Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Arsenal83

20 rokov po tomto béčku stále môžem povedať, že tohto filmu nie je dosť, taká predvídateľná "oddychovka", na ktorej je najlepšie to, že Lopez vyzerá, aj vďaka trom kilám gitu na ksichte, dnes oveľa lepšie ako predtým. Vtedy cigánečka, dnes diva. Vtedy neherečka, dnes stále neherečka. Ale ak mám nájsť podobný a lepší film, tak jednoznačne Bezpečný prístav. ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

Dever

Soundtrack David Arnold: 1. Give Me a Sign [5:23] ,2. F.B.I.? [4:40] ,3. A New Leaf [1:44] ,4. Slim and Joe [2:03] ,5. Get Out of the House [7:15] ,6. Goodbye Gracie [1:43] ,7. Training Day [3:11] ,8. Breaking In [2:23] ,9. Setting the Trap [5:42] ,10. Fight Club [8:50] ,11. One of the Lucky Ones [1:37] ()

Torgal

Jennifer Lopez nie je dobrá herečka ani dnes a v roku 2002 na tom bola ešte mnoho horšie. Hrá tu týranú ženu na úteku pred manželom, čo sa na konci vzoprie a postaví sa mu čelom. Ani jednu z týchto polôh ale nedokáže predať, pričom mizerný scenár jej to vôbec neuľahčuje. Film tak kvôli nej väčšinou pôsobí rozpačito úsmevne a nie ako vypätý psychothriller. Finálne zúčtovanie tej tragikomédii nasadzuje korunu. Na jednu hviezdu to ale zas nevidím, treba oceniť aspoň snahu a tej tu bolo nemálo. 4-/10 ()

Slarque

Začátek byl zcela nezajímavý romantický odpad. Pak přišla střední část, která se zmítala mezi romantickým dojákem a akčním thrillerem tak blbě, že se snažila dojímat i při automobilové honičce. Při závěrečném souboji už jsem fandil manželovi, i když mi bylo jasné, že nemá šanci. Feministická agitka pro začátečnice, které budete mít opravdu brzy dost. ()

• Natáčelo se od 21. března do června 2001. Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)
  • Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)