Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší. (Bontonfilm)

Diskuze

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

To je ono, přeplácané. Snad spojení takřka všech hlavních herců ze skoro všech dílů nepřinese nějakej guláš.

Bart16

Bart16 (hodnocení, recenze)

potvrzen i návrat Ludacrise a vrátí se i Tyrese Gibson,nemůžu se dočkat,snad to nebude moc přeplácané

Žralok (hodnocení, recenze)

I já to už někde četl a je to např i v novinkách tady- Herecké posily... - 14.07.2010 (...) No a nakonec je tady potvrzení castingu, o kterém jsme psali už před časem – ve Fast Five, tedy pátém filmu ze série Rychle a zběsile, si opravdu zahraje Dwayne „The Rock“ Johnson. Stane se velitelem bezohledných strážců zákona, kteří budou někde v Jižní Americe pronásledovat Vina Diesela a Paula Walkera. Schyluje se k souboji svalů. (Cervenak)

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Žralok: jo to je pravda. Tak buď s tim zas tak nespěchal nebo si mezi před dějem Tokia udělal malej výlet :) Každopádně jsem zvědavej, jak to scénáristi pořešej. Ono taky třeba mám z toho vedra vlčí mlhu a ten herec je někdo úplně jinej :D

Žralok (hodnocení, recenze)

Jenže pokud si vzpomínáš tak Han na začátku čtyřky prohlásil že se stěhuje do Tokia. Takže by se to muselo odehrávat po druhym díle.

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

No počkat, zas taková blbost by to snad být nemusela. Han byl ve čtyřce, která byla před Tokiem. Tohle by mělo navazovat na čtyřku a pokud by se to odehrávalo před Tokiem, tak by ho tam scénáristi nějak vecpat mohli. Tokio by tak stále bylo chronologicky "nejmladší".

Žralok (hodnocení, recenze)

Tak nejsem blbej :D Mam totiž stejnej pocit a to mně dost znepokojuje vzhledem k chronologii pokud tenhle film má bejt v pořadí pátej tak Han má bejt pod kytkama už.

(hodnocení, recenze)

podle imdb : chybí herci : Charisma Carpenter,TJ Hassan ,Tego Calderon ,Alexandra Valentino . doplnit .

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

dzelen :Tiež si myslím.Fatf je celkom dosť dobrá séria (pre mňa) a týmto by to bolo ešte lepšie.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

dzelen

dzelen (hodnocení, recenze)

je pravda ze kdyz sem slysel ze tam bude hrat The Rock..tak sem si rikal co to je za blbost..ale pozdeji kdyz yem se nad tim zamyslel ..tak sem si říkal ..ze by to mohlo být skvělé..Vin Diesel a The Rock.....určite nás nemine nějaka jejich bitka ;) Shakers - no myslim si ze by to byla skvela akce ..v teto sestave :)

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Mendes by mi tam nevadila. Měl jsem na mysli starou partu plus nový postavy (viz. The Rock). Ono takhle by se tam klidně mohl objevit ten týpek z trojky, díky tomu setkání na konci s Dieselem.

dzelen

dzelen (hodnocení, recenze)

Foxhound#1 : tzv "stara parta " by znamenalo jen 4 díl v Brazilii ..a to by me docela dost vadilo :)..me se Gibson ve dvojce moc libil ..a proto by me vubec nevadilo kdyby se spolecne s Evou Mendes, vratil. stryko158 : ano mozností je hodne :)...možna se taky Roman vrati jen na konci ...coz by znamenalo že by se mohla natočit šestka , kde by mohl zahrát Diesel, Walker a Gibson bok po boku :)...a kdyz uz jsem u šestky a Gibsona...bral bych aby tam s nim byl Walker a Diesel..aby s toho neudelali dvojku (Walker a Gibson)..a nebo trojku kde by byl jen Gibson sám, v nejakem novem prostředí :)

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Gibson byl hlavní element, co mě ve dvojce docela otravoval. Takže bych se bez něj úplně klidně obešel a opět se spokojil se starou partou.

Elvito

Elvito (hodnocení, recenze)

dzelen: treti diel je určite zo všetkých najslabší, a s ostatnými dielmi nemá okrem Dieseloveho camea nič spoločné, a tak ma napadlo že keď už v 5 nebude Bryan znova policajt, možno mu pomôže práve Roman, ak teda nesedí v tej base... alebo v tej base sedi a romana budu nejako vydierat aby povedal kde sa Bryan skryl, neviem no je veľa možností, ta eva mendes by nebola zla ale Bryan je už znova s Miou takže...možno nová frajerka pre Doma?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (více)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest