Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

Diskuze

Wacoslav1

Já vytáhnul video teď v neděli. A jaký se tam našly klenoty. Filmy který tady nehodnotí buď vůbec nikdo, nebo tak cca 10 lidí. V telce je dávali jednou a repríza nikdy nebyla:) Na tohle objevování starejch zašlejch pokladů zatím žádnej blu-ray ani dvd nemá:)))

vegetol.mp

To bych to musel mít nejdřív na čem přehrát. Neblbni já se teprve nedávno přeškolil z vhs na dvd sem holt zabržděnej dej mi čas všechno bude :-)

stuntmanMIKE

Já nevim tam byla třeba při tý honičce scéna kdy to auto padne z mostu na dálnici a smete další auta. Super nápad, ale proč to nemohlo bejt v jednom přehledným záběru a muselo tam bejt asi 10 střihů a různých úhlů pohledu?! Neeeee u mě pořád proser, ale to nevadí rád tu ten film podělám dělá mi to dobře neber to zas až tak doslova :-)

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

heh ... a mne prave ta nahanacka prisla uplne super. Film ako celok je pruser, ale akcia tam je dobra. Mal by si to pozriet v lepsej kvaliteked vyjde rip kvalitnejsi... nahovno je zaporak, zapletka a kamera, ale ta akcia nebola fakt az taka zla.

vegetol.mp

Tím to nebude kámo :-) ze zásady to prostě nedám a senilní Williž at se stydí za takový zprznění legendy a shoří v pekle :-) Ne nebudu to dramatizovat počkám si na dvd, ale pochybuju, že přehodnotim.

stuntmanMIKE

V poho každej to vidí jinak. Kdekdo vychvaluje tu honičku ta mi právě přišla otřesná a nepřehledná, ale to je věc názoru. u mě to paradoxně zachránil ten konec ještě v půlce jsem byl rozhodnutej, že je to jasnej odpad...

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

vegetol.mp

přemáhám se, protože žádnej zkurvenec na to nechce udělat titulky, ale znova ne nedám to tenhle film si moje draze vydělaný peníze nezaslouží :-)

vegetol.mp

Ty vole já sem snad ten nejtolerantnější divák v tomhle ohledu co  vůbec existuje :-) Ale nevadí vím, že se neshodneme to je fuk život jde dál...

Wacoslav1

Tak vše je subjektivní. Když pominu tu roztřesenou kameru, na kterou jsem si u té honičky musel zvykat a která mě sere všude, takže i u Greengrase, troufám si tvrdit, že to bylo natočené dobře. Hlavně ta poslední pasáž s tím vrtulníkem byla super. Jenže to bys to musel vidět na velkém plátně a s pořádným zvukem, že:)))

vegetol.mp

Proč by si tu práci nedal? Vždyt to je pravda otlokukat o hlavu a otloukat náhodou! Já bych ten film nejradši zakázal kdybych měl tu moc :-D

vegetol.mp

Protože mám na to v podstatě svůj osobitej názor, chci probrat scény který se mi víc líbily a který třeba vůbec. Prodiskutovat postavu MacCleana atd..

Wicky

Tak já čekal, že to bude něco novýho:) A právo ten film kritizovat jistě máš, jen si říkám, proč si budeš dávat práci s něčím, co už před tebou někdo napsal:)

na příspěvěk reagoval Wicky, Wacoslav1

vegetol.mp

V podstatě máš pravdu až na roztřesenou kameru. A myslím si že mám právo ten film zkritizovat, protože předchozí díly mám fakt moc rád a tohle je prostě odbytá práce. S efektama mám zásadní problém takovej že už jsou až moc umělý (např. oproti čtverce) a scénář je prostě blbej. Ale to už zítra v recenzi:)

Wicky

Dokážu si představit, co v tý recenzi bude. McClane se nechová jako McClane, úvodní honička používá roztřesenou kameru, Woods neumí psát, Moore režírovat, vztah na plátně mezi fotrem a synem nefunguje, ve filmu jsou digitální efekty (kdo by to byl řek v roce 2013:)... Zapomněl jsem na něco?:) Nebo přijdeš s něčím originálním?.)

na příspěvěk reagoval Wicky

vegetol.mp

To by, ale měl bejt při sebemenší dávce soudnosti by se snad zahrabal hluboko pod zem a už pro jistotu vůbec nevylezl :-)

Wicky (hodnocení, recenze)

Ti kteří si myslí že tenhle film je zbytečnost a že je to zprznění postavy Johna MacCleana a ostuda série Die Hard tak se zítra podivte na mou video recenzi kterou tady hodím. Budu tak ještě s jedním kámošem mluvit o tom jaký scény jsou tak stupidní až se z toho sám Willis pořádně otřásá.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, vegetol.mp

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Bluntman

Dojmy lze vytvořit z recencí, ohlasu, režiséra a dalších, trailerům už nevěřím. Těch možností je plno. Málokdy rozebírám akční film takovým způsobem a ani nic takového nepotřebuji, nejsem psycholog a pokud jsou motivace hrdinů zřetelné a smysluplné, nemusím jejich osobnost pitvat.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

st.ranger

Pak mi uniká, z čeho si dojmy tvoříš, když jsi neviděl ani film, ani trailer. Rozhodně bych ale neřekl, že film ze série Smrtonosných pastí má "jenom bavit", zvlášť když je u každého dílu dost zjevně prezentována určitá ideologie, která se stává součástí rozhovorů mezi postavami. Už v jedničce je řeč o tom, že američtí hrdinové - kovbojové jsou v po-reaganovské éře přežitek a vedle toho se řeší selhání mužské identity (McClane jako špatný manžel, oproti němu černý policista jako dobrý manžel, ale selže v práci a má trauma) v korporátním světě, ve kterém se prosazují ženy (Holly a její hodinky). Pětka je ve výsledku stejně kovbojská a machistická jako jednička. Nic nevzniká ve vakuu a nemá "jenom bavit", to je dost ignorantský postoj. :)

na příspěvěk reagoval st.ranger

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014