Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

ywo666

Ja by som chcel Američanov. Len oni ich samozrejme zo seba neurobia, česť náhodou nejakej výnimke a ostatní sa starajú o seba, takže ani oni z nich neurobia sviniarov.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

voresprut

No to bz ma zaujímalo na základe čoho si dôšiel k tomu, že čítam blesk. Ako Slovák ťa môžem uistiť, že nečítam žiadne české noviny (pravidelne). Ak je tá vaša recenzia taká inteligentná ako ten tvoj koment tak som kurevsky rád, že som ju oželel. A Rusi sú svine. Nemyslím, tým každého jedného. Ale ako národ a štát určite. Koho by si chcel  za zlotrilý národ? Tibet? Lichtenštajnsko?

na příspěvěk reagoval sniper18, Wacoslav1

Bluntman (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ne, žádná remíza. Tvé delší příspěvky k filmu nemají hlavu a patu, jsou naprosto nesmyslným nahromaděním písmenek, které někdy tvoří slova, ale ta už neskládají věty, které by byly srozumitelné (kvůli ignorování větné skladby, interpunkce aj. pravidlům). Pokud se zapojuješ do diskuze, měl bys alespoň být schopný dát dohromady smysluplný příspěvek, ne jako orantgutan mlátit do klávesnice a pak to odeslat. I dyslektikové se mohou naučit slušně psát.

Co je "o ničem", bych nechal na posouzení jiných.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Bluntman

Ale asi si to přečetl když si na to reagoval ne? Hele tohle je řešení píčovin já taky nerozebírám tvoje slohy o tomhle filmu přes půl stránky totálně o ničem takže to mezi námi vidím na remízu :-)

na příspěvěk reagoval Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Nejsme, ale jakýkoliv jazyk je používán k dorozumívání s druhými. Tvoje ignorování pravidel nejenom gramatických, ale i stylistických a syntaktických znemožňují komunikaci, protože tvé diskuzní příspěvky jsou mnohdy jenom shlukem písmenek bez jakéhokoliv smysluplného významu.

voresprut

Možná by pomohlo, když byste to potom prostříhali o ty věci, které jste v zápalu zmínili a nepatří tam a překryli to nějakými obrázky:) Bylo by to pak určitě svižnější:)

na příspěvěk reagoval voresprut, Wicky

voresprut (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

S Djangem souhlasím (já sem ho nezminoval:) a tak nějak okrajově sme chtěli něco říct o Willisově kariéře což stím souvisí. Ale chápu že si tohle nepředstavuješ pod pojmem recenze. Spíš než recenze je to vlog o Smrtonostné pasti V.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

A proč jen okrajově nezmínit jiný filmy od Willise? Myslím si že to není nějak na škodu. A Django? To je film kterej si zaslouží být zmíněný klidně i v jiné recenzi než v té jeho.

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

Doufám že ti kterým se flm tak líbil ho neviděli v camripu.

na příspěvěk reagoval mzss1

ywo666 (hodnocení, recenze)

voresprut

Rusi sú bordel národ a hnusná banda. Keď hocikto bude vykreslovať zle, či už zaslúžene alebo vykonštruovane, ja som spokojný.

na příspěvěk reagoval voresprut

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ja sa ani necudujem ze v tej nahanacke si nic nevidel - ked si pozeral CAM RIP (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) :-D John Moore sice mozno dostane injekciu ocividne za reziu tohto filmu, ale ty dostanes komoru za CAM RIP :-D

kino navstevu si to nezasluzi, ja si pockam na DVD RIP.

erased , voresprut

A co ti na tom konkrétné přijde tak špatnýho? A buď prosimtě adresnější než v tý recenzi:)

erased: No vidíš to a já naivka jim to sežral:) Ale možná to tím pádem dává větší smysl. Rusové by možná nebyli úplně nadšený, v jakým světle je tam vykreslujou:)

Uživatel vegetol.mp smazal svůj příspěvek.

erased

erased (hodnocení, recenze)

Wicky , voresprut

kristova noho za co? těch 10 minut drahocenného času a ponožky vám jen tak neodpustim, to byla recenze jako koleno.
jinak ta předpojatost vůči východňanům se mi zrovna zamlouvala. bylo to fajn ohlédnutí do těch 80s a 90s vzhedem k tomu, že se už v dnešní multikulti korektnosti nenosí zobrazení typu taxikářova "aj lov emerika" a tanečníkova "I fucking hate all American"

vegetol.mp: jenom technická k domluvě s ruskou stranou, myslím že se film natáčel v Budapešti :)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, vegetol.mp

voresprut

Tím jsem chtěl říct to, že rusové jsou v Die Hard 5 zobrazováni naprosto stejným způsobem jako kdekoliv jinde. Nechápu tedy tvý rozhořčení nad tím, že se tím film vrací do 80. let. To by se do 80. let musel podle tebe vrátit každej, kdo použije rusy jako záporáky.

na příspěvěk reagoval voresprut

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014