Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší. (Bontonfilm)

Diskuze

web-dat (hodnocení, recenze)

VojinRyan - snad poslední dodatek k tomu cos řekl. Na odražení auta stačí váha od 1500 kg do 1700 kg. Neviděl jsi toho blázna co tento rok, po předjetí jiného auta ... do něj najel a na D1 díky tomu vyhodil auto z dálnice? Chvála bohu posádka je v pořádku. Mimochodem asi 2 dny na Viasat Explorer - ukazovali kolik utáhne upravený (vyztužený - posvařovaný, jak jsi to ještě neviděl - obyčený Ford). Utáhl 1800 kg v rychlosti asi 110 km/hod.. A tak si říkám že 2 auta nemají problém utáhnout 3600 kg. Neobhajuju názor že to co je ve filmu je pravda ... protože je to na 100% přibarvené, ale v reálném životě je něco podobného dost možné, za určitých podmínek. Howk a konec :-)))

WolfR

WolfR (hodnocení, recenze)

Tak trailer vypadá slušně, nebude to žádné epické dílo s promakaným dějem, ale slušný akční nářez, který pobaví snad určitě.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

TAMEHEMP: Pozri si ten trailer ešte raz a všimni si, keď trezor narazí do policajného auta, ako ho odhodí...trezor váži určite viac ako 2 tony. Ale vo filme sa toho ukáže veľmi veľa, často aj nereálnych vecí....ale to k tomu patrí. Ale sa tu bavíme, či to tie autá utiahnu a URČITE NIE v reálnom svete ( a ešte ho ťahať po asfalte ). Ja túto tému už uzatváram. poďme diskutovať radšej o tom, čo bude šoférovať Dwayne Johnson :)

(hodnocení, recenze)

jazz sam si dement..ja tu muzu rozebirat co chci..a svoje chytrosti si nechej na kamarady.

JazzCZ

JazzCZ (hodnocení, recenze)

Filmy mají bavit a ne být reálný. Batman taky existuje viďte ? Lítá si z mrakodrapu se svýma hyper křídlama a je to nejvíc reálný... Nic proti němu nemám, ale když to tady tak dementně komentujete.

Gabushka

Gabushka (hodnocení, recenze)

Nemáte to jedno? Utáhne, neutáhne v každém díle a filmu je co vytknout.

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

killduke: 2 auta to asi neutáhnou, ale ty zdi nemůže být zase tolik silný, vem si že tam musíš mít i poličky a prostor, jak tam ty prachy ukládat.. přes 2 tuny to podle mě nemá, kubik oceli ma objemovou hmotnost 7800, jestli si dobře vzpomínám, na pancíř to nevypadá..

(hodnocení, recenze)

ten trezor je vetsi nez auto..a v tedle velikosti to muze mit i tech 10tun.zalezi jak jsou ty steny trezoru silny..jeste kdyz si vezmu v potaz ze ten trezor je plnej penez ktery taky neco vazi tak se me nechce verit ze to muzou utahnout dve auta+vytrhnuti ze ZDI..to co ma za motor??asi letadlovej pohon .

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

killduke: tak jsem se musel znova podívat na ten trailer a musim říct, že jsem ten trezor poprví viděl o dost menší.. :D tenhle má tak 1,5 - 2t

(hodnocení, recenze)

tamehemp tvl raci jdi sledovat zelvy ninja..trezor muze mit i 100tun..a ten na videu ma minimalne 2000kg

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

killduke: to ty chodíš na zvláštní školu, trezory mají určitě zhruba tak kolem těch 300-500kg, asi moc koukáš na televizi.. samozřejmě jsou i trezory, který mají 2 tuny, ale to teď neni podstatný, bavíme se o tom, jestli je to možný a možný to je...

(hodnocení, recenze)

tamehep ty chodis na zvlastni skolu? ten trezor ma rohodne vic nez 500 kg :D..to ty dve auta rozhodne nemaji na to utahnout trezor...nektery lana samozrejme utahnou nekolik 10 tun..nejhorsi na tom je ze stim trezorem jeste jedou po silnici asi 230Km/h jelikoz ti poldove maji ocividne problem predjet auto ktere ma na lane tezkotonazni trezor se kterym by mel problem i to nejrychlejsi auto na svete

web-dat (hodnocení, recenze)

Úpřimně neví,jestli by to ty 2 auta dokázali .. to nevím. Vím že třeba tu u nás lupiči kradli bankomaty za pomocí fordu focusu. Ale moje reakcebyl NALIDI co říkají že to LANO NESVEDE.

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

VojinRyan: když uvážím, že trezory mají v průměrně váhu tak 300-500kg, tak nevidim důvod, proč by to to auto nemělo utáhnout?

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Web-dat: Ak narážaš na ten trezor..tak máš pravdu..lano to unese aj utiahne...ale auto nemá taký výkon ani ťah, aby prekonalo takú silu a váhu trezoru. To auto by to nevydržalo.

web-dat (hodnocení, recenze)

Děcka - a uvažovali jste nad lanem, které používají letadla, nebo hasiči ? Jedna blbá šňůra utáhne 2 500 kg - co utáhne, zvedne !!! A používají se propletené - které mohou dosáhnout až zátěže 10 tun. Takže když o něčem nevíte že existuje, nedělejte prosím ze sebe hlupáky tím, že hned řeknete že to je bbost :-D

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

tamehemp: co to do nej jedes? vzdyt to napsal naprosto srozumitelne, to kdyby napsal to,cos tu navrhl ty, tak z toho vim kulovy! A nereste tu sracky ale smysluplne diskutujte k filmu a ne jak napsat prispevek....

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

Foxhound#1: nestačilo by napsat, že původně byla zvažována ctyřka na místo dvojky?

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Ona dvojka je v podstatě novej scénář. Původně byl záměr natočit dvojku tak, jak se natočila čtyřka, čili čtyřka je vlastně původní námět dvojky.

Elvito

Elvito (hodnocení, recenze)

Masuro1: Diesel tú druhú časť nenatočil preto lebo si za účinkovanie žiadal väčšie množstvo penazí...štúdio ho preto poslalo do pekla a tak do druhej časti obsadili len Walkera a Gibsona

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Folwa - Naprosto súhlasím :-) Mia je božia. Ja osobne túto sériu žeriem takže sa nato nenormálne teším! Diesela a Walkera dosť môžem úplne tam sedia už od 1. dielu, a teraz keď tam je aj The Rock, Tyrese, Almeida, Schulze, Sung Kang tak natoto sa nehorázne teším už Rychlí a zběsilí bolo premňa dosť dobré, jednotka bola naj ale prvé diely su vždy naj (Die Hard napríklad). TAMEHEMP - Skôr by som povedal, že tretie pokračovanie, tie 2 boli voľné pokračovania, śkoda, že v roku 2002 nemohol Diesel natočiť povodnú druhú ćasť ktorá mala byť a natoćila sa až v roku 2009 ako Rychlí a zbesilí.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Predsa sa tu nebudete hádať...na to sú iné témy na diskusiu....Podľa mna má každý malú pravdu...je pravda, že čo už majú vymyslieť do filmu keď ide o 5. pokračovanie..ale na druhú stranu obsadenie a nápad tam je.

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

No vytvořit páté pokračování o tom samém filmu neni žádný med. Dalo se čekat že s jakýmkoliv pokračováním kvalita upadne, žádná novinka..

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

nemastné neslané to určite nieje. súhlas,pretekov je tam menej,ale kvalitu si to drží. navyše teraz ked sú Gibson,Walker,The Rock a Diesel pokope,tak si to akciu nenormálne žiada.

Isomut

Isomut (hodnocení, recenze)

Po akčnosti áno to hej...nevravím, že je to zlé, no už je to také nemastné, neslané.

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (více)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest