd v hlavní roli. 50 % ()

Jonash87

Docela mě to bavilo, asi mám zvrhlej vkus, no. A ač bylo předem jasný finále, stejně jste si to museli užít. A J. Aniston je pořád kočka :) 70 % ()

Hennes

Asi nejvíc mě na tom pobavili obě povedené dětičky, které dokáží situaci plně využít ve svůj prospěch. Jinak se jedná o téma mnohokrát zpracované a scénář nepřináší a snad ani nemůže nic převratného. Úsměvný příběh na jedno shlédnutí. Klasický hollywoodský snímek. ()

Marqta

Tohle se vlastně celkem hodně povedlo. Vůbec nic jsem od tohohle filmu nečekala a tak mě překvapilo, že jsem se opravdu dobře pobavila. Začátek je super a i potom to není špatné, jenom tak 15 minut před koncem se to nějak zasekne a skočí to do klišé romantických kolejí- ale tak řekněme si to na rovinu- tenhle film to zakončení přímo vyžadoval, ale stejně sem tam na konci jen seděla a říkala si ať už je proboha ten happy end. Jennifer mě hodně mile překvapila, přišlo mi, že tahle role pro ni byla jako stvořená - přestože já ji zas tolik nemusim- tohle jí vážně sedlo. Takže sečteno a podtrženo většinu času jsem se vážně smála, což už se mi u komedie dlouho nestalo. Dávám 3 lepší hvězdičky. ()

Martin741

Adam Sandler ma uz iste meno na poli komedie vybudovane a ja osobne tohto komika uznavam, takze film je dalsou z rady prijemnych komedii. K tomu este vyborna Jennifer Aniston, co filmu len prospelo. A to vsetko natocil zrucny reziser Dennis Dugan. 72 % ()

Figu

Tak jo filme, ukaž se. Zde ti dávám šanci, tak teda - zkus mě rozesmát? "Musela jsem se nějak zabavit, když tenhle věčně trůnil. Celý hodiny tam seděl s chronickýma střevníma potížema. Můžu říct, že jsem strávila předvečer svatebního dne v sedě na posteli a poslouchala něco jako podvodní symfonie lesních rohů a fogotů, která se ozývala ze záchodu. A když k tomu přidáte puch mrouskající se kočky a hnijící prales, má to za následek prudké snížení libida!...." (hhhhhhh) chlámu se jak prase!!! Adama nemusím, naopak Jennifer ano, ale tohle společný dílo se jim skvěle vydařilo! Super komedie! 90% ()

Juto

Film vyzerá príťažlivo, je režírovaný s istotou a soundtrack je vhodný a nie príliš všeobecný. Napriek tomu, že scenár má niekoľko chýb, tak má veľa vtipných a nežných momentov. Príbeh je pomerne jednoduchý a  predvídateľný, ale aj veľmi zábavný. 7/10 ()

Luicy

Prosťoučká romantická komedie, u které již v prvních minutách víte, jak to celé skončí. Nic překvapivého, ale tak už to holt u slaďáren podobného typu bývá. I tak musím říct, že jsem si film docela užila. Místy působil trošku trapně, o tom žádná, ale z celého dílka jinak vyzařoval optimismus a pohoda. Sandler je sympaťák a spolu s překrásnou Jennifer Aniston tvořili suprovou dvojici, na kterou se pěkně dívá. Za mě slušná oddychovka pro zpříjemnění chmurného večera. ()

vydumnica

Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Hawaii, romantická komédia, no čo viac treba? Kedysi som to videla v kine. Fajn film, pekné ⭐⭐⭐ a keď chcete ešte vidieť Sandlera a Aniston spolu, lebo naozaj im to pristane, pozrite si aj Murder Mystery (2019). ()

Elyssea

Ani Zkus mě rozesmát se nevyhnulo několika nešvarům, které zjevně musí doprovázet každou americkou komedii. Buranské a odporné vtípky mě bavit ještě ani nezačaly, takže pro hromadu ovcí a rukou v záchodě opravdu nemám pochopení. Zvláštní, že se všechny tyhle vtípky nakumulovaly v postavě "Dolpha Lundgrena", neboli zbytečné až otravné kreatury, která ve filmu je jenom na obtíž. Sandler vytvořil s Jennifer milou dvojici - hlavně Jen, když hraje svou "fake-ex" opravdu září. Kdo si ale ukradl každou svou scénu pro sebe? Nicole Kidman je okouzlující a dává jasně najevo, že komediální žánr by jí slušel (pokud se obloukem vyhne Willu Ferrellovi). Celkově je Zkus mě rozesmát odpočinkovou záležitostí, která rychle vyprchá z hlavy. Svižný začátek vystřídá vklidu plynoucí dovolená a očekávaný konec. Nenajdete tu nic překvapivého, kromě povedené antireklamy na silikony. ()

Meridius

Sice dost praštěný, ale zato proklatě sexy (Brooklyn Decker). V pozadí krásná, nicméně, téměř nepostřehnutelná hudba RGW. ()

O´Neill

Námět jedinečný, vnitřek ale vcelku vykrádačka The Ugly Truth. To ale nic nemění na tom, jaký fim to byl. Zasmál jsem se, odreagoval, a i když jsem konec přesně čekal, líbil se mi, neboť mezi Jennifer a Adamem to prostě jiskří. Adam je jako už tradičně perfektní, na tyhle role jako stvořený, a Jennifer? Kromě toho, že jak jsem řekl, to mezi nimi jiskří, tak se mi na ní hezky koukalo, a věk? To ani není možný, že jí je 42. ()