Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší. (Bontonfilm)

Diskuze

Georgex (hodnocení, recenze)

Shakers:  tak jasne to ja taky, ale me to nevadi, pouze to musi davat trochu "realnost", nevadi mi ze to neni pravda, ale ze az takhle okate se to tvari vázně to mi na to tom vadi, kdyby meli treba Jeepy tak reknu jo fajn, kravina, ale zavodaky a na tom privarenych par tyci, co by urvali dva vozrali svalovci jdouci z hospody... film urcite nejlepsi akčnak po expendables za posledni roky, takze ja jsem i tak spokojen

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Však od toho pozerám akčné filmy, aby som dostal zničené mesta, autá a aby pri tom moc neplatili fyz. zákony.Od tejto série sa to očakávať zrovna nedá aby to bolo reálne.Podstatné je že sa na to pekné pozerá.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Melo4three: Tiež nechápem, prečo to všetci riešia, je jasné, že taký film je na to aby pobavil. A to aj splnilo účel. Každému musí byť hneď jasné, že fyzikálne je to blbosť, ale aj v iných filmoch je kopec blbostí.

Melo4three (hodnocení, recenze)

nevim jak vas a hlavne proc, ale me to treba vubec netizi, byt vim ze je to nerealne. Ja se bavil, pekne si s tim trezorem pohrali, znicili kupu aut, rozjebali pul mesta, co vam chybi?

Georgex (hodnocení, recenze)

TomikZlesa: ta scena je naprosta kravina od prvni sekundy, nevim jestli se tomu mam smat, nebo se z lidi snazi udelat uplne hltace vseho, ale tato scena u me film srazila

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

prosím zkušené motoristy o vysvětlení jak docílím pískotu pneumatik na písku, a proč není v titulcích uveden Ian McKellen, který tu hrál Magneta a musel být v kufru Vina Diesela, jinak si scénu s trezorem nedokážu vysvětlit

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Ak sa pamätáte, ja som typoval 490 mil. Takže je to nad moje očakávania. Teraz už verím podobne ako Mwlo4three, že tam bude tých 600 mil. Len tak ďalej.

Melo4three (hodnocení, recenze)

tehdy sem tipoval $500 mil. :)) ale pral bych filmu aby to stouplo jeste at nabombi tu 6!

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Boxoffice: jsme za půlmiliardou!! Neskutečný finanční úspěch pátého dílu série se nadále zvyšuje a pořád si myslím, že další stovka ještě přiteče... prostě paráda, co na to říct, zařadí se (výdělky) vedle takových hitů jako Iron Man, Piráti 1, Star Wars 2... hhhhhhustýýýý...

VojinRyan (hodnocení, recenze)

MartinezZ: V pohode. Ona je aspoň sympatická a charizmatická na kamere. A nie je to s ňou také zlé. ( myslím herecky...ja s ňou nič nemám...)
A tiež si myslím, že bude mať vo filme dosť dôležitú úlohu. Možno ako informátorka pre Hobbsa, možno zamieša vzťah medzi Brianom a Miou. Uvidíme.

Elvito (hodnocení, recenze)

MartinezZ: Ano presne to bola ona. Myslím, že pre nič za nič sa tam neobjavila, v 6 bude mať určite dôležitú rolu. A keď už sa takto vracajú všetci z predošlých dieloch tak by som bol rád ak by sa objavil aj Johny Strong.

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Melo4three: Dobře, jsem ochoten ji snést :) záleží hlavně na tom, co za roli (ve filmu i ději) dostane. neumím si ji na podpatkách v těsných šatičkách, naondulovanou a přenamalovanou představit, jak se pohybuje v akci. A úplně super, kdyby nosila Dwaynovi jen papíry :D

Melo4three (hodnocení, recenze)

MartinezZ: jop, to byla ona... jinak ja ji zeru! a myslim ze tohle sme tu uz nekde jednou resili, jen nevim u jakeho filmu presne... ale bylo to tak 50 na 50, ja ji rozhodne muzu...

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

stryko158: Moment, to bylo to, co přineslo Dwaynovi papíry? Jinak si nevybavuji, kde bych ji tam viděl...
VojinRyan: Nepamatuji, že by kdy byla herečkou, spíš měla jen pěknou postavu a tvářičku. osobně ji prostě nemusím.

Elvito (hodnocení, recenze)

Myslím, že Eva Mendez ešte zamieša karty. V šestke by sa mohla stať pokušením pre Bryana. Z dvojky je vidieť, že to medzi nimi iskrilo :)

Melo4three (hodnocení, recenze)

Georgex: to sem tu psal jeste nekdy zacatkem jara, rozdil 10 cm a v te jejich bitce jak byla k dispozici fotka pred premierou byli stejne vysoci... taky to moc nechapu, ale tezko by zahrali scenu kdy se divaji z oci do oci a rovne :-))

Georgex (hodnocení, recenze)

Film parádní až na tu honičku v závěru a ještě co nechápu tak proč se tvůrci snažili udělat při společném záběru Dwayna Johnosa a Vina Diesela je stejně vysoké a stejně namakané, když každému trochu znalému divákovi při samotném pohledu na oba herce dojde, že jsou trochu jiná liga

Gumi.30

Gumi.30 (hodnocení, recenze)

Tenhle tejden se chystám to zkouknout tak doufám že to naplní má očekávání :)

Elvito (hodnocení, recenze)

Chronológia je 1,2,4,5,3. Keď sa všetci stretnú v tej hale, tak Bryan predstaví Domovi Romana. Povie niečo také...Dom toto je Roman, spravili sme ten záťah v Miami.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Pavouk: 5tku jsem ještě neviděl, ale ve 2 na začátku Brian vůbec není u policie a myslim, že právě na základě událostí v tomto díle se k ní vrátí, resp. k FBI, protože je agentem ve 4. Navíc od policie ho vyhodili na základě konce 1. dílu.

Melo4three (hodnocení, recenze)

taky sem se chechtal :-D jinak Pavouk: to je zajímavá myšlenka, ale ve 2 je Paul Walker ještě u FBI, z 5 to moc nevyplývá

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (více)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest