Dosud se všichni domnívali, že genialita Sherlocka Holmese je jednoduše nepřekonatelná. Nyní se ale objevil nový nadaný kriminalistický mozek. Je jím profesor Moriarty, který dokáže z hlediska intelektu Holmese dostihnou. N=avíc má absolutní cit pro špatnost a ztrátu svědomí. To jsou vlastnosti, které by mohly slavného detektiva porazit. Brzy je nalezen mrtev korunní princ Rakouska a zdá se, že spáchal sebevraždu. Sherlock ale nabude podezření, že se jednalo o vraždu spojenou s mnohem zlověstnější záhadou zkonstruovanou právě Moriartym. Stopa vede do podzemního pánského klubu, v němž Holmes zapíjel svobodu s doktorem Watsonem. Zde se Holmes seznámil s cikánskou kartářkou, která může odhalit mnohem víc, než je ochotná prozradit. (TV Nova)

Diskuze

Linkyc

Linkyc (hodnocení, recenze)

koprnickaga:  Také, už se těším. Bude to fajn. Zlí jazykové budou vždy a všude.

Steny94

Steny94 (hodnocení, recenze)

Viac akcie mi vôbec vadiť nebude..Trailer je vážne skvelý a ja sa už teraz teším do kina! :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

waw,tak to som nevedel,sila.aspoň niečo pozitívne z rómskej strany

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

ako povedal pan Lasica: toto uz nie je sherlock holmes ale superman.
aj tak sa tesim, len nech akcia nepotlaci logiku do ustrania, ako sa to skoro stalo v jednotke

Mr.Hudson

Mr.Hudson (hodnocení, recenze)

Trailer vypadá docela akčně, nevím jestli je to dobře ....jednička na nic netlačila vše vypadalo klidně a trochu akce jsem mohli vidět až na konci. Dvojka bude asi úplně jiná ....no uvidíme ...

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Po zhlédnutí druhého traileru musím prohlásit ,že
Sherlock Holmes: A Game of Shadows je ted můj nejočekávanější film a dokonce se na to těším víc než na The Dark Knight Rises :) .

Fildas

Fildas (hodnocení, recenze)

Souhlasím s tím že ta akce není na škodu, původní verze Sherlocka mě moc neoslovily. Ale tady byla jednička užasná, tak snad i pokračování dopadne dobře. Již brzo uvidíme jak na tom bude.

Taio

Taio (hodnocení, recenze)

Jack Sparrow: akože tento trailer je mega ako ten povodny!

VojinRyan (hodnocení, recenze)

L Lawliet: Uvidíme. Musíme si počkať na výsledok, čo bude za chvíľu a potom môžme diskutovať a hodnotiť. Ale u mňa je už plus to, že je tam Robert Downey jr.

Claude Speed

Claude Speed (hodnocení, recenze)

VojinRyan: Jen chci říct, že v jedničce bylo akce akorát, a podle traileru vidím, že už to bude asi přehnané. Nečetl jsem stížnosti na málo akce, ani nechci zbytečně předvídat, ale už se mi to prostě zdá přeplácané. Ale třeba se pletu (což doufám).

Greg

Greg (hodnocení, recenze)

Jsem rád, že se v traileru konečně objevila také Rachel McAdams... Taky mě mrzí, že dostala jenom cameo, ale souhlasím s tím, že lepší cameo, než nic. :)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

El Buitre: Ja len hovorím, čo som čítal. Ja osobne si to nemyslím. Ja som bol veľmi spokojný z jednotkou.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

L Lawliet: Zaujímavá úvaha. Podľa mňa to sedí dobre. Je cítiť, že Downey jr. bude zase mať výbornú dedukciu, detektívne úvahy a bude riešiť zamotané úlohy podľa jeho pavučiny na stene. A popri tom sa pridá dobrá akcia. A bude jej viacej ako v jednotke, čo je len a len dobre. Ja v tom nevidím problém. Práve naopak. Lebo aj veľa danúšikov, čo som čítal, práve sa im neľúbilo v jednotke, že tam bolo málo akcie a len kecali. Ďalšie plus.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

L Lawliet: waw,aký jasnovidec.Povedz mi prosím,ako dopadnú Expendables 2,nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze za lístok do kina

Claude Speed

Claude Speed (hodnocení, recenze)

ten trailer vypadá jako upoutávka na válečný film,už tam bude moc akce,tenhle díl bude o hodně slabší než první.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Jack Sparrow: Úžasný trailer. Môj druhý najočakávanejší film po The Avengers. Alu bude to skôr. Už si pomaly idem rezervovať lístky do prvej rady. :D

just a child

just a child (hodnocení, recenze)

postery vyzerajú vynikajúco, prvý diel bol fantastický, radšej ani nepozerám trailer lebo by ma piclo od toľkého čakania a netrpezlivosti. ach december, príď už konečne. teším sa!

Greg

Greg (hodnocení, recenze)

Na natáčení se opět ukázala i Rachel McAdams, to je skvělá zpráva. :)

Ritchie chystá novou gangsterku

Ritchie chystá novou gangsterku

05.05.2018

Další špionáž pro Cruise?

Další špionáž pro Cruise?

20.03.2013

Tom jede. Brzy jej uvidíme v postapokalyptickém Nevědomí, nedávno dotočil další akční sci-fi All You Need Is Kill, počítá se s ním pro nového Van Helsinga a šíří se dohady o Mission: Impossible V a… (více)

Proč se loni nechodilo do kina?

Proč se loni nechodilo do kina?

03.01.2012

Americká (ale nejen ta) kina zažívají krizi. Loni je navštívilo nejméně diváků od roku 1995. Zklamání z tržeb druhého Sherlocka Holmese či Fincherových „Mužů, kteří nenávidí tetované dívky“ jen… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011