30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

Omnibus

Klasický případ pro střihače: zkrátit o zbytečnou a nudnou vatu, čili na 30 minut nebo méně :-) a byla by to špica krátkometrážní komedie. Ale je fakt, že některé scény byly dost vymazlené, například odstrašující ukázka detonace medvídka s hláškou "Měl jsem ho rád ! ... a tebe kurva neznám ..." Prostě film, ze kterého si pár scén budu pamatovat i po letech, si ode mě těch 60% zaslouží ()

sssssycak

Ne vyložěně špatné, ale dobré rozhodně ne. Vše zachraňuje rozumně zvolená délka filmu (Všichni ostatní poučte se !!!), díky které je film svižný a jde od začátku slušným tempem k předem vytyčenému cíly bez zbytečných odboček. Co mi ale vysloveně vadilo je, jak zbytečně a přemrštěně vulgární film je. Chápu, že s bombou na hrudi člověk nebude říkat sakra, ale proč každá vedlejší scéna musela být zákonitě sprotější než ta předešlá ? Copak se dnes nedá natočit komedie bez "šukacích" a podobných scének ? Do některých filmů se to řekněme ještě typově hodí (Prcičky), ale tady to bylo navíc ! Některé rádoby vtipné vulgární scény byly přímo dementní a velmi tak snižují kvalitu filmu. Nebýt jich, dávám 4*. ()

Chrustyn

Tak nevím jestli to byl akční thriller s prvky komedie nebo komedie s prvky akčního thriller, každopádně vím, že to nefungovalo ani v jedné rovině. Jesse E. dokazuje, že je dobrý herec jen v případě, že ho vede dobrý režisér (Social Network) a Fleischer dokazuje, že má dobré oko na vizuální nápady ale nedokáže pro ně vymyslet zajímavý příběh nebo postavy. Nudné, nevitpné a nudné. ()

cukorek

Od Rubena Fleischera som neočakával žiadnu strhujúcu komédiu a moja vízia sa naplnila. Napriek tomu sa našlo na tomto " koláčiku" aj zopár chutných a vtipných kúskov, na ktorých som si pochutnal (domácky vyrobený plameňomet, ako aj amatérske vystupovanie " novodobých zločinov " Dwayna-Danny McBride a Travisa-Nick Swardson), tiež ma potešilo filmové spracovanie mladých fanúšikov filmov, ktorý získané poznatky zo sledovania zúročili v realite.Jesse Eisenberg a Aziz Ansari za veľa nestáli, nehovoriac o auto naháňačke, keď jazdili ako keby za volantom sedel James Bond, určite si tam viem predstaviť iných, starších predstaviteľov. Celkové hodnotenie 40%. ()

C0r0ner

Po bezvadném Zombielandu jsem byl zvědavý na to, jak si Fleischer poradí s běžným světem. No, žádný zázrak. Sice to byla místy dost slušná sranda (po hříchu pouze místy, i když byl potenciál mnohem větší), ale děj jako takový byl hodně laciný a prostoje mezi něčím zajímavým příliš dlouhé. Dost nevyvážený film. 55% ()

• Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)