Reklama

Reklama

Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

a ty zase nesvéprávný člověk, který hodnotí filmy aniž by je viděl a je arogantní zmrd tak vidíš :)) Kinnaman je výborný herec a opravdu má velkej talent, navíc k tomu přidejte charisma a máme tady velice nadějného herce 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ywo666

ne ne kino rip to nebyl , byl v kině v zahraničí......tak nějak sem to nevydržel, to víš Liam Neeson to prostě člověk nemůže říct ne nebo si počkám, v Kinnamanovi vidím velice nadějného herce, který nás ještě překvapí a Ed Harris si na stará kolena teda rozjel, hlavně role mafiánů nebo gansterů ty mu prostě jdou 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No jo máme tu vlastně Vietnamce, kterej  píše česky a žije v Německu já zapomněl... Tak a teď tu o Karkulce.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no já nebyl v Českém kině......já teď ani nejsem v Čechách, existují i jiné země než Česká Republika ve kterých se film vysílal, na tvoji úroveň kino ripaře bych neklesl ani za sto let, takže si vyliž prdel :)) 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Pokud vím, tak nikde žádnej nefiguruje, ale pokud by se třeba do toho dubna objevila nějaká koukatelná kvalita, tak to ještě zvážím. Znova jsem si pustil trailer a nějak se mi na ten film nechce.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

Já si myslím, že nejde jen o obrazovou stránku. Pro mě oldschool znamená jednoduchý, úderný a drsný filmy,  co se dělaly v půlce 70. let. Jako třeba Konec rozkvětu, Get Carter nebo Dirty Harry. To myslím Wick splňuje.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak ale Jiohn je skôr moderný akčňák. Nie scénarom, ale vizuál a klipovité pojatie mi rozhodne neodkazovalo dávne akčné filmy.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Samozřejmě, že John Wick byl odschool. To nemá nic společnýho s tím, že se ti nelíbil. I odschool film ti nemusí sednou. Jen mě udivuje, že Wick je dle tebe nic moc, Equalizér rutina a na tohle se moc netěšíš. Tak to už nevím, jak by tě měli filmaří uspokojit:) Ty seš totiž klasickej fanoušek. Ty furt píčujou, že něco chtějí a když to dostanou, začnou píčovat, že to sice chtěli, ale jinak:)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Já nevím kde se bere to všeobecný zjištění, že tohle bude tak brutálně oldschol... Už si radši na filmy z podobnými prohlášeními dávám bacha od dob Johna Wicka kterýmu se udělala bombastická reklama ve stylu : tohle je ten nejvíc oldschol akčňák co tu za poslední dobu byl a vono pěkný hovno :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Za vším hledej Warner bros. Není to zdaleka první film co u nás distribuují co jde do kin se zpožděním...

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Mám o tebe starost, chlapče. Všechno, co v poslední době zavání oldschoolem tě neinteresuje, zato nějak často podléháš filmům s mladým jinochy a PG13 pohádkám o hodných robůtcích:)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Inak sa mi páči, že keď išiel do kín Taken 3, ktorí väčšina označuje za slabý, okamžite toho bolo celé csfd. Toto už chvíľu beží v kinách. Má to pozitívne recenzie a ohodnotilo to pár ľudí z toho 0 mojich obľúbencov. Čím to je že proste Taken tak strašne ťahá ľudí do kina. Magnet na peňaženky.

na příspěvěk reagoval Lefty86, Wacoslav1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ježiš jak tohle může srovnávat s Johnem Wickem ? ježiši......ta winchestrovka byla hustá :)) 

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Pri takychto oldschool filmoch dam na nazor Cervenaka a podla neho to je pecka. Takze sa mozeme tesit.

Související novinky

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

V únoru 2018 se na velké plátno vrátí nejobávanější vesmírný lovec. Predátoří comeback režíruje Shane Black (Správní chlapi) a půjde o pokračování původní série, zatím ale není jasné, jestli se ve… (více)

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Liam Neeson nedávno prohlásil, že hodlá zhruba do dvou let seknout s akčními rolemi. Koneckonců už mu je 62 a nemá fyzičku jako třeba Stallone, není tedy divu, že se pomalu přesouvá k o něco… (více)

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?

16.02.2015

Joel Kinnaman prorazil díky detektivnímu seriálu The Killing a loňský Robocop ho měl proměnit v novou hollywoodskou hvězdu. Nakonec to tak úplně nevyšlo, pětatřicetiletý Švéd ale rozhodně nehází… (více)

Reklama

Reklama