Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší. (Bontonfilm)

Diskuze

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Na každý díl se těším hlavně kvůli soundtracku. Minulý díl mě nějak minul a to jsem se na něj tak těšil.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Pripájam sa k viacerým názorom že FF1 a FF4 boli asi najlepšie....ale zase z FF2 sa mi najviac ľúbil Skyline GT-R. V FF5 by nemal chýbať a rozhodne nie staré dobré americké Muscle cars.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ja to delím na dva tábory:prvý (ten lepší) FF1 a FF4 a druhý(ten horší) FF2 a FF3

gemball (hodnocení, recenze)

Fast & Furious je podle mě hned za jedničkou, a tak vyrovnaně jsou za něma trojka i dvojka.

gemball (hodnocení, recenze)

Nekoukatelné to rozhodně nebylo ale alespon pro mě je ještě slabší Rychle a Zběsile 2.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Buhužial je to tak.Justin Lin to trošku posral ta Tokijska jazda mu nevyšla ale nebola to zas nekukatelná kravina.

gemball (hodnocení, recenze)

Shakers: Přesně tak, ale bohužel je to zároven i nejslabší díl série.

gemball (hodnocení, recenze)

Fast & Furius se totiž odehrává po jedničce a né po událostech z trojky takže tam Han ještě žil.

gemball (hodnocení, recenze)

Možná se budu muset kouknout na film znovu a třeba mě chytne to se taky stává že mě každej film nechytne na první shlédnutí :-)

gemball (hodnocení, recenze)

Už si nějak vzpomínám Crowe se mi taky líbil ve své roli ale jinak se mi ten film moc nelíbil :-/ ale určitě je kvalitní to jenom mě nějak neoslovil.

gemball (hodnocení, recenze)

Ten film si už moc nepamatuju budu se muset na něj kouknout a bych věděl o co de :-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Samozřejmě všechno se dá. Třeba Crowe coby manipulativní agent CIA z Labyrintu lží. Ona to nebyla přímo záporná role, ale byl to parchant.

gemball (hodnocení, recenze)

Carey je šílenec to máš pravdu ale já si ho prostě neuměl představit v Batman: Forever než sem to viděl to je vše.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

A dokážeš si Dwayna Johnsona představit jako hádankáře? Já ne. Hádánkář je šílenec a Carey šílence hraje, proto se na to hodí. Ale The Rock je pro mě prostě klaďas a jak vidíte, pro Justina Lina taky (pokud ten článek na Gorille nekecá).

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (více)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest