Pohádkově bohatému ománskému šejkovi zbývá posledních pár měsíců života. Než mu vyměřený čas vyprší, chce dostat na talíři hlavy mužů, kteří zabili jeho tři syny. Nabízí svá ropná pole, což je velmi lákavá nabídka, ovšem odpovídá nelehkému zadání. Obětmi šejkovy odplaty se mají stát příslušníci britských speciálních jednotek (SAS), elitní, všestranně vybavení vojáci, kteří jeho hochy připravili o život během války o Omán. Tuhle pracovní nabídku, ovšem bez konkrétních detailů, dostane Hunter (Robert De Niro), legenda mezi nájemnými zabijáky. Když po příletu do Ománu zjistí, že má zlikvidovat příslušníky SAS, nechce úkol vzít. S tím se tak trochu počítalo, protože Hunter má být jen návnadou ve složité hře, jejímž cílem je najmout na tenhle mimořádný úkol Dannyho (Jason Statham). Hunterův žák a přítel je ve svém oboru absolutní jednička, bohužel ho před časem pověsil na hřebík. Pokud práci vezme a zabije tři esa SAS, zůstane Hunter naživu. V opačném případě má smůlu. A protože Dannymu kdysi zachránil život, je jasné, co se bude dít. Kromě toho, že trénovaní vojáci nebudou snadnými terči, číhá nebezpečí i v mocné tajné organizaci, která je chrání, a oni pro ni za to vykonávají špinavou práci. V čele „bodyguardů“ příslušníků SAS stojí jejich bývalý člen Spike (Clive Owen), který chce kolegy ochránit za každou cenu. Danny a Spike jsou jako dvě nukleární hlavice letící proti sobě. Takovou akční explozi, k jaké dojde po jejich střetu, jste už dlouho v kině nezažili. (oficiální text distributora)

Diskuze

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: ako píše SeBig-je to vec názoru,dľa mňa je to super film

Příspěvek byl smazán administrátorem.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

VojinRyan: súhlasím,ale pri Owenovi by som hlavne spomenul Sejmi je všechny,tam dokázal že mu idú aj akčné role

Súhlasím s Lacike.
sniper18: Kombinácia, čo mňa napadá je Expendables. Tý herci, ešte nikdy neboli spolu vo filme. Aj keď tam ide o troškú väčší level. Ako povedal Lacike, Cliw Owen ( napr. v The International alebo v Bourneovke ) a De Niro ( on sa veľmi hodí na pozíciu nejakého Bossa.) dokázali, že v akčných filmoch vedia hrať. Keď sa k tomu pridá Statham, bude to zaujímavé. Ale čiastočne máš pravdu, že môže sa stať, že to nevýjde. Ale ako hovrím ja, treba myslieť pozitívne.

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

No nevim, De Niro už není moc ve formě, je mu skoro sedmdesát a v traileru dává pěstní souboje s nájemným zabijákem. Aby z toho nebyla druhá současná Seagalovka, kdy se obézní narcis sotva pohybuje, ale v každém novém filmu si furt hraje na Přepadení v Pacifiku.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Myslim, ze zbytocne panikaris. Pokial je dobry akcny reziser, tak dokaze urobit akcnu hviezdu z kohokolvek. A jak De Niro, tak aj Owen uz dokazali, ze sa v akcnych scenach nestratia.

sniper18 (hodnocení, recenze)

VojinRyan: Mňa ani nenapadá nejaký príklad, kedy podobná kombinácia vyšla. Tiež dúfam, že sa tento film vydarí, dobrých akčných filmov nie je nikdy dosť, ale obavy prevládajú.

SeBig (hodnocení, recenze)

a plakát je taky na úrovni :-) škoda že až v řijnu no..

SeBig (hodnocení, recenze)

mzss1: No on i ten trailer je akčnější než celý film Mechanic :)
robik123: slabý trailer? Už od začátku jak tam skáče s tou židlý jsem se tlemil jak zhulená želva :-D

VojinRyan (hodnocení, recenze)

sniper18: A oto mi práve ide. Že každý je z iného súdka, tak to môže mať neobyčajnú charizmu ten film. Ale aj nemusí. Jedine si počkať na finálne dielo a uvidíme.
Keď sa spoja herci, čo skoro ešte vôbec neboli dokopy vo filme, vždy to priniese príjemnú atmosféru a oživenie. Dúfam, že toto dobre oživí akčný žáner filmu.

sniper18 (hodnocení, recenze)

VojinRyan: No neviem, toto obsadenie sa k sebe podľa mňa vôbec nehodí. Statham má byť v čisto akčných filmoch, kde sa dá baviť na jeho umení, Owen zase v thrilleroch, kde funguje jeho charizma a De Niro je zase charakterný herec, ktorý má hrávať v drámach. Takže si myslím, že toto bude zo všetkého trochu a nakoniec z toho vznikne úplný priemer a bude to druhý Mechanik. A režisér nováčik tomu nasvedčuje.

Tequilascz

Tequilascz (hodnocení, recenze)

Poměrně slibný trailer ale myslím si že to bude dosti podobné filmu nepostradatelní. :-) Ale těším se.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

CLive Owen, Jason Statham, Robert De Niro, no čo si viac priať. A vyzerá to tak, že by Statham začal konečne trošku aj behať vo filme. Uvidíme čo bude ďalej.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

nebejt De Nira těšim se víc,ale vypadá to po dlouhý době na slušnej akčňák ;-)

sniper18 (hodnocení, recenze)

Neviem prečo, ked´ Statham už niekoľkokrát ukázal, že je jedným z mála, ktorý zvláda prvotriednu akciu s minimom strihov, tak v poslednej dobe vyzerajú jeho súboje v štýle, že ich zvládne každý druhý. Aspoň taký mám pocit zo súbojov v traileri. Ale inak to vyzerá dosť slušne.

SeBig (hodnocení, recenze)

No doprdele ztoho traileru mám orgazmus! Crank versus Shoot em Up! To bude pecka + De Niro 3 herci který mám v topce v jednom filmu?? Do hajzlu!!! :)))))))))

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Dva moje oblíbenci proti sobě .( to bude nářez, nemá někdo nákou ukázku na film ? diky :)