Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší. (Bontonfilm)

stool

Nečekal jsem nic světaborného, ale netušil jsem, že to budou Dannyho parťáci bez vtipu, ale s o to více auty ()

yatan

Ak mam byt uprimny som zaujaty voci tomuto zanru a filmom typu neexistuje fyzika, agenti su kulturisti, zlodejky su playmate a kladny hrdina je ten zasadovy vzdy cool zlocinec, ktory ma to najslachetnejsie srdce. Ale mozno mi len vadi ked sa taketo filmy beru vazne. Fast Five je rychle, dobre natocene ploche krmivo pre teenegerov a doslepych teenegerov, ktori zabudli ze uz sa nepise rok 2000. Ale z tych pocetnych rychlych sraciciek je tato asi najlepsia. 7/10 ()

Schmitke69

Super, sen se stal skutečností a na Rychle a zběsile se zase dá dívat!!!! Spousta akce(resp. samá akce), nespočet nerealných situací(které nám do tohodle žánru sedí a máme je rádi:)), no finálka??? To byla VELKÁ PARÁDA!!!! 9/10 ()

miistr

Od jedničky jedno z nejlepších Rychle a zběsile. Už to není jenom plné záběrů rychlých aut. Tentokrát mi přijde příběh i lepší, zápletka zajímavá a hlavně kompletní tým je hodně dobrý. Jenom ten záporák byl takový nevýrazný, ale to mi nevadilo, protože se sešli jedny z nejlepších postav ze všech filmů. Jsem velmi spokojen s celým filmem. ()

MASH_4077

Pěkný holky, rychlý auta, bouchačky, smrad z pneumatik a pořádná akce s trezorem za nárazníkem. Tak se posaďte, otevřete pivko a zmáčknete play. Konečně to má říz. ()

lobo87

Justin Lin sa prekonal a sériu, ktorá zdanlivo už nemala čo ponúknuť, dokonale oživil. Stará partia tunningových maniakov a sexi kočiek je doplnená o niekoľko nových postáv, ktoré dodali filmu na cool imidži. Nie je to dokonalý film, ale v rámci žánru sme sa dočkali minimálne hitu roka. Neustály hukot kolies a zbraní v zaujímavom brazílskom prostredí a k tomu súboj snov. O dueli Diesel vs. Rock snívali asi všetci fanúšikovia odkedy sa títo dvaja objavili na filmovom plátne. A že to stálo za to... Medzi ďalšími postavami si každý našiel svoje obľúbené (Sung Kang), i také, ktoré ho štvali (Tyrese). Lin premenil túto automobilovú a tuningovú záležitosť pre fanúšikov na strhujúci akčný film pre všetkých. Záver sľubuje ďalší tvrdý stret Diesela a Rocka a hlavne to, čo mi chýbalo najviac: Michelle Rodriguez... 80% ()

Seev

Za ty auta a střílečky jedna hvězda pochopení, že pro to existuje ospravedlnění, ale jinak to bylo peklo, kdy se na jazyk dralo akorát "PROČ?!". Pro nefanoušky série masochistická záležitost. ()

Slam7

Ne, prostě ne. U mě to jedničku nepřekonalo ani trochu! Americká policejní jednotka mi tady přišla naprosto zbytečná(až na paní policistku, neskutečná buchta). Stačilo by mi, aby Torettovo gang "bojoval" s brazilskou mafií v čele s tim Reyesem. Ikdyž mam The Rocka rád, tak tady mi docela překážel...byl tu jenom proto, aby se pobitkoval s Dieselem a nakonec aby se skamarádili:D:D Z toho jsem se málem pochcal smíchy:) Navíc auta tu šla dost do ústraní a film byl zaměřenej spíš na střílení a mrtvoly! Naopak plus dávam za účinkování postav z předchozích dílů...film je malinko lepší průměr ()

Darth Kedr

Změna prostředí vyloženě prospěla. Akce vygradovala k maximu a auta už jenom dotvářejí atmosféru moderního akčňáku. Ne že by to bylo na škodu, takhle by měl vypadat každý novodobý akční film. Nenapadají mě žádné nedostatky, prostě parádní akční jízda! ()

Wlczak

Hodně dobrá podívaná. (samozřejmě bych byl zvědavej jak by s nima ten trezor zacvičil v reálu, za a) by ani nevyjeli za b) pri prvni zatacce by pekne leteli za nim :D) ale jinak se nam to krasne zmenilo v paradni akci, pri ktery se clovek nenudi a samozrejme kdyz se ve filmu objevi holky, tak nejedno srdce zaplesá :D ()

brtko

Najakčnejší diel zo všetkých. Motív pretekania tuningovaných aút je pasé a tvorcovia sú si toho evidentne vedomí. Skvelá akcia a prítomnosť takmer všetkých významných postáv z predchádzajúcich dielov robia z FastFive najlepší diel. ()

Sendy23

Rychlá auta, sexy kočky, pouliční závody to už tady bylo. Tentokrát se jedná o pořádnou akční střílečku se skvělým dějem a taky s porcí zábavy. Když si přečtete, že proti sobě půjdou Vin Diesel s Dwaynem Johnsonem je vám jasné, že tohle prostě nemůže být špatné. Snažit se získat všechny peníze nejbohatšího muže z okolí nikdy není snadné a teď to zkuste, když vás má za úkol dostat nejlepší polda, kterému nikdo neuteče. Procenta tomuhle filmu taky přidává skvělá hudba. ()

exoomer

Som kreten, pretoze stale dufam ze dobre ohodnoteny film je dobry. Akcna kokotina jak kazda. V prvej sekunde kazdemu s IQ presahujucim 40 musi byt jasne jak cely film bude prebiehat do detailu. ()

davistercz

konečně nějakej díl ze ságy "Rychle a zběsile" snad nejlepší díl všech dílu... akční scény,pěkné holky,auta a boj mezi Rockem a Vinem? u mě velký úspěch... ()

Tom3

Parádní akční oddychová podívaná v atraktivní lokaci Rio de Janeira s takovým počtem vystřílených nábojů, za který be se nemusel stydět ani vojín Ryan. Když do toho nastoupí ještě neuvěřitelně svalnatá postava Dwayna Johnsona, neřkuli začasté se míhající ztepilé černovlásky, člověk rád přimhouří oko při někdy stěží uvěřitelných akčních scénách a hodně silné 4* v rámci žánru jsou na světě. Hodně svižně odsípajících 130 min. ()

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (více)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest