Ulice nočního Petrohradu přilákaly různorodou skupinku mladých. Hacker Stepa, syn boháčů Korolev, krásná Katya, vášnivý Docker a mnoho dalších sdílí jednu vášeň – rychlostní pouliční závody. Všem proudí benzín v žilách, někteří však chtějí natolik vyhrát a vydělat si, že nezaváhají ani před prolitím skutečné krve. (Filmbox)

tewezka03

Jak uz se tu mnohokrat zminilo tenhle film je jen o smichani filmu jako rychle a zbesile, 60 sekund atd. a navíc jen jedna pisnicka o cem to pak je jedna hvězdička za zabavnej začátek a celkem povedenej konec ale ani to ten film nemohlo zachranit ()

Nathaniel8

Rusové ukradli co šlo. Celý film je vlastně vykradené Rychle a zběsile, ale kolegové z Ruska dokázali do tohoto filmu dostat i pěveckou vložku na automobilu alá Pomáda. Stopujícího policajta co mu uletí čepice ala Taxi atd. Na mě tohle bylo ale už opravdu moc. A ta ruská Máša s dredama... A víte jak rušští policajti hledají zločince? Podle talířku na mapě... A víte proč auto pojmenované T34 jezdí tak rychle? Protože používá náhradní pneumatiku na kufru (WTF?) místo přítlačného křídla a to je pak teprve jízda. A co bych tak řekl na závěr? A většina aut je fakt hnusná. Bohužel... Ale pneumatiky dokázají vyměnit rychleji než mechanici F1. ()